2015-2016 Eurocup Şampiyonu Galatasaray!

Nizhny Novgorod'un yıldız guardı Eric Maynor sakatlanmış. En az 6 ay sahalardan uzak kalacakmış. 2012'de de benzer bir sakatlık yaşamış.

Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Rakibimiz de olsa çok üzücü bir durum...

[video=youtube;e27y46HNh4U]https://www.youtube.com/watch?v=e27y46HNh4U[/video]

Asıl hedefimiz Eurocup ise bence de saf bir oyun kurucu lazım.Sezon içinde alınacaktır diye tahmin ediyorum gidişata göre bir plan yapılmıştır

Asıl hedefimiz Eurocup ise bence de saf bir oyun kurucu lazım.Sezon içinde alınacaktır diye tahmin ediyorum gidişata göre bir plan yapılmıştır

Bence de asıl hedefimiz Eurocup şampiyonluğu olmalı.
Guard transferi içinde Huertas' ı beklemek gerek bence.
Sezon içinde takıma dahil etme durumu bence çok yüksek.
NBA'de çok fazla süre alacağını tahmin etmiyorum.
Birde 4 numaraya Ersin hamlesi de gelirse yeme de yanında yat :)

Yarın (nerede ise bugün) AEK ile maç yok mu inşallah takım da forum gibi hala Efes maçında kalkamıştır

Bugünkü maç kadar forumun konuşmadığı bir maç görnemiştim...Başlığı bile açılmamış ..Halbuki çok zor bir gruptayız ve bir iki haftalık boşlamayla sıkıntılı durumlara düşebiliriz...Bu arada Eurocup şampiyonu olmak bana göre Türkiye Ligi şampiyonu olmaktan kolay...Orada şampiyon olmasak bile yarı final - final oynamak wild card tercihlerinde mutlaka artı puan olacaktır...

Grubumuzdaki diğer maçların sonuçları:
AEK 87 - 70 Nizhny
Neptunas 99 - 90 Volgograd

Temsilcilerimizin maçları:
Paok 80 - 100 Beşiktaş
Trabzon 75 - 71 Buducnost
Steaua 64 - 78 Banvit

Eurocup'ta bu gece 4'te 4 yaptık. Tebrikler tüm takımlarımıza... :)

Yağızer Hoca geldiğini hissettirmiş.
Beşiktaş şimdi çok daha tehlikeli takım oldu gözümde.
Gittiğine çok üzüldüm valla.
Başarılar dilerim ama kendisine.

Takım Moskova aktarmalı Volgograd'a gidiyor. Uçuşlara baktım akşama ancak varırlar. Dünkü maçın cezası da bu sanırım oyuncularımıza. Şuradan direkt bir uçuşla 2-2.5 saat sürecek bir yolculuğu işbilen yönetemeyicilerimiz yüzünden işkenceye çeviriyorlar. Ne diyeyim çoğu yeni takımın ama Micov ve Sinan bile bile lades. Ellerinden öpmek lazım bu adamların.

Moskova'dan sonra uçak bulamadık diyerek otobüs ya da treni tercih etmezler umarım. 2 yıl önceki Kuban rezaletinin benzeri olmasın da.
48 saat öncesine derbi koyan federasyona tekrardan sergiler.

Takım Moskova aktarmalı Volgograd'a gidiyor. Uçuşlara baktım akşama ancak varırlar. Dünkü maçın cezası da bu sanırım oyuncularımıza. Şuradan direkt bir uçuşla 2-2.5 saat sürecek bir yolculuğu işbilen yönetemeyicilerimiz yüzünden işkenceye çeviriyorlar. Ne diyeyim çoğu yeni takımın ama Micov ve Sinan bile bile lades. Ellerinden öpmek lazım bu adamların.

50-60 bin dolara bir uçak kiralamak zorlarına gitmiştir.

Maç Moskova'da.