2007-2008 Transfer Sezonu

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
b5d.jpg

Bu adam JULIUS JENKINS ulebcupda 18 sayı ortalamayla oynadı ve 34/41 le yani %84 le üçlük attı tam bizim için gereken skorer oyuncu . Şuanda Alba Berlinde oynuyor. Takımı ulebcupdan elendiği için bizi tercih edebilir.

Jenkins, Alba Berln'de Telekom'a karşı mücadele etmişti. takımının direnen isimlerinden biriydi. Fakat Jenkins guard oynuyor. Ben guarda ihtiyacımız olduğunu füşünmüyorum. Şu an zaten gerekli oyuncular var...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Jenkins, Alba Berln'de Telekom'a karşı mücadele etmişti. takımının direnen isimlerinden biriydi. Fakat Jenkins guard oynuyor. Ben guarda ihtiyacımız olduğunu füşünmüyorum. Şu an zaten gerekli oyuncular var...
Jenkins 2 numarada oynuyabiliyor hatta 2 numarada daha veriml diyebiliriz. Ona 3 sayı çizgisinden pas gelince çoğunlukla pasları asist yapıoyor.TT maçında guard oynamıştı çünkü takımın diğer guardı sakattı !

Bize 1-2 oynayabilen adamdan ziyade shumper tarzı bir oyuncu lazım .. Hite'ta 1-2 oynayabiliyo o yüzden 3 numarada oynatabileceğimiz bir oyuncu almalıyız..
Brown
Hite
YENİ TRANSFER
GAİNES
HÜSEYİN

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":215hqtlw]Sezon bitmeden 500´ü bulur muyuz acaba : )
Şimdi Adnan Polat BAŞKAN olunca yıldız sözü varya herkes bir isim yazacak ben 1 ay içinde 700'ü bulacağımızı idda ediyorum[/quote:215hqtlw]
Abartma bence en fazla 500 1 ay içinde ama sezon sonuna kadar 750 i geçeriz !

ULEB'te oynamış veya Euroleague'de forma giyen bir oyuncu almamız gerekiyor..

NBA patentli oyunculardan çok o tür oyuncular bizi başarıya götürür.. Tamam NBA'nin kalitesi tartışılamaz ama Avrupa'da boy gösteren bir takım olduğumuz için Avrupa'lı oyuncuları almak daha mantıklı ve doğru..

Örneğin ; Carl English - Chevon Troutman - Sitapha Savane - David Cornell - Jamie Arnold - Albert Teruel - Pere Tomas gibi oyuncular olursa çok daha başarılı olabiliriz..

Barış Çamur' Alıntı:
ULEB'te oynamış veya Euroleague'de forma giyen bir oyuncu almamız gerekiyor..

NBA patentli oyunculardan çok o tür oyuncular bizi başarıya götürür.. Tamam NBA'nin kalitesi tartışılamaz ama Avrupa'da boy gösteren bir takım olduğumuz için Avrupa'lı oyuncuları almak daha mantıklı ve doğru..

Örneğin ; Carl English - Chevon Troutman - Sitapha Savane - David Cornell - Jamie Arnold - Albert Teruel - Pere Tomas gibi oyuncular olursa çok daha başarılı olabiliriz..
Çok haklısın örn: BJK CT

Efes Pilsen , Nicholas ın yerine Dewarick Spencer ile anlaşmış galiba , belkide bu zamanda bulabilcekleri en iyi oyuncuyu aldılar , Nicholas ın yerini fazlasıyla doldurur ama Virtus Bolognada iyi performans göstermesine ragmen bir süredir kadro dışıydı disiplinsiz hareketlerinden dolayı sezon içinde de bir kaç kere kadro dışı kalmıştı galiba , sonradan affedilmişti , eger uyum saglarsa çok iyi transfer .

mustafakaya' Alıntı:
[quote="Onur Yavuz":gu6bbn2y]Sezon bitmeden 500´ü bulur muyuz acaba : )
Şimdi Adnan Polat BAŞKAN olunca yıldız sözü varya herkes bir isim yazacak ben 1 ay içinde 700'ü bulacağımızı idda ediyorum
Abartma bence en fazla 500 1 ay içinde ama sezon sonuna kadar 750 i geçeriz ![/quote:gu6bbn2y]
Şimdi Duyumlar gelmeye başlasın dedikodu kazanı kaynamaya başlasın herkes bi oyuncu ismi yazacak sonra başkası dicek o oyuncuya gerek yok ben daha iyilerini yazacam sayfalar dolacak ben eminim 700 olmazsa bile ona yakın bişi olcak nisan sonunda yine bakarız mesaj'ı 400. sayfada yazmışım nisan gelince bakacaz :)

mustafakaya' Alıntı:
b5d.jpg

Bu adam JULIUS JENKINS ulebcupda 18 sayı ortalamayla oynadı ve 34/41 le yani %84 le üçlük attı tam bizim için gereken skorer oyuncu . Şuanda Alba Berlinde oynuyor. Takımı ulebcupdan elendiği için bizi tercih edebilir.

bosta ve ondan daha iyi olan bir nicholas varken bunlara gerk yok eger o pozisyon dusunuluyorsa nicholas avrupanin en iyi 3 unden biridir

Kenan Inan' Alıntı:
Efes Pilsen , Nicholas ın yerine Dewarick Spencer ile anlaşmış galiba , belkide bu zamanda bulabilcekleri en iyi oyuncuyu aldılar , Nicholas ın yerini fazlasıyla doldurur ama Virtus Bolognada iyi performans göstermesine ragmen bir süredir kadro dışıydı disiplinsiz hareketlerinden dolayı sezon içinde de bir kaç kere kadro dışı kalmıştı galiba , sonradan affedilmişti , eger uyum saglarsa çok iyi transfer .

Spencer Shumpert tarzi bir oyuncudur...Shumpertin 1 adim onunde bana kalirsa ki dis atislari gununde olursa cok ama cok tehlikeli..

bence bizim yapıcaımıs en güzel transfer hidayet dermişimm :D:D yhaa ama bizim acilen serbest atışları iyi olan birini almamız lazım :) çünkü cüneyt dışında faciayız serbest atışlarda :)

Nsonwu'yu hatırlıyorum kimin döneminde gelmişti bize :roll:
2003 senesi halil üner ncaa'den transfer etmişti.tufan ile beraber oynamıştı.
amadi uche nsonwu , 6 maçta Galatasaray forması ile maç başına 23 dakika 44 saniye ortalama ile sahada kalırken, 10.8 sayı, 7.5 ribaunt, 1 asist, 1 top çalma, 2 top kaybı ve 1 blok ortalamaları tutturmuştu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...