2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gelecek yıl kadro'da ; 4 Avrupa'lı + 1 Nba patentli oyuncu olması taraftarıyım..
Çünkü NBA'de veya Gelişim liginde oynamıyoruz. Avrupa'da oynuyoruz.. Bu yüzden Avrupa basketboluna alışmış, Avrupa ekolünde oynayan oyunculardan kadromuz kurulabilir.

Böylece ULEB'te daha fazla başarı sağlarız. Euroleague'dede öyle ;)
Bir diğer konu ise ; NBA oyuncuları fazla baskıya, fazla taraftar baskısına gelemiyor.Fakat AVRUPA'lı oyuncular böyle değil... Avrupa'da (Özellikle Yunanistan-Fransa-İtalya-İspanya) çok ciddi bir taraftar potansiyeli var.

Canarina maçında Allah'ın ... ettiği yer olmasına rağmen gördük ne kadar taraftarları var :)

Bakın kardeşlerim yorumlarınızı yazarken yaşınızıda gözönüne alıp daha saygılı,terbiyeli uslup ile buraya yazın.Hem daha yaşınızda çok küçük öyle coğrafi yerler hakkında yorum yazarken tamam bilginiz o yer hakkında fazla olmayabilir en azından şimdi yazdığından öyle bir intibâ uyandı içimde ama saçma sapan laflarlada seviyenizi düşürmeyin.Adminlerede kolaylık versin iyicene çoluk çocuk panayırına döndü burası ama neyse...........

Ali Demirci' Alıntı:
Bakın kardeşlerim yorumlarınızı yazarken yaşınızıda gözönüne alıp daha saygılı,terbiyeli uslup ile buraya yazın.Hem daha yaşınızda çok küçük öyle coğrafi yerler hakkında yorum yazarken tamam bilginiz o yer hakkında fazla olmayabilir en azından şimdi yazdığından öyle bir intibâ uyandı içimde ama saçma sapan laflarlada seviyenizi düşürmeyin.Adminlerede kolaylık versin iyicene çoluk çocuk panayırına döndü burası ama neyse...........

Bu konuda daha once yazmistim..

Genc arkadasimiz Kanarya Adalari hakkinda biraz on yargiili davranmis,ama Kanarya adalari denilen yer Dunya uzerindeki en degerli adalardan biri.Bir cok kisinin degil yasamak,tatilini bile hayal ettigi yerlerden biri,Ayrica tam bir spor merkezi ada..

Turkiye'nin her hangi bir sehri ile Kanarya Adalarini karsilastirmak bile olmaz..Biri Avrupa gibi Avrupa digeri malum....(Insani yonlerden!!)

Evet arkadaşlar beklenen oldu ve Adnan Polat başkan oldu. Artık hangi oyuncunun geleceğini sabırsızlıkla bekliyorum. Bazılarınız boş hayal desede ben Adnan Polat a güveniyorum. O adam Lincoln ü GS ye getirdi. Basketbol içinde çok iyi bir transfer yapacaktır.

mustafakaya' Alıntı:
Evet arkadaşlar beklenen oldu ve Adnan Polat başkan oldu. Artık hangi oyuncunun geleceğini sabırsızlıkla bekliyorum. Bazılarınız boş hayal desede ben Adnan Polat a güveniyorum. O adam Lincoln ü GS ye getirdi. Basketbol içinde çok iyi bir transfer yapacaktır.

Ah siz zamane veletleri :)

Laftan anlamazsınız ki aklınıza bişi girmesin illaki olacak o dediğiniz.Eğer 5.yabancı Britton gelmeseydi ve onda kıpırdanma görülmeseydi bizde isterdik ama böyle bir durum yok,gelişme,düşünce yok,yok,yok,yok..............

Ama bu dileğiniz önümüzdeki sezon için mutlaka olacak,ondan şüpheniz olmasın.Eğer söylediyse de önümüzdeki yıl için söylemeye çalışmıştır anlatamamıştır yeni Başkanımız.

Sonuçta bu takımdan kimin gidip kimin geleceğine performans değerlendirmesinde yetkili olan kişi Murat ÖZYER Hocamızdır bunu bir kez daha hatırlatırım......

Ali Demirci' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:

Laftan anlamazsınız ki aklınıza bişi girmesin illaki olacak o dediğiniz.Eğer 5.yabancı Britton gelmeseydi ve onda kıpırdanma görülmeseydi bizde isterdik ama böyle bir durum yok,gelişme,düşünce yok,yok,yok,yok..............

Ama bu dileğiniz önümüzdeki sezon için mutlaka olacak,ondan şüpheniz olmasın.Eğer söylediyse de önümüzdeki yıl için söylemeye çalışmıştır anlatamamıştır yeni Başkanımız.

