2014-2015 Kadın Voleybol Takımımız

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi takımlarından Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon Brezilya’nın Amil Campinas takımında forma giyen ABDli milli smaçör Kristin Richards-Hildebrand’ı renklerine bağladı.

29 yaşındaki milli oyuncu 2012-2013 sezonunda ülkemizde Yeşilyurt forması giymişti.

Kristin Hildebrand Fenerbahçe’de - Voleybol Extra

Nasıl oyuncu bilen var mı ?

Ayrıca Fener ayrıca Bosetti, Meliha vePoleni'de almış diyorlar. Poleni niye biz alamadık ki ?

Bi ara şu Fenerde Logan Tom diye oyuncuları vardı. Çok beğenirdim. Onu alamazmıyız ?

Brakocevic-Bahar ikilisini alabildiğimiz takdirde elalem kimi alırsa alsın hep bir şansımız olur,iş günlük teknik taktiğe kalır.Birini dahi kaçırırsak yatırım çöpe gider şahsen.Bir umut Bahar ülke dışına çıkarsa bir şey olur işte.

Vakıf'ta boşa çıkacak oyuncuların hepsi değerli hangisi gelirse gelsin itiraz etmem.Brakocevic-Bahar'dan hangisini alırsak alalım iyi olur keşke Fürst'le de ilgilenseydik yabancı orta alınacaksa Fürst'ten iyisini zaten getiremeyiz.

Brakocevic'i alırız umarım oyuncu piyasası çok geniş değil Brako-Montano seviyesinde boşta PÇ bulmak zor.

Bahar'ı geçen yıl çok istemiştik ama Vakıfla imzalamıştı kontratı devam ediyor.

Smaçör transferini çok merak ediyorum umarım kaliteli bir oyuncu alırız.Jaqueline Carvalho'yu çok istiyorum ama zor gibi duruyor bütçeyi zorlar

Montano'yu yollayıp Brako'yu alamıyorsak zaten gelecek sezon başlamadan biter bizim için. Alacağımız smaçörler çok önemli. Ama piyasadaki çoğu iyi smaçör de tutuldu. Bizim yönetim ya sürpriz şekilde çok iyi oyuncular alacak ya da tümden kepenk indirecek. Bu sessizlik pek hayra alamet değil.

Acıbadem Bayanlar Voleybol Ligi takımlarından Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon Brezilya’nın Amil Campinas takımında forma giyen ABDli milli smaçör Kristin Richards-Hildebrand’ı renklerine bağladı.

29 yaşındaki milli oyuncu 2012-2013 sezonunda ülkemizde Yeşilyurt forması giymişti.

Kristin Hildebrand Fenerbahçe’de - Voleybol Extra

Nasıl oyuncu bilen var mı ?

Ayrıca Fener ayrıca Bosetti, Meliha vePoleni'de almış diyorlar. Poleni niye biz alamadık ki ?

Bi ara şu Fenerde Logan Tom diye oyuncuları vardı. Çok beğenirdim. Onu alamazmıyız ?

Kristin'i yedek olarak aldılar, çok da iyi transfer.

Logan Tom, İtalya'da eğitim hayatını sürdürüyor, boş vakitlerinde de şu an adını hatırlayamadığım bir takımda oynuyor, alamayız

Carcases zurihte oynuyor montana ayarinda alirsak iyi olur.

Brezilyali marra ve dayse hem iyi smacorler hemde mansetleri iyi grand prix de izliyorum, yonetim elini cabuk tutsa eksik pozisyonlar icin cok iyi oyuncular var.

Oh oh yeniden yapılanmaya gidiyormuşuz. 3-4 senedir bir türlü yapılanamadık gitti be arkadaş.

Kaçan balıklarla (Brako...) üst tarafla yarışma şansımzı azaldı. Vakıf eldeki yabancılarını iyileriyle değiştirdi. Eczacıbaşı 2-3 senedir yaptıkları hatalardan ders almış gibiler. İyi takım oluşturdular. Tabi şikecilerde iyi olan kadronun üstüne yerli ve yabancı takviyeleri yaptılar. CL içinse 6 tane yabancı oyuncuları olacak. Biz bunlarlarla nasıl yarışırız bilmiyorum ?

Yeniden yapılanma zırvası olacaksa şunu istiyorum; Tek yönlü oyuncular olmasın (Neriman gibi) Orta sınıf olsun ama komple oyuncu olsun. Hucumcu diye aldığımız oyuncu yüzünden savunma sorunu yaşıyoruz. Manşet sorunu çekiyoruz.

Ha birde kadın voleybolda Galatasaraylıyım diye geçinen, sosyal medya'da paylaşım yapan çok voleybolcu var. Gs'den teklif geldiğinde ise öcü gibi davranıyorlar.

Neden Seda alındı merak ettim Vakıf Polen'i göndermek istiyor ilgilenmiyoruz sonra Fenerbahçe alıyor.Bizde gidip Seda'yı mı alıyoruz.

Umarım as oynamaz Brakocevic ve Montano'yu kaptırdıktan sonra bu tarz bir hamle düşünüldüyse saçma olur.

15 gün önce ''önümüzdeki sezonu nasıl çizersin?'' diye sorulsa Brakocevic gelmeyip üstüne Seda gelirse derdim herhalde.Benim kendisiyle inanacağım bir hikaye,çıkacağım bir yol mevcut değil.Şu hamlelerin bir kez olsun katkısını görmedik zaten,sahada 2 gömlek yukarıya taşıyacağını bilsem gam yemem.O da yok.

Bütün rakiplerimiz transferi bitirdi, biz daha başlayamadık bile... Bu saatten sonra kimi alabiliriz, bilemiyorum. Bütçenin belli olmadığı söyleniyor. Arkamızda Daikin gibi bir sponsor varken bu sorunları yaşamamız çok tuhaf.