2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re:

Burak Barut' Alıntı:
Öncelikle Tutku ve El amin varken Telekom almaz.Bjk'nin alacak yeri yok.Fb'de Solomon ve Hakan(!) Demirel zaman zaman Mrsiç varken almaz :? :)

Arkadaşlar gene bu adam en yakın bize duruyor :D

Sidik yarışı yapmak istemem ama ilk ben demiştim ;) :) Reklam Yapmayalım yani ;)

yarında bi 3 numara transferi yapsa yönetim herhalde forum olarak coşarız. :D
basden vaya trepagnıer tarzı savunması iyi bir 3 numara oynayan oyuncuda alırsak gs tarihinin rüya takımını kurmuş olur yönetim.. :p :p
keşke trepnaier rüyası gerçek olsade artık gaines trepnair smaçlar havada uçuşur :D :p

Ersin Çelik' Alıntı:
yarında bi 3 numara transferi yapsa yönetim herhalde forum olarak coşarız. :D
basden vaya trepagnıer tarzı savunması iyi bir 3 numara oynayan oyuncuda alırsak gs tarihinin rüya takımını kurmuş olur yönetim.. :p :p
keşke trepnaier rüyası gerçek olsade artık gaines trepnair smaçlar havada uçuşur :D :p

5. yabancı lig maçlarını tribünde izlemeyecek mi? basden tamamda trepagnıer bırakın tribünü yedekliği bile kabyl etmez. ama 5. yabancı konusunda yanılıyorsam o ayrı

Son iki seneden beri ligin yıldızı bizde oluyordu yine aldık iyisinden bir tane. Dee Brown'ı çoğu kişi beklemiyordu. Çok hızlı, şutu yüzdeli, savuması teke tekte iyi olan bir oyuncu. Çok büyük bir ihtimalle çift guard oynacaz. Ancak bu durumda fizikli bir 3 numara olması lazım. Bene eğer orta düzey bir 3 numara alırsak içeri penetresi olan ve savunmacı bu takım tadından yenmez. Çok hızlı ve fest break üzerine oynayan bir takım olacağız. Savunmada umarım fizik devantajını kapatacı çözümler buluruz. Ama Dee çok iyi bir transfer oldu. Bu sene hedeflere doğru yürümeye devam. Ama ben bir de 3 nuamara bekliyorum. Onun fazla yıldız olmasına gerek yok. Orta sınıf bir 3 numara yeter...
5. yabancı yedekte oturacak yani oyuna girebilecek...

öle ya artık zamanıdır herhalde allahın izniyle çok iyi bir sezon izlices

Yeni ALEN İVERSON hayırlı olsun arkadaşlar.

Gerçekten müthiş bir transfer ve adımızı duyurmamız açısından harika bundan daha iyi bir reklam yapamazdık.Dee Brown ile 2 yıllık sözleşme imzalamışız bu da çok önemli.Şimdi bütün Avrupa basketbolunda bu transfer konuşulur.Heleki komşuda :D :D :D

Takım tutarsa ki ben buna inanıyorum gerçekten deli(ci) bir kadro oldu Şampiyonluk hayal değil.

Acaba TT Beykoz turnuvasında oynayacak mı? Ama çarşamba yola çıkacak sanırım ya da burada olacak.Türkiye Kupası maçlarında izleme fırsatı buluruz umarım.

arkadaşlar her şey yolunda gidiyor maçlar iyi,transverler iyi.çevrimci ve misafir kişileri görünce şaşırdım trasnsveri duyan açmış.
Bence bir 3 numara daha alırsak türkiyede şampiyonluk yolunda favori oluruz(ki şimdi de öle),avrupada da ilk yılımızda başarılı oluruz.

BAŞARILAR GALATASARAYYY,DEE... :)

1.1 milyon dolar alacak bu sene için . 2 Yıllık olayını bende bilmiyorum. Gerçektende basketbol dünyasını şok edcecek transfer yaptık. Bu oyuncu ilerde çok büyük basketçi olursa bizden bilirler :D Galatasaray'dan yetişme diye hava yaaprız :D

hep 3 numara oyuncusu arıyoruz.. biraz burnumuzun ucuna baksak çok rahat 3 numara oynayabilecek 3 tane oyuncu var..Murat Kaya - Tufan - ve Altay Özurgancı... Murat'la Tufan'ı herkes biliyor..Muratın biraz dişini sıkmak lazım Tufan zaten basketin sabrisi aslan gibi aslan Altayda genç olmasına ragmen Ülkerdeki şampiyonlukta ligde 3'lük ortalaması % 50'nin üstünde olması lazım %53-54 tam hatırlamıyorum(genç takımda)..neyse bunun sonucunda iş biraz Murat hocaya kalıyo hocalık görevinin eksik yanı biraz burnun ucundakileri görmemesi elindeki malzemeyle iyi yemek pişirmesi lazm..Adaşı Murat Didin gibi olmalı biraz kadroyu yogurmalı, sıkmalı birşeyler çıkacaktır.(Murat Didin 06/07 sezonunda cola-turkada 18'lik 2 genç oyuncu oynattı büyük maçlar dahil).....

bu neydi şimdi derseniz içmde kaldı söylemek istedim.. Teşekkür ederim.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...