2015-2016 Transfer Sezonu

Biz mbia yi daha ucuza hallederdik zaten ts ile bis birmiyiz esas sorun suan groskreutz suan onu transfer edememe ihtimalimiz var sorun çıkmış evraklar yetismemis dortmund bize suçu atıyor biz onlara fifaya basvurmusuz falan real madrid in de gea trasnferi gibi olduk bir bu eksikti zaten

Mbia veto edildi. Simdi mbia çok yönlü bir orta saha hem savunma hem de hücum katkısı verebiliyor. Lakin melo gidecegim dediği dönemde alınmadı. Bize daha ucuza gelir miydi?hayır. Jpk 'ya sözleşme veren kulübüz biz.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Mbia veto edildi. Simdi mbia çok yönlü bir orta saha hem savunma hem de hücum katkısı verebiliyor. Lakin melo gidecegim dediği dönemde alınmadı. Bize daha ucuza gelir miydi?hayır. Jpk 'ya sözleşme veren kulübüz biz.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Murat abi Melo gideceğim dediği dönemde şu an Milan da oynayan kasap De Jong boştaydı ona dahi gidilmedi Mbia yine aynı şekilde.

De jong la uğraştı bizimkiler ama alamadı 4 milyon euro falan alıyor Milan'dan. De jonga bu parayı vermezdim ben doğal bence. Ama mbia fiyasko sadece bizim için değil 3 büyükler için de öyle. Bizde bir de veto olayı artı olarak

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim acil bir profesyonel transfer etmemiz lazım. Transfer politikasından tut transfer görüşmelerine kadar onun yürütmesi lazım. Bunun da 1 2 ay için de olması lazım ki seneyenin ve ocağın planlarını yapabilelim. Bakın trabzona hiç sevmesem de süleyman hurmanın yaptığı transferlere üstüne onlarda para da yok. İşi bilen biri bizim önümüzü açar,bu iş öyle Hamza hocalarla falan gitmez hocanın oyuncu portföyü Misak-ı Milli sınırları içerisinde kalıyor maalesef

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Real madrid açıklama yaptı sitesinden de gea transferi gerceklesmedi diye Bizimki de onların olaya benziyor hazırlıklı olmak lazım bunların üstüne bir sok daha gelebilir

Tarihin en beceriksiz, yalancı yönetimini ve en vasıfsız, taraftara atar yapan teknik direktörünü savunanlar için güzel bir transfer dönemi oldu. Normalde güçlenir takımlar transfer dönemleriyle biz güç kaybettik..

Gelenler : Podolski, Jem, Bilal, Jose, Carole, Cenk

Gidenler : Pandev, Dzemaili, Sinan Bolat, Amrabat, Aydın Yılmaz, Bruma, Dany, Furkan, Yekta Kurtuluş, Gökhan Zan, Eboue...

Yapılan transferlerde isim olarak benim beklentimi tek karşılayan Podolski oldu. Ama kurt hoca Hamza Hamzaoğlu onu da sağ açıkta kullanarak en az verimi almayı hedefliyor sağolsun. Jose, Carole alternatif için iyi transferler ancak ŞL için gözü kapalı güvenebileceğimiz adamlar mı şüpheli. Bilal ve Jem net komisyon işi. Cenk de karambole oldu, Allah Muslera'yı korusun.

- Takımda sağ bek yok. Sabri diyenlere Allah şifa versin. Großkreutz işi belirsiz, hem Hamza evladını yedirmez kolay kolay. Cavanda, Maxi, Rafael almak çok mu zordu?

- Chedjou'nun yanına Ujfalusi gibi savunmaya liderlik edebilecek, tecrübeli bir adam alın diye bağırdık o kadar ama yok.. Denayer geldi o da 1 yıllık.

- Sol bek tam sevinmiştik alternatifli diye hoop Telles gitti. Şimdi Carole sakatlanırsa falan ne olur düşünmek istemiyorum.