Sonuçta bu takımdan kimin gidip kimin geleceğine performans değerlendirmesinde yetkili olan kişi Murat ÖZYER Hocamızdır bunu bir kez daha hatırlatırım......
Ali abicim bu benim düşüncem , burası global bir forum :)

Ali Demirci' Alıntı:
Ama bazı çoluk çocuklar vardır,büyüklerine saygılı,adam akıllı yorum yapan ve basketbol hakkında bilgisi olanlarıda vardır.Üstelik basketbolla ilgilenen benim yaşıtım veya benden 1-2 yaş büyük olan insanlarında burada yazmaya hakları vardır.Ne kadar doğru veya yanlış olsada.Bende yeni bir adamın alınacağının zor olduğunu kaç kere söyledim ama alınsın diyenler çok.Hemde sadece velet olmayanlarda.

Not:Bu yazımı ukalalık olsun diye yazmadım.Yalnızca kendi görüşümü bildiriyorum

Saygılarımla.....

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
[quote="Ali Demirci":3q32gvaq]Bakın kardeşlerim yorumlarınızı yazarken yaşınızıda gözönüne alıp daha saygılı,terbiyeli uslup ile buraya yazın.Hem daha yaşınızda çok küçük öyle coğrafi yerler hakkında yorum yazarken tamam bilginiz o yer hakkında fazla olmayabilir en azından şimdi yazdığından öyle bir intibâ uyandı içimde ama saçma sapan laflarlada seviyenizi düşürmeyin.Adminlerede kolaylık versin iyicene çoluk çocuk panayırına döndü burası ama neyse...........
Ama bazı çoluk çocuklar vardır,büyüklerine saygılı,adam akıllı yorum yapan ve basketbol hakkında bilgisi olanlarıda vardır.Üstelik basketbolla ilgilenen benim yaşıtım veya benden 1-2 yaş büyük olan insanlarında burada yazmaya hakları vardır.Ne kadar doğru veya yanlış olsada.Bende yeni bir adamın alınacağının zor olduğunu kaç kere söyledim ama alınsın diyenler çok.Hemde sadece velet olmayanlarda.

Not:Bu yazımı ukalalık olsun diye yazmadım.Yalnızca kendi görüşümü bildiriyorum

Saygılarımla.....[/quote:3q32gvaq]

Abisi zaten kendisini bilenlere nasıl davranması gerekipte öyle davrananlara değil lafımız ;)

Hadi iyi akşamlar size.Bilgili,saygılı düşüncelerinizi yazmaya devam...

Ali Demirci @ Ne demek istediğimi anlamamak için ısrar etmişsiniz.. Saygı duyarım ;)
Anlamak kolaydı ama siz zoru seçip anlamamayı tercih etmişsiniz ;)

Birde ufak bir not ; Basketbolun duayeni siz değilsiniz ;)

Forum kuralları dışına çıkmadığım sürece istediğim herşeyi yazabilirim.
En azından karşımdaki insanları küçümsemem (Velet diyerek.. ;) )
Çok biliyormuş gibi bazı yazılar yazıyorsunuz bunlarda hiç hoş değil.. Bilirsiniz veya bilmezsiniz buna kimse karar veremez ama karşınızdaki insanada bilgiçlik yapma gibi bir hakkınız yok.

Saygısızlık ettiysek affola.. Ama sizde ne beni ne başkasını KÜÇÜMSEYEMEZSİNİZ..

Saygılarımla
Barış Çamur

Tarıq Kırksay2ı sene başında formlarda yazmıştık. Fakat daha sonra olmamıştı. Çok yönlü ve tecrübeli bir oyuncudur. Şu anda Unics Kazan'da oynuyor. Takımı ULEB'te Top 8'de. Takımının en önemli oyuncularından biri. Yani bu iş olmaz. Ayrıca Kazan gibi bir kulüpten oyuncu koparmak için bayağı bir para koymak gerekir...

Volkan Ozger' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":ekywkoph]Bize 1-2 oynayabilen adamdan ziyade shumper tarzı bir oyuncu lazım .. Hite'ta 1-2 oynayabiliyo o yüzden 3 numarada oynatabileceğimiz bir oyuncu almalıyız..
Brown
Hite
YENİ TRANSFER
GAİNES
HÜSEYİN

Anlamadıgım bayram kardesımde cok iyi biliyodur tbl de 2 turk, max 3 yabancı ile oynabılıyorsun ilk beste sanırım dikatinden kactı.
Bence transfere gerek yok su saaten sonra takım eskı duzeye cıkıyo allah sakatlıktan korusun .Play-off saglam tam kadro ile girersek final kesin bence. Johsen `de ufak ufak adapte oluyo takıma onuda play-offlarda daha fazla katkılı maclarını izlıcez gıbıme gelıyo.[/quote:ekywkoph]
Biliyorum kardeşim ben komple olarak düşündüm her pozisyonun en iyilerini yazarak kurdum bu 5 kişilik listeyi

Ayrıca Transfere gerek yok diyen arkadaşlarım şuan çeyrek finale çıkmanın verdiği havayla bunları söylüyorlar allah göstermesin alacağımız birkaç yenilgiden sonra transfer yok diyenler keşke keşke demeye başlayacaklar transfer her zaman gereklidir şartlar el verdiğince b.johnsenden daha iyisini alma imkanımız varsa niye almayalım ki ;)

Ali Demirci' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:

Eğer Play offlar öncesi daha iyisini bulma şansımız varsa britton gönderilir başkan kaliteli bir oyuncu almak isterse hiç bir antrenör bunu reddetmez zaten britton gönderilir sonuçta murat özyer'in babasının oğlu değil britton

Ben kimseyi küçümsemedim bunuda nerden çıkardınız???

