2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Erdem dışında 3 nuamrada diğer oyuncularımız fizik dezanvatajı yaşıyacaktır. Bizim ısrarımız bu yüzden özellikle büyük maçlarda Tufan geçen sene fizik olarak yetersiz kaldı. sadece Erdem'in üzerine yük biner. Ben orta sınıf bir 3 numara alınması gerektiğini düşünüyorum. alırsak çok ama çok iyi olur...

Balık tutmayı seviyormuş herhalde inşallah balık sayıları çok atar :D
dee_fishing01.jpg

adam istediği zaman nba ye geri dönebilecek yani öylemi?nba opsiyonu deyince aklıma bu geldi.sezon ortasında bırakıp gitmese bari.
arkadaşlar bu transferin,isim her ne kadar büyük olsa da,hatalı transfer olduğunu düşünüyorum.ciddi savunma zaaflarımız olucak.cüneytten ve murattan yeterince yararlanamıycaz..
ama yine de çok heyecanlıyım sonuçta olimpiyakosun isteyip alamadığı bir adam getirdik..
inşallah murat hoca öyle bi sistem kurarki benim bütün endişelerim kaybolur

Hayır demek istiyor ki ilk senenin sonunda Nba den teklif gelirse gitme opsiyonu var sorgusuz sualsız.

Ee adamın amacı Nba zaten.Ne bekliyordunuz ki?

Bu arada şu BJK Cola Turka forumundaki arkadaşlara da ne demek gerekir bilemiyorum.Gerçektende bazı doğruları kabullenmek istemiyorlar.Hala bizim şampiyonluğumuzu hayal olarak görüyorlar :D:D:D Ama kendilerinide ilk 3 den aşağı koymuyorlar.Bir de bizim Süperstarımız Dee Brown kendi guardları ile kıyaslamazlar mı tam bir komedi :D:D:D

BJK Cola Turka bu sezonki başarısı sadece ve sadece yabancılarının performansına bağlı önemli maçlarda kilitlenirlerse hiç ummadıkları yerlere gelebilirler.Yerli oyuncuları zirveye oynayacak olanların içinde en zayıfı diyebilirim.

Neyse biz bunları geçelimde şu Flaş,Mega,Bomba transferimizin tadını çıkaralım.Dee Brown kendine has seyircisi olacaktır.Maçlarda da kendi müziğini çalarsak tam havaya sokmuş oluruz.Ona özel yaratıcı fikirler geliştirmeliyiz tribün şovları ve pankartlar olarak.

Re:

Berk Bayraktar' Alıntı:
adam istediği zaman nba ye geri dönebilecek yani öylemi?nba opsiyonu deyince aklıma bu geldi.sezon ortasında bırakıp gitmese bari.
arkadaşlar bu transferin,isim her ne kadar büyük olsa da,hatalı transfer olduğunu düşünüyorum.ciddi savunma zaaflarımız olucak.cüneytten ve murattan yeterince yararlanamıycaz..
ama yine de çok heyecanlıyım sonuçta olimpiyakosun isteyip alamadığı bir adam getirdik..
inşallah murat hoca öyle bi sistem kurarki benim bütün endişelerim kaybolur

hayır geçen sene fitch te olduğu gibi nba ya dönme opsiyonu var ya sezon sonunda ya da kontrat ı bitince öle istediği zaman gibi gitme diye bişe olamaz bunun tazminatı var sözleşmesi var

Biraz önce gs tv de oyuncularımızın röpörtajlarını dinledim.Hepsi gelecek yabancılarımız diyor.Herhalde dee brown dan başka bir oyuncu daha gelecek.

Bu kalp başka bir transferi daha kaldırmaz. :D

Okulu bırakır amigoluğa başlarım valla. :)

Bencede Dee'nin kendine ait bir seyircisi ve ona özel sloganlar olacaktır...
Dalmau ile Dee'ye karşılaştırmak biraz ayıp etmişler. Bazı şeyleri kabullenmek gerekir. Avery'de Dee'de Dalmau'dan önde guardlardır...
Tekrar söylüyorum fizikli savunma yapan şütor bir naumara gelirse bu takım tutulmaz. 3 numarada fizik dezantajı yaşayabiliriz. Erdem dışında fizikli oyuncumuz yok 3 nuamrada tufan sıkıntı yaşayabilir büyük maçlarda...

istediği zaman gidebilir derken;mesela x dolar getirirse gidebilir istediği zaman böyle bişey olabilir mi acaba diye konuştum.Tabi elini kolunu sallaya sallaya gidemez...
eddie basden da gelirse ben de şampiyonluk diyebilicem artık

eğer bir 3 numara transferi olacaksa ki bence olaack o da 1-2 gün içinde netleşir arkadaşlar.tahmince kalbürüstü skorer vasatın üstünde savunma yapan bir 3 numara gelcek gibi geliyor

Abi para var mı para? Nereden geliyor bu değirmenin suyu... Bir 3 numara alınırsa ben iyice şüpheye düşecem.

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Abi para var mı para? Nereden geliyor bu değirmenin suyu... Bir 3 numara alınırsa ben iyice şüpheye düşecem.
6.5 milyon dolar deniyodu ama bundan transfere ne ayrıldı? kim ne kadar aldı? beklediğimiz 3 numaraya da zaten 250.000-300.000 civarı bi bütçe ayrılabilir.

Re:

Kenan Inan' Alıntı:
Eddie Basden gelirse süper bir takım oluruz ama basden 3 numara için birza kısa kalmaz mı
Abi Basden'ı buldun da kısalığı,uzunluğunu da tartışmayalım. :)

Ama bence transferi kapadık belki gidişata göre bir transfer daha sonra yapılabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...