2009 - 2010 Transfer Sezonu

ahmet cömertte euroleague oynamamıza izin vercekler mi?
erkeklerde hangi avrupa liginde oynucaz?
kaç yabancı alıcaz?
bayanlarda leuchanka transferi doğru mu?
kombine rekoru kaç olucak?
bu küçülmenin ardında büyüme görüyomusunuz?

Yiğit Çelebi' Alıntı:
kaç yabancı alıcaz?

Yiğit senden iyi gazeteci olur :)

Yiğit Çelebi' Alıntı:
kaç yabancı alıcaz?

Bu saatte bu ne enerji yahu :) :) :)

1 sene boyunca köpek gibi çalıştım sbsye.çok soru sordular bana.en son 100 soru sordular 95 tane yaptım.3-4 soru daha yapsaydım.Galatasaray lisesine girip ordan kongre üyesi olup ordanda Dedehayır hükümdarlığına son vericektim.birazda ben sordum canım.gazeteci olduğum kadar hayalciyim de.beni transfer sayfalarına gönderirler artık.

Yiğit Çelebi' Alıntı:
1 sene boyunca köpek gibi çalıştım sbsye.çok soru sordular bana.en son 100 soru sordular 95 tane yaptım.3-4 soru daha yapsaydım.Galatasaray lisesine girip ordan kongre üyesi olup ordanda Dedehayır hükümdarlığına son vericektim.birazda ben sordum canım.gazeteci olduğum kadar hayalciyim de.beni transfer sayfalarına gönderirler artık.
Senin gibi aslanlara bu klübün ihtiyacı var, hep sor sen, bir bilenimiz varsa cevap verir!

Arma'nın peşini sakın bırakma Yiğit'im:):):)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Yiğit Çelebi":11xlvr12]1 sene boyunca köpek gibi çalıştım sbsye.çok soru sordular bana.en son 100 soru sordular 95 tane yaptım.3-4 soru daha yapsaydım.Galatasaray lisesine girip ordan kongre üyesi olup ordanda Dedehayır hükümdarlığına son vericektim.birazda ben sordum canım.gazeteci olduğum kadar hayalciyim de.beni transfer sayfalarına gönderirler artık.
Senin gibi aslanlara bu klübün ihtiyacı var, hep sor sen, bir bilenimiz varsa cevap verir!

Arma'nın peşini sakın bırakma Yiğit'im:):):)[/quote:11xlvr12]
sizin gibi Abilerimiz olduğu sürece biz armanın peşini bırakmayız Eyüp abi.
geçen sene inönüdeki maçta yapılan şovda altta bir pankart var.
Armanın Peşindeyiz!

Her sene büyüyeceğimiz yerde küçülmenin hiçbir anlamı yok.Geçen sezon yapılan yanlış tercihler bizi 1 sene de nerelere getirdi.Sen ULEB'de 4.olmuşsun ligde uzun yıllar sonra ilk 5'in içinde olmuşsun.Kendine sponsor bulmuşsun.Hoca değiştirecez deyip hoca bulamadılar.Murat Özyer'e tekrar döndüler.Zizic Gurovic Milojevic geldi adam gibi bi oyun kurucu almadılar.Hüseyin'e yeteri kadar şans vermediler.Eurocup'tan elendik devamını getiremiyorum.Bir aralar iyi gidiyorduk sonra Hosley ve Tolliver gelince takım kötüye gitmeye başladı.Off yazamıyorum.Benden bu kadar.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Cüneyt kaptan dışında herkes kalmış, güzel haber bence!

Hüseyin Beşok ilede görüşmeler devam ediyormuş, inşallah devam edeceğiz yola!

Haftaya yabancı oyuncu transferi başlıyor, ayrıca:)

Kalanlar içinde Erdem Türetken de var mı ? Sanırım yine vasat ama geniş rotasyon hatasını yapacağız nispeten daha dar ama daha kaliteli bir rotasyon çok daha makul olur daha önce de belirtildiği gibi.

Final sonrası yalıpan röportajlarda Kerem Gönlüm "Yönetim sözleşmemi 1 sene daha uzattı" dedi. Akşama kadar bir umudum vardı ama oda kursağımda kaldı.

arkadaşlar guard mevkine canın yanına biri gelecek mi?yabancı-yerli???
cüneytin yolu açık olsun..hüseyin kalır inş....yeni kaptanda tufan kalırsa huseynden biri olur..murat kaya ve evren aynı anda oynarsa belki çok savaşcı takım oluruz e tufanda ilk beşte oynar artık güzel olabilir yani ama transferler bitmeden yorum yapmak pek sağlıklı olmuo