Velet demek küçümsemek değildir,ben sevgimi ve birazda sitemimi belirtmek için böyle bir söylemde bulundum ama sen nerelere çekmişsin.

Birde Yılda Milyonlarca kişinin ziyaret ettiği,7 Parçadan oluşan Avrupa'nın sayılı turistik bölgelerinden olan ve 1 Milyonu aşkın nüfusa sahip bir yer için; ''Canarina maçında Allah'ın ... ettiği yer olmasına rağmen gördük ne kadar taraftarları var'' gibi gülünç söylemler olunca kusura bakmada abes kaçmış.........

Kimse sizlere yazmayın diyemez ama klavyenin başında olupda aklınızdan geçen herşeyide kusura bakmayın ama buraya yazarsanız kirlilikten başka birşey olmaz.

Bu saatten sonra oyuncu bulmak çok zor,takım içinde dengelerde oturdu iyice,Britton da alışmaya başladı ve Murat hoca takımın kimyası ile oynamayı kesinlikle sevmiyor,ve ters bir düşünce tarzı var hocamızın herkes H.BEŞOK'u yedekleyecek eleman düşünürken o 4-5 oynayabilecek bir eleman tercihi yaptı ki çoğu kişiyide şaşırttı.Birde hocamız bir oyuncudan kolayca vazgeçmez,kendisininde belirttiği gibi alışmaya ve oynamaya başladı bu kadro ile devam edilecek.....

Ali Demirci' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:

Bak ben yaşca büyüklerime hep abi diyorum .Ama lütfen sizde bizi küçümsemeyin !
TTNet Beykoz'a takviye
BEKO Basketbol Ligi takımlarından TTNet Beykoz, ABD'li oyuncu Anthony Lamorse Roberson ile sözleşme imzaladı.

ABD'li oyun kurucuları Gregory Ross Grays ile, Pınar Karşıyaka maçının öncesi ve sonrasındaki disiplinsiz davranışları sebebiyle yollarını ayıran sarı-siyahlılar, sezona Hapoel Migdal Jerusalem'de başlayan fakat bir süredir Fransa Ligi takımlarından Paris-Levallois'in kadrosunda yer alan NBA patentli Anthony Lamorse Roberson'u kadrosuna kattı.

Florida Üniversitesi mezunu olan 1983 doğumlu guard, NBA'de sırasıyla Memphis Grizzlies, Golden State Warriors ve son olarak Denver Nuggets formalarını giydi.

Öte yandan, sakatlık ve hastalıklar TTNet Beykoz teknik heyetinin canını sıkıyor.

Bu sezon Antalya Büyükşehir Belediyesi maçında omuzu çıkan, ancak Pınar Karşıyaka karşılaşmasında sahaya geri dönmeyi başaran Caner Öner, bir kez daha aynı omzundan sorun yaşadı ve sezonu kapattığı açıklandı. Genç oyuncunun 25 Mart Salı günü ameliyat olacağı ve 5 ay sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

(Onur abi kızma ama transfer bitti diyenlere göstermek için bu mesajı buraya yazdım ! )

Bak bende küçüklerime sevgi ve saygı gösteririm amaaaaaaa foruma boş şeyler yazıp topikleri karıştırıp aynı seyleri tekrar tekrar yazıp sanki kelime başına para kazanıyomuşcasına 2 mesaj önce sölediklerini daha sonra yine dolaylı olarak yazarsa elbet tepki gösterilir.

Sen kimi kastediyorsun bilmiyorum ama o düşünceyi savunanlardan birisi olarak yine tekrarlıyorum bizim için transfer bitti ama sen herhalde birisi BBL transfer dönemi bitti dedide onları yanıldığını göstermek için o koyu ifadeyi seçtin.Ha yok benim gibi düşünenler içinse boşuna hayal kurmamanı öneririm Abisi.....

Gerçektende forum çoluk çocuk panayırına döndü hadi hayırlısı......

Son sözüm kimse sizi küçümseyemez,siz kendinizi küçük duruma düşürürsünüz ;)

Galatasaray'da transfer bitmez bu yüzden transfer sezonu açık olduğu sürece bizdede transfer bitmez ancak Murat Özyer transfer bitmiştir bu sezon derse o zaman kabul ederiz transfer sezonunun bittiğini sonuçta transferi talep edecek Murat Hocadır o bitti demeden biz burda yazarak kendi kendimize transfer bitti diyemeyiz ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...