2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re:

Sinan Soysal' Alıntı:
''vickie jhonson için basketbolun hagi'si deniyor''
hagi galatasaray'a 30-31li yaşlarda gelmişti ancak vickie 35ine merdiven dayamış :)[/quote
bayan ve yaş mevzuu yan yana gelmesi sakıncalı bir durum :D
her bayan kendini 18 yasında gibi hisseder,aman bu yazdıklarını duymasın,başına iş acarsın :D

Programı şu an dinliyorum, Eddie Basden Avrupa'da kalmak istediğini söylemiş; Tanyeviç, Eddie Basden'i sistemine uymadığı için istemiyormuş. Bize çok yararlı olabilecek bir oyuncu...

İtalya kampında forvet eksikliğimizin çok göze battığını ve kafasında ki forvet profilini belirlediğini ancak bu ismi vermekten kaçındı :)
özellikle charles gainesden çok memnun olduğunu yaz ayını en iyi geçiren oyuncusu olduğunu dile getirdi
william avery ve huseyinin form tutmaları takıma büyük katkı sağlayacaktır ( bu beni rahatlattı ) :)
darrel mitchell'ın durumu 1-2 gün içinde netlik kazanacakmış ya takımda kalıp ulep cupda 3.guard olarak mücadele edecek yada yol verilcekmiş :)

5-10 dklık bi söyleşiydi zaten :)

Re:

Sinan Soysal' Alıntı:
İtalya kampında forvet eksikliğimizin çok göze battığını ve kafasında ki forvet profilini belirlediğini ancak bu ismi vermekten kaçındı :)
özellikle charles gainesden çok memnun olduğunu yaz ayını en iyi geçiren oyuncusu olduğunu dile getirdi
william avery ve huseyinin form tutmaları takıma büyük katkı sağlayacaktır ( bu beni rahatlattı ) :)
darrel mitchell'ın durumu 1-2 gün içinde netlik kazanacakmış ya takımda kalıp ulep cupda 3.guard olarak mücadele edecek yada yol verilcekmiş :)

Dün gece m.hoca ısrarla şunu söyledi ''Alacağımız yabancı bizi oyun olarak bir üst seviyeye çıkaran biri olacak, ilgilendiğimiz isimler nba,ispanya ve italyada kontrat yapmaya çalışıyorlar bizde sabırlı olacağız ve en iyisini getireceğiz''
Şuana kadar transferin bitmeme sebebi bu iyi adam getirmek için bekleniyor yorumlarımızı yaparken bunuda göz önünde bulunduralım, ihmalden parasızlıktan transfer yapılmadı gibi düşünmeyelim.

Re:

Ahmed Salih' Alıntı:
Programı şu an dinliyorum, Eddie Basden Avrupa'da kalmak istediğini söylemiş; Tanyeviç, Eddie Basden'i sistemine uymadığı için istemiyormuş. Bize çok yararlı olabilecek bir oyuncu...
Evet basden bizim icin cok yararlı olur hem hücumda hem defansta ama daha skorer ve daha ünlü bir oyuncu istiyor Murat hoca.

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Sinan Soysal":2c29c]İtalya kampında forvet eksikliğimizin çok göze battığını ve kafasında ki forvet profilini belirlediğini ancak bu ismi vermekten kaçındı :)

Dün gece m.hoca ısrarla şunu söyledi ''Alacağımız yabancı bizi oyun olarak bir üst seviyeye çıkaran biri olacak, ilgilendiğimiz isimler nba,ispanya ve italyada kontrat yapmaya çalışıyorlar bizde sabırlı olacağız ve en iyisini getireceğiz''
Şuana kadar transferin bitmeme sebebi bu iyi adam getirmek için bekleniyor yorumlarımızı yaparken bunuda göz önünde bulunduralım, ihmalden parasızlıktan transfer yapılmadı gibi düşünmeyelim.[/quote:2c29c]

bluntt denen adamın denenmesi murat hocanın tezini büyük oranda çürütüyo :roll:

Sinan Soysal' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":6310e][quote="Sinan Soysal":6310e]İtalya kampında forvet eksikliğimizin çok göze battığını ve kafasında ki forvet profilini belirlediğini ancak bu ismi vermekten kaçındı :)

Şuana kadar transferin bitmeme sebebi bu iyi adam getirmek için bekleniyor yorumlarımızı yaparken bunuda göz önünde bulunduralım, ihmalden parasızlıktan transfer yapılmadı gibi düşünmeyelim.[/quote:6310e]

bluntt denen adamın denenmesi murat hocanın tezini büyük oranda çürütüyo :roll:[/quote:6310e]Rica üzerine denenmiş biri.

ben bluntt diye bir oyuncunun denenmesini kötü bir davranış olarak değerlendirmiyorum.büyük takımlar her zaman oyuncu denerler eğer o oyuncularda takıma pozitif katkı yapacağına koç inanırsa takımda kalır zaten.ama bluntt durumunda eyüp abinin dediği gibi denenmiş ama beğenilmemiş.

Bu forumun en karamsarı Sinan Soysal zaten. :) Çok dikkatli takip ediyorum onun yazdıklarını.

İyi birileri gelecek elbet az sabır.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Kenan Inan":f57f1]Mitchell kalırsa sadece uleb cup maçlarında mı oynayacakmış veye giderse beşinci yabancı kullanılcakmıymış
Hayır 5 yabancı olmayacak o zaman.[/quote:f57f1]
Sanırım Mitchell'la yapılacak sozlesme tbl'yi kapsamayacak, tbl ve t.kupasında oynayamayacak. Boylece 125bin$ yatırmaktan da kurtulmus olacagız. Sadece uleb'de oynatabilecegiz.
Federasyona bildirmiyoruz yani sadece ulebe bildirecegiz.

neden etmesinki kariyersiz bir guard boyu bukadar kısa istatistikler olağan üstü değil büyük olasılık işte bulamıyacak.

daha az mac oynayarak,gecen sezon aldıgı paraya yakın alır ama.. zaten pesinde bizden buyuk veya daha cok kazanacagı takımlar yoktur, bulursa oraya gider bulamazsa kalır.
Gs'da eger 125bin$ verecek olduktan sonra Mitchell'ı tercih etmez daha iyisini bulabilir. Kısacası karsılıklı cıkar ve mahkumiyet saglanırsa olacak.Mantıksız degil.
Bana sorarsan yine de Mitchell'ı almazdım o paraya beykozun getirdigi grays yada gilbert alınırdı fakat bu tur bir anlasmaya ikna edilebilir mi, o tarafı sorun olabilirdi.
*ASIL buradan gelecek oyuncunun 3 numuraya yakın biri olacagını cıkarabiliriz.İyi haber...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...