2007-2008 yılının en iyi taraftarı

Bu sezonun en iyi taraftarı

• Kullanılan toplam oy
    55
ben zaten "bedavaya girmesin 1 ytl ye girsin"de demiyorum.ne fark ederki.zaten telekom seyircisi olsa ne olur olmasa ne olur.ama karşıyaka gibi ateşli taraftarı olan bi takımın taraftarlarına bilet 5-10 ytl desen onlar yine hınca hınç doldurur o salonu.hatta geçen sezonki izmir deki ksk-gs maçında spiker salondaki seyirciden daha fazlası dışarda kaldı deöişti.

Hüseyin Karaçil' Alıntı:
ben zaten "bedavaya girmesin 1 ytl ye girsin"de demiyorum.ne fark ederki.zaten telekom seyircisi olsa ne olur olmasa ne olur.ama karşıyaka gibi ateşli taraftarı olan bi takımın taraftarlarına bilet 5-10 ytl desen onlar yine hınca hınç doldurur o salonu.hatta geçen sezonki izmir deki ksk-gs maçında spiker salondaki seyirciden daha fazlası dışarda kaldı deöişti.
Telekom da ankaragücü ne sponsor olsun sen gör salon nasıl doluyormuş?

kimse kusura bakmasın ama gecenin 9 unda kimse dağbaşına gidemez bende dahil öğrenciyiz yane sonuçta eve bağımlıyız . ama tabi adam gibi şehir içinde ahmet cömert, abdi ipekçi gibi biyerde olsa bende gelirdim ve böyle düşünen birçok kişi gelirdi die düşünüyorum bu yüzden bu yıl taraftar ii yönetim kötüydü sorun salon seçiminde!!

Ben oyumu karşıyakaya verdim. onlar sezon boyunca salonlarında hep full çektiler.deplasmanlarada geliyorlar.diğer takımlarda böyle birşey yok.
gerçi telekomda iyi işler yaptı ama biz bazı maçlar hariç neredeyse seyircisiz oynadık..

Emre Evren İçöz' Alıntı:
kimse kusura bakmasın ama gecenin 9 unda kimse dağbaşına gidemez bende dahil öğrenciyiz yane sonuçta eve bağımlıyız . ama tabi adam gibi şehir içinde ahmet cömert, abdi ipekçi gibi biyerde olsa bende gelirdim ve böyle düşünen birçok kişi gelirdi die düşünüyorum bu yüzden bu yıl taraftar ii yönetim kötüydü sorun salon seçiminde!!

Hay ağzına diline eline parmağına klavyene sağlık.

Gecenin 9 unda kimse dağ başına gidemez.

Gitse DÖNEMEZ.

Hatırlıyoruz büyük maçlardan sonra kamyonetlerin arkasına binip dönmeye çalışan taraftarımızın hallerini.. Yok ulaşım yok. Dağ. Parkorman. Orman..

En iyi taraftar biziz salonumuz olmayışı, oynanan salonun dağda oluşu ve o salonda çektiğimiz zulümler, alışamayışımız, çevirdiğimiz, kazandırdığımız maçlar göz önüne alındığı zaman.

Verdiler mi KARŞIYAKA ARENA gibi Ali Sami Yen Arena bize ?

Versinler. Sarı kırmızı koltuklar, Galatasaray rengi, armasıyla donatılmış bir parkemiz olsun. O zaman karşılaştırın bizi Karşıyaka'yla şunla bunla.

Benim gelse milletin içinden gelmiyor o salona gitmek.

Fırat Aydın' Alıntı:
[quote="Emre Evren İçöz":3889nype]kimse kusura bakmasın ama gecenin 9 unda kimse dağbaşına gidemez bende dahil öğrenciyiz yane sonuçta eve bağımlıyız . ama tabi adam gibi şehir içinde ahmet cömert, abdi ipekçi gibi biyerde olsa bende gelirdim ve böyle düşünen birçok kişi gelirdi die düşünüyorum bu yüzden bu yıl taraftar ii yönetim kötüydü sorun salon seçiminde!!

Hay ağzına diline eline parmağına klavyene sağlık.

Gecenin 9 unda kimse dağ başına gidemez.

Gitse DÖNEMEZ.

Hatırlıyoruz büyük maçlardan sonra kamyonetlerin arkasına binip dönmeye çalışan taraftarımızın hallerini.. Yok ulaşım yok. Dağ. Parkorman. Orman..

En iyi taraftar biziz salonumuz olmayışı, oynanan salonun dağda oluşu ve o salonda çektiğimiz zulümler, alışamayışımız, çevirdiğimiz, kazandırdığımız maçlar göz önüne alındığı zaman.

Verdiler mi KARŞIYAKA ARENA gibi Ali Sami Yen Arena bize ?

Versinler. Sarı kırmızı koltuklar, Galatasaray rengi, armasıyla donatılmış bir parkemiz olsun. O zaman karşılaştırın bizi Karşıyaka'yla şunla bunla.

