2009 - 2010 Transfer Sezonu

Can Akan' Alıntı:
[quote="Alpaslan Demir":3fhl07yf]Galatasaray Cafe Crown'un Sırp forveti Dejan Milojevic, ülkesinin medyasına göre Sarı - Kırmızılılardan ayrılıyor.

Galatasaray Cafe Crown'a Pamesa Valencia'dan gelen ve başarılı bir grafik çizen Dejan Milojevic, Partizan'a transfer oluyor. Sırp medyasında çıkan haberlere göre Milojevic'in, Siyah - Beyazlılarla büyük ölçüde anlaştığı öne sürüldü. 32 yaşındaki Milojevic bu sezon 7.7 sayı, 5.4 ribaunt ve 1.8 asist ortalamalarıyla forma giymişti

Bu taraftara değil Ahmet Dedehayıra fazla bence[/quote:3fhl07yf]

Bence sadece ona değil bu 'zihniyete' fazla:)

@Can Akan ;

Yok hocam DedeHAYIRa değil sadece.Dediğim gibi bu taraftara fazla.Bu forumda ne sözler gördük,ne laflar söylendi Miloya.Onları hatırlayarak konuşuyorum yani.

Bİr forum'da Bursa'lı bir forum üyesi Evren Büker Galatasaray da demiş ama doğruluk payı var mıdır ? Hatta yarın imza atacak da demiş

Yazmak serbest mi ki başka forum adını ? :oops: Genel olarak futbol üzerine olup basketbol bölümüde olan endüstrileşmiş futbola karşı tribün kültürünü savunana forum .

Kutay Bey kaynak yazmak tabiki serbest. İzin vermediğimiz tek şey dalga geçmek amaçlı diğer forumların isimlerinin kullanılması.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Kutay Bey kaynak yazmak tabiki serbest. İzin vermediğimiz tek şey dalga geçmek amaçlı diğer forumların isimlerinin kullanılması.

Bu sadece bir kullanıcı postu olduğu için sadece teyiti olan var mı diye sormak istedim

Yunus Taylan' Alıntı:
Durup dururken yazmaz. Balon haber olduğuna inanmıyorum.
Sanırım balon değil... Çünkü Salsa'da da geçiyor aynı haber...
Barışların Banvit'e transferi haberinin en alt kısmında Evren'in yolu Florya'ya denmiş...

Bizim Yücel Platini takımın başına geçirmek yönünde bir girişimimiz oldu mu Okan Çevik'den önce başka adaylar var mı idi ?

Kutay Çamcı' Alıntı:
Bizim Yücel Platini takımın başına geçirmek yönünde bir girişimimiz oldu mu Okan Çevik'den önce başka adaylar var mı idi ?
Salsa ya göre Okan çevikle anlaşılmadan önce
Çetin Yılmaz Tolga Öngören ve Yücel Platinle görüşülmüş
Okan Çevik çok büyük bir hamle yanlışı bence
Ben olsam
1.tercihim Yücel Platin
2.tercihim Tolga Öngören olurdu

Benim de 1. tercihim Yücel Platini olurdu hatta madem bütçe düştü mutşu da olurdum hırsı bile bir başka. Merak ettiğim Yücel Platinle anlaşamadık mı yoksa girişimimiz dahi olmadı mı ?

Kutay Çamcı' Alıntı:
Benim de 1. tercihim Yücel Platini olurdu hatta madem bütçe düştü mutşu da olurdum hırsı bile bir başka. Merak ettiğim Yücel Platinle anlaşamadık mı yoksa girişimimiz dahi olmadı mı ?
http://www.salsabasket.net/2009/06/okan ... ownda.html

Görüşme olmuş heralde...

Yücel Platin 5 milyon dolar bütçeyle bu takımı çok iyi yerlere getirirdi.Keşke Yücel Platin olsaydı hiç değilse taş gibi savunma yapan son saniyeye kadar maçı bırakmayan bir takım izlerdik

Oktay Mahmuti Hayalimdi

Yücel Platin Güzel olurdu

Okan Çevik Benim için hüsran oldu

Gelecek sezon takım kimyası çok düzgün bir şekilde kurulmalı 7 dış 5 iç oyuncu düşünüyorum ben tabiki second positionı olan oyuncular almak farka yaratacaktır.
Gelecek sezon 5 6 milyon dolar civarı bir bütçemiz olacağı söyleniyor ama ben yinede camiadan gelen baskılarla bütçenin 7 8 milyon dolara çıkacağını düşünüyorum.İlk önce yerli oyuncu transferi halledilmeli geçen sene düştüğümüz yanlışlara bu sene düşmemeliyiz.

Yerlilerden Hüseyin her koşulda takımda tutulmalı Tufan ve Cüneyt ücretlerinde indirim yapılarak takımda tutulmalıdır.

Yerli transferinde ise Evren Bükeri alan takım sezonun transferini yapmış olur.Ermal Kuqo yu alabilirsek çok iyi olur.Sinan Güler Engin Atsür
cenk akyol bence efesten ayrılacaklardır.Sinanı ergin ataman bırakmayabilir ama bence sinan ayrılmalıdır.TT den Bekir Yarangüme iyi transfer olur bizim için.Hakan Demireli istersek alabiliriz.Avrupa basketboluna alışmış bir dee brown çok iş yapar.