2009 - 2010 Transfer Sezonu

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Cüneyt kaptan dışında herkes kalmış, güzel haber bence!

Hüseyin Beşok ilede görüşmeler devam ediyormuş, inşallah devam edeceğiz yola!

Haftaya yabancı oyuncu transferi başlıyor, ayrıca:)

Bunlar güzel haberler.Galiba teknik heyet kurmayı düşündükleri genç kadroya abilik yapacak bir oyuncuyu takımda tutmak istediler.Tercihleri de Hüseyin oldu.Yabancı transferlerini çok merak ediyorum açıkçası.İlk defa yıldız değil de daha çok takım oyuncularının transfer edilmesini istiyorum.

Can Akın ile yarın sözleşme imzalanacakmış, bir yerli oyuncu daha alıp yerli oyuncu transferini kapatacakmışız, birde bu bilgiyi vereyim!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Can Akın ile yarın sözleşme imzalanacakmış, bir yerli oyuncu daha alıp yerli oyuncu transferini kapatacakmışız, birde bu bilgiyi vereyim!
Bundan sonraki bütün transferler takım oyununa uygun ve bize seviye atlatabilecek oyuncular olmak zorunda. Yoksa yarı final bile zor olur.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:

O kalan tek yerli oyuncu için adayları da söylersen Eyüp Abi süper olacak !!! :)

Efes'ten oyuncu alamıyoruz, çünkü o rakamlara çıkamıyoruz, ama bu sezonluk!

A.Şahenk olayı bitmiş, adamlar bize kesinlikle istemiyorlar, seneye A.İpekçi'deyiz!

Yabancılardan Hosley ve Graves kadroda tutulmaya çalışılıyormuş.

Eyüp abi Gazanfer arkadaşımız gitti diyor..Doğrusu ne?Bayanların A.Cömert'te erkeklerin A.Şahenk'te olması bana erkek takımından daha çok umut olduğunu düşündürüyor.... :p

Yılmaz Özardıç' Alıntı:
Eyüp abi Gazanfer arkadaşımız gitti diyor..Doğrusu ne?Bayanların A.Cömert'te erkeklerin A.Şahenk'te olması bana erkek takımından daha çok umut olduğunu düşündürüyor.... :p

Eyüp Abi'nin dediği doğrudur.Ama önceden tüm yabancılarla yolların ayrıldığı söylenmişti.Graves neyse de Hosley'in kalmasını kesinlikle istemem.Seneye bambaşka bir takım olmalıyız,egosu olan oyuncu takımda olmamalı diye düşünüyorum.

Yiğit Çelebi' Alıntı:
3668. defa soruyorum :p :p kombineler ne zaman çıkıcak.üstünde ne resim olacak.???
Bende sabırsızlıkla bekliyorum, ama daha henüz imzalar atılmamış.

Bir aksilik olmazsa A.İpekçi olacak, vede kombineler ucuz olacak!

Gazanfer Tosun' Alıntı:
[quote="Yılmaz Özardıç":1rafmwlt]Eyüp abi Gazanfer arkadaşımız gitti diyor..Doğrusu ne?Bayanların A.Cömert'te erkeklerin A.Şahenk'te olması bana erkek takımından daha çok umut olduğunu düşündürüyor.... :p

Eyüp Abi'nin dediği doğrudur.Ama önceden tüm yabancılarla yolların ayrıldığı söylenmişti.Graves neyse de Hosley'in kalmasını kesinlikle istemem.Seneye bambaşka bir takım olmalıyız,egosu olan oyuncu takımda olmamalı diye düşünüyorum.[/quote:1rafmwlt]
Tabiki bende egosuz bir takım oluşturulmasını istiyorum..Zaten beni yanlış anladın yanılımıyorsam..Ben Graves'in kalmasını istiyorum..Aynı şekilde takımına her şeyini verebilecek gerektiğinde ağlayan(2.Mersin bşb maçı) sahaya yüreğini koyan yabancılar istiyorum..Ama hem genç,hem hırslı yabancı bulmak şu aralar zor görünüyor..