Benim gelse milletin içinden gelmiyor o salona gitmek.[/quote:3889nype]

güzel söylüyosunuzda arkadaşlar ben geçen sene küçükyalıdan gelip gittim maçlara siz kendinize göre konuşuyosunuz galatasaray taraftarı heryerdedir, sadece avrupa yakasında oturmuyo, bende kendimce konuşsam nasıl olur abdi ipekçi ban şahankten daha uzak bende ayhan şahenkde oynamak istemiyorum ama daçka lıların bize çıkardıkları zorluklardan dolayı yani bence herkez kendine göre konuşmamalı maslak ne kadar şehrin dışındaysa zeytinburnuda okadar şehrin dışında , aslantepeye salon yapılsın diyoruz hepimiz aslantepeyle ayhan şahenkin arası 5 dakika falan yani eleştri yaparken biraz daha mantıklı olmalıyız bence nere olursa olsun gidip takımımızı aslanlar gibi destekliyeceğiz inşallah muhabbetle

aykan şahenk le abdi ipekçinin yakılığını değil konumunu bulunduğu yer tartışılır bizim için. ayhan şahenk nerde dağ başı orman içinde otobüz geçmez geçsede taraftar almaz(çoğu tabe) abdi ipekçiye baktımızda ise gayet işlek biyer olmakla birlikte şehrin dışında biyer değil bunu anlatmaya çalışıyoruz. yoksa salon aslantepede olsun onada gideriz neden yakın diyemi HAYIR!! çünkü oda yakın değil hem bizim olduu için hemde dağ başı yer olmadığı için anlatabilmişimdir umarım

İpekçi mi işlek ?
Bazen okuduklarıma cidden inanmaya çalışıyorum.
Şu an neyse arabamız var yaşımız varda ben orada 15 yaşında yollarda gece tek başıma kaldığımı bilirim Efes maçları sırasında.

Emre Evren İçöz' Alıntı:
aykan şahenk le abdi ipekçinin yakılığını değil konumunu bulunduğu yer tartışılır bizim için. ayhan şahenk nerde dağ başı orman içinde otobüz geçmez geçsede taraftar almaz(çoğu tabe) abdi ipekçiye baktımızda ise gayet işlek biyer olmakla birlikte şehrin dışında biyer değil bunu anlatmaya çalışıyoruz. yoksa salon aslantepede olsun onada gideriz neden yakın diyemi HAYIR!! çünkü oda yakın değil hem bizim olduu için hemde dağ başı yer olmadığı için anlatabilmişimdir umarım

Hocam Sarıyer minibüsleri ve Maslak'tan Sarıyer yönüne giden otobüsler Şahenk'e 3-5 dakika yürüme mesafesinden geçiyor.Yapmayın Allah aşkına.

yani emre anlamadım seni gerçekten aslantepe dağ başı değil diyosun 10 dakika mesafede ki ayhan şahenki dağ başı yaptın 4 leventten 5 dakikada bir dolmuş kalkıyor ve 15 20 dakikada gidiyor aynen beşiktaşdan da dolmuş var 5 dakikada bir ayrıca sarıyer ve tarabyaüstü otobüsleride gidiyor dolmuştan veya ötobüsden inince 2 dakika yürüme mesafesinde salon öyle ormanın içinde falan değil yani eleştirirken az mantıklı olalım tamam bende istemiyorum şahenki çünkü daçkalılar bizi istemiyolar ve kendimizi rahat hissetmeyelim diye her şeyi yapıyolar inşallah bi gün kendi salonumuzda oynamak nasip olur diyp tartışmayı kapatayım hadi muhabbetle kardeşim

Murat İnal' Alıntı:
İpekçi mi işlek ?
Bazen okuduklarıma cidden inanmaya çalışıyorum.
Şu an neyse arabamız var yaşımız varda ben orada 15 yaşında yollarda gece tek başıma kaldığımı bilirim Efes maçları sırasında.
O surların oralarda hala neler kesilir biliriz. Akşam 22.00dan sonra bir tane Mecidiyeköy yahut Taksim otobüsü gelmesi için ne kadar dua ettiğimizi kendimiz biliriz. Ben görecem bu yıl Uleb maçlarını...

düzen aynı düzen, çile aynı çile. Birşey değişmedi.

geçen senenin en iyi taraftarı bence de ankara taraftarı
ama umut ediyorum ki bu sene takımına en çok destek veren taraftar grubu biz olacağız

Kaan Can Garip' Alıntı:
Abdi İpekçi'nin de işlek bir yer de olmadığını öğrenmiş bulunduk. heralde biz başka memlekette yaşıyoruz.

bu tür yorumları okudukça şüphe etmiyor değilim...
insanlar azıcık objektif olsa hiçbir sorun çıkmayacak...
ipekçi benim evime yarım saatse şahenk 1buçuk saat...
ama muhakkak şahenk olmalı diyorum...
ulaşımdı,muhit farkıydı vsvs herşey konuşuldu zaten bunları saymama gerek yok...
ha insanlar elbette ipekçi vs diyebilir,ancak iş olaya at gözlüğüyle bakıp hiçbir karşıt fikre saygı göstermemek noktasına geliyorsa durunuz...
ya da boşverin devam ediniz...(kimse kişisel almasın,genel konuştum)

karşıyaka taraftarı mı en iyi taraftar?
hani bizim oyuncularımıza toplu olarak bütün salon küfür eden,yetmeyip sahaya atmadıklarını bırakmayan,oyuncularımızı tahrik edip ceza almalarına sebep olup kendileri ceza almayan,her maç sahaya ellerine geçeni atan,küfür eden,saldıran,her türlü fair play harici hareketi kendine mübah gören,kaybediklerine anlayınca sahaya giren,ve bunları sadece bizim maçlarda değil tüm maçlarda yapan taraftar mı en iyi taraftar..?
e o zaman bizde yapalım bunları niye yapmıyorsunuz,onlar kadar cesaretiniz mi yok?
ben söyleyecek söz bulamıyorum,bu ankette ksk ya oy verenlerin ne demek istediklerini,neye inandıklarını da anlamıyorum,zorlamayın anlamamda..

telekom seyirciside maç seçiyor özellikle amigolar tv de yayınlanacak maçlara bedava bilet dağıtıyorlar...ayrıca sene içinde haluk yıldırım ve bikaç oyuncuyla atıştıklarını da hatırlıyorum
bence SADECE BASKETBOL izlemeye gelen banvit ve antalya seyircileri bir adım öndeler