2008-2009 Hazırlık dönemi!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Arkadaşlar bu başlıkta 2008-2009 hazırlık dönemindeki gelişmeleri bilgileri paylaşalım, tartışalım.

Hazırlık maçları, kamplar, vs.... tüm bilgileri burada toplansın.

--------------------------------------------

Ben kısaca bazı bilgiler vereyim, takımımız tam kadro olarak 10-15 gün içinde antremanlara başlayacak.

30 Ağustosta ise Almanyada, Bremende bir turnuvaya katılacak, bu turnuvada Alba Berlin ile karşılaşacak, turnuvanın diğer takımlarını şimdilik bilmiyoruz.

Almanya'ya gitmeden takımın antremanlarını kaçırmamaya dikkat edeceğim. Bakalım geçen seneye göre değişiklikler gözüme çarpacak mı? :)

Kerem abi, takımın antremanını izlemeye gittiğinizde takımımızın fotoğraflarını çekebilir misiniz?

Bir sorum olacak.Antremanlara seyirci katılabiliyor mu? Eğer katılabiliyorsa bence takıma büyük destek vermek oyunculara moral olur.Bu sayı ama 50 olur ama 100 olur.Zizic transferinde olduğu gibi antremanlarda bu uygulama olabilir.

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":37pgz39q]O kadar sayı ancak hocanın izniyle olur. Biz de zaten izin alıp giriyoruz.
Eyüp abinin Murat hocayla arası güzel.İzin alır diye düşünüyorum :)[/quote:37pgz39q]Aramız güzel falan değil, hocamız GS taraftarına gereken değeri veriyor sadece bu!
Bir antremanı taraftara açmasını belki rica edebiliriz kendisinden :)

eyüp abi gerçekten mümkün olursa yani hocamız bir antremanı bize açarsa süper olur abi bu işe anca sen ön ayak olursun abi hasret kaldık zaten abi

M.Strickland yarın Türkiye'ye geliyor ve takımla idmanlara başlıyor, Graves ve Ziziç ise Pazartesi'den itibaren takımla beraber çalışmaya başlayacaklar!

Steaua maçına bilet alabilirsem ben de o maçla dönüyorum İstanbul'a. Gidelim abi antremana :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Kerem SEÇER":26n2e8hh]Steaua maçına bilet alabilirsem ben de o maçla dönüyorum İstanbul'a. Gidelim abi antremana :)
Gelmeyen fenerli olsun :)[/quote:26n2e8hh]
eyüp gidersen bol bol resim çek dostum
kalbim sizlerle olacak antrenmanda