2018-2019 BSL Takımlarının Transferleri ve Hazırlık Dönemi

Hırvat pivot Ivan Buva ile büyük ölçüde anlaşma sağlayan Beşiktaş Sompo Japan, yerli rotasyonuna ise Duşan Cantekin'i eklemeye yakın.

(@SportandoTR)

Son düzenleme:
Tekfen Holding Daçka'ya sponsor olmuş,sevindiğim bir haber oldu,tebrikler Tekfen Holding.

Bjk kadro kurmaya geç başlamasına rağmen fena sayılmayacak hamleler yapıyor.Yatırım yapan,sponsor bulan,basketbola heyecan katan her takımın yolu açık olsun.

Tekfen Holding Daçka'ya sponsor olmuş,sevindiğim bir haber oldu,tebrikler Tekfen Holding.

Bjk kadro kurmaya geç başlamasına rağmen fena sayılmayacak hamleler yapıyor.Yatırım yapan,sponsor bulan,basketbola heyecan katan her takımın yolu açık olsun.

Tekfen Holding yönetim kurulu başkan yardımcısı, Ünal Aysal döneminde yönetimimizde görev yapmış. Biz gitsek belki bize gelirlerdi bu vesile ile. Ama Amazon meselesi devreye girmiş sanırım...

Alexander, Buva, Vidmar diye gidiyorlar uzun rotasyonunda. Helal olsun valla, Beşiktaş basketbol şubesi kadar olamayanlar utansın yüzleri varsa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alexander, Buva, Vidmar diye gidiyorlar uzun rotasyonunda. Helal olsun valla, Beşiktaş basketbol şubesi kadar olamayanlar utansın yüzleri varsa.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ismi lazim degil bir arkadas Bjk kadrosu daha ortada yok ve durum boyleyken yonetimi elestirenlerin art niyetli oldugunu dusunuyorum demisti defalarca. Eee sen cirpinirsin 3-4 ay elin adami 3-4 gunde halleder.

Burada hangi dersi almis olacagiz. Demek ki gorunen koy kilavuz istemezmis di mi ismi lazim olmayan arkadasim.

Hangi dunyada yasiyorsunuz be Hocam ? 3. Havalimani insaatina bakarsan orada 600 araciyla hunharca para kazanan birilerini goreceksin. Daha baskalarini arastirmadim. Ama bence bu kafi bile.

Masum insan olmak ayri arastirma yapmaktan geri kalmak ayri olsa gerek.

Yeminle insanı dinden imandan edersiniz, bu mudur kanıttan anladığınız?
Üstelik Sn. Başkan bu ziyaretlerin Galatasaray çıkarları için yapıldığını bikaç defa anlattı.
Neyse...

Anadolu Efes Bormio'da FIAT Turin ile oynadığı hazırlık maçını 79-71 kazandı. Karşılaşmanın ilk yarısı da 45-43 Anadolu Efes'in galibiyetiyle geçildi.

Rodrigue Beaubois 21 sayı, 2 ribaund
Vasilije Micic 7 sayı, 7 ribaund, 16 asist
Adrien Moerman 13 sayı, 7 ribaund
Krunoslav Simon 12 sayı, 4 asist
Bryant Dunston 10 sayı, 6 ribaund, 9 blok
James Anderson 5 sayı, 3 ribaund, 2 asist
Brock Motum 3 sayı
Birkan Batuk 2 ribaund
Tibor Pleiss 2 sayı, 7 ribaund
Onuralp Bitim 6 sayı

Anadolu Efes Bormio'da FIAT Turin ile oynadığı hazırlık maçını 79-71 kazandı. Karşılaşmanın ilk yarısı da 45-43 Anadolu Efes'in galibiyetiyle geçildi.

Rodrigue Beaubois 21 sayı, 2 ribaund
Vasilije Micic 7 sayı, 7 ribaund, 16 asist
Adrien Moerman 13 sayı, 7 ribaund
Krunoslav Simon 12 sayı, 4 asist
Bryant Dunston 10 sayı, 6 ribaund, 9 blok
James Anderson 5 sayı, 3 ribaund, 2 asist
Brock Motum 3 sayı
Birkan Batuk 2 ribaund
Tibor Pleiss 2 sayı, 7 ribaund
Onuralp Bitim 6 sayı
9 blok mu ?
Lise takımıyla mı oynamışlar?

Sakarya BŞB Basketbol, 1994 doğumlu Mitchell Wilbekin ile anlaştı.

Geçtiğimiz senelerde Darüşşafaka forması giyen Scottie Wilbekin'in kardeşi olan Mitchell Wilbekin 1.88 boyunda ve guard pozisyonun görev yapıyor.

Bir önceki sezon NCAA'de Wake Forest forması giyen Wilbekin, 27 maçta 9 sayı 2.3 ribaund 1.4 asist ortalamalarıyla oynamıştı.