- En önemli sorun Melo'nun gidişi. Gitmek istiyordu ve gitti bunda sorun yok ancak. Transfer sezonunun başında Melo'yu gönderip boşta olan M'bia veya De Jong gibi bonservisi elinde olan bir oyuncu almak çok mu zordu? Eksikleri içeriden kapatırmış Hamza bey, kapat da görelim bakalım. Şöyle bir ŞL maçına Selçuk-Bilal çıkalım ne olacak çok merak ediyorum.

- Sneijder Allah'ın bize bir lütfu. Bizi sevdi, biz onu sevdik. Çok güzel anlar yaşattı ve yaşatmaya devam ediyor. Ancak Sabri ile zamlı anlaşıp Sneijder'i bekleten hain bir yönetim var. Bu adam sakatlansa tüm hedeflerden koparız o anda.

- Çok beğenmesem de takımdaki tek golcü Burak. Öyle ya da böyle birşey olsa Umut'a kalıyoruz ve bu tam bir felaket.

- Yabancı sınırı kalktı ve biz Amrabat-Bruma gibi verimli olabilecek yabancıları gönderdik. Hem de ihtiyacımız varken. Bu zihniyeti anlamak güç. İnatla Sinan Gümüş'ü kullanmamakta diretiyor teknik direktör olacak zât. Artık Yasin'i de oynatmıyor.

- Yabancı sınırının kalktığı sezonda 18 kişilik maç kadrosunda 14 yabancı bulundurma hakkı varken bizim toplam 7 yabancımız var şu anda. Müthiş bir vizyon.. Beyin gerekli gerçekten.

Olay sadece transfer de değil. Galatasaray isminin, büyüklüğünün, itibarsızlaştırılmaya çalışılması.. En kısa zamanda defolup gitmeleri dileği ile...

Sampiyonlar ligi grubunda 3.luk garanti 2.ligi de zorlicaktik ya hemen takimin içine ettiler 2 dk da başkası olsa gruptan çıkmak için kadroyu kuvvetlendirir.Yabancı sınırı kalkmisken jem in gelmesi bilalin gelmesi sabriyle sözleşme uzatılması zamlı olarak inanılmaz art niyetli işler bunlar.Dursun un açıklamaları sneijderin sözleşmesi melo olayı sözleşmesinin uzatılması ve sonra gitmesi dahil,sponsorluklar hem futbol hem basketbol berbat bir durumdayız ve elden hiç birşey gelmiyor izliyoruz sadece çok acı verici birsey.

Sampiyonlar ligi grubunda 3.luk garanti 2.ligi de zorlicaktik ya hemen takimin içine ettiler 2 dk da başkası olsa gruptan çıkmak için kadroyu kuvvetlendirir.Yabancı sınırı kalkmisken jem in gelmesi bilalin gelmesi sabriyle sözleşme uzatılması zamlı olarak inanılmaz art niyetli işler bunlar.Dursun un açıklamaları sneijderin sözleşmesi melo olayı sözleşmesinin uzatılması ve sonra gitmesi dahil,sponsorluklar hem futbol hem basketbol berbat bir durumdayız ve elden hiç birşey gelmiyor izliyoruz sadece çok acı verici birsey.

Ben 3. lükten de şüphe etmeye başladım.

Yabanci siniri kalkmisken bruma ve amrabati göndermek sacma. Maxi rafael vb sag bek piyasasi varken sag bek almamak en iyi transfer tarik olacak demek akil yoksunlugu, forvetin alternatifsiz olmamasi oraya buragi yedekleyecek birinin alinmamasi sikinti hadi alinmadi sinanin düsünülmemesi valla düsündürücü. Melo meselesine hic girmiyorum. Bence gitmesi iyi oldu ama alternatifi nasil alinmaz anlamak mümkün degil. Hamza fener macina kadar kovulur. Yönetim de en fazla bir sene dayanir...