2018-2019 Galatasaray Futbol Takımı

Trezeguet gelirse sene sonu belhanda satılir emre ilk 11e yerlesir. Yonetimin bi sey basardigi yok evet iyi transferler oldu ama bugun trezegueti alsak uefaya bildiremiyoruz. Plansizlik da bunun sebebi. Var olan paraya transfer yapmak abartilacak bir basari degil.

Bu Luyindama, Marcao gibi isimleri kim buluyor? Fatih hocanın ekini Davala Şaş Taffarel falan mı yoksa scout ekibinin özel başarısı falan mı, çünkü gerçekten ismi duyulmadık kaliteli isimler buluyorlar.

Trezeguet transferini yaza bırakmak lazım.
1-Takasta Donk'un olacağı konuşuluyor ki hiç istemem. Yoksa Selçuk'a kalırız çünkü.
2-Birde sadece 3 oyuncu bildiririz Uefa'ya. 4 kişi var 5.kişiyi de alıp işi iyice zorlaