2015-2016 Transfer Sezonu

Önceki sayfada bir arkadas çok güzel yazmış katılıyorum: bunlar yüzünden bu takımdan soğuyacağım hiç aklıma gelmezdi.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2016 yılında Dortmund ile sözleşmesi bitecek olan Grosskreutz'a bonservis olarak 1.5 milyon € verdik. 6 ay sonra çok daha ucuza alabileceğimiz bir oyuncuya, o tarihe kadar oynayamayacak olmasına rağmen hem bonservis hem de maaş ödeyeceğiz.*

Bunun hesabını kim verecek ?

İstifa etmeyeceğini biliyoruz ama tarafımız belli olsun tepkimizi ortaya koyalım maksat bu. Yoksa o derinler istemeden kolay kolay bırakmaz

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yönetimle beraber, teknik direktörün de istifa etmesi lazım. Yok öyle kurtulmak. Bu sadece transfer mevzusu değil. Galatasaray'ın büyüklüğünü anlayamayan, o göreve layık olmayan herkesin en üst düzey yöneticisinden, profesyoneline istifa etmesi lazım.

2010/2011 sezonuna doğru gidiyoruz. O günlerden; İSTİFA DA BİR HİZMETTİR!
attachment.php

Ekli dosyalar

• zcvxv.jpg
    zcvxv.jpg
    70.4 KB · Görüntüleme: 82
Hamza Dursun Özbek'e teşekkür etmiş...Bir hata yapıldı olabilir demiş... Ulan burası Akhisar değil... Burası Galatasaray.. Burda böyle salakça bir hata YAPAMAZSIN!!!

D. Özbek : Hamzacım şu Alman işi olmadı. Napalım içimizden çözeriz dimi, Ne diyosun?
Hamzaoğlu: Tabiki başkanım, Ben oraya Hakan Balta'yı düşünüyordum zaten. Sonuçta takım içi dengeler.. İsmi de zordu keratanın ehe ehe..
D. Özbek : Bitanesin, öptüm, kıps ;)

Vah vah benim zavallı galatasarayım kimlerin eline düşmüş melo nun yerine hayatında 3 4 defa zorunluluktan önlibero oynayan adamı almışlar utanmadan bide 2 aydır takip ediyorduk diyor .ilerleyen seneler içinde almışlar bid bak sen ya sabır ya bir isyan et be adam bu kadar korkma kovulmaktan ne yalaka bişi çıktın sen yazıklar olsun .Bir tane de üst düzey yönetici çıkıp durumu açıklamadı yine bu hamza nin ağzına kaldık lanet olsun hergün daha da nefret etmemi sağlıyor bu yönetim

Vah vah benim zavallı galatasarayım kimlerin eline düşmüş melo nun yerine hayatında 3 4 defa zorunluluktan önlibero oynayan adamı almışlar utanmadan bide 2 aydır takip ediyorduk diyor .ilerleyen seneler içinde almışlar bid bak sen ya sabır ya bir isyan et be adam bu kadar korkma kovulmaktan ne yalaka bişi çıktın sen yazıklar olsun .Bir tane de üst düzey yönetici çıkıp durumu açıklamadı yine bu hamza nin ağzına kaldık lanet olsun hergün daha da nefret etmemi sağlıyor bu yönetim
Grosskreutzun melonun yerine alındığını söylemedi hoca,hatta zaten melonun yerine alınmamıştı dedi. Belirttiği şey daha önce orda oynamış olduğu ve sorun olmasaydı o rotasyona onun da dahil olacağı sadece. Jose,jem,bilal ek olarak chedjouyu saydı hoca melo yerine. Zaten herşey felaket hepimiz barut gibiyiz bir de yeni problem yaratmayalım kendimize.

Bu Hamza, Dursun'dan beter. Yaptığı açıklamaya bak : "Kevin'i biz sadece bu sezona düşünmedik." Utanmadan taraftarla dalga geçmeye çalışıyorlar hâlâ. Akhisar bile fazla sana.. Bu kadar cahillik, vizyonsuzluk olmaz. Defolun gidin yeter yahu hiç utanmanız da mı yok?

Hamza hocanın açıklamalarını dinledim. Hak verdiğim yerleri de oldu sinirlendiğim yerlede.

Öncelikle Kevin için tam tersi Melo'nun yerine almadık dedi. (Ama orada da oynayabileceğini söyledi.)
Melo ve Telles'in gitmek istediğini söyledi. (Ki Özellikle Melo'nun istediğini hepimiz biliyoruz. Şu yeni sözleşme filan hikaye. Sen de hoca olarak tedbirini alacaksın)
Evrak işini yorumladı. (en kibar tabirle saçmaladı)
Hoca kendine ve kadroya güveniyor. (İnşallah yanılmaz)
Sinan'a şans vereceğini hatta Bruma'nın gidişine onay vermesinde bunun etkili olduğunu söyledi (Benim için en önemli bölüm burasıydı. Özellikle takip edeceğim.)
Ve Sneijder'le sözleşme yenileceğini söyledi (Bu da en güzel yeri)

Hamza Hocanın başkana teşekkür etmesi üstüne açıklamalarını hayretle izledim. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

Her yaz soruyorum yine sorucam.. Bu Rijkaard nerde arkadaşlar? Tam onun çalışacağı kadro var. 2 3 ufak dokunuşla takıma düzey atlatır.

Yaşı da musaitti keşke bırakmasaydı. Barça nın son 7 yıla damga vuran efsane futbolunu o başlatmıştı

Rijkaard barcadan sonra gittiği hiçbir yerde başarılı olamadı. İyi insan falandı ama büyük antrenör olamadı. Galatasarayda da iyi başladı sonu kötü bitti. Ayrıca rijkaardın şahsını bir kenara bırakırsak Türkiye'de o tarz sistem hocalarının başarılı olması çok zor. Zaman tanıma gibi bir durum söz konusu değil hele ki şu durumda hiç olmaz. İlk geldiğinde 2. Sezon gitmişti yanlış hatırlamıyorsam ilk sezonunda da 3. Olmuştu hatta onu başarı olarak söylemişti.(5. Olmuştuk onu örnek göstermişti). Kısaca ben hem antrenörlüğünü beğenmiyorum hem de oyun yapısının uygun olmadığını düşünüyorum

Rijkaardın en önemli icraati söylediği şu söz bana kalırsa:Türkiyede herşeyden biraz var ama hiçbişeyden tam yok. Müthiş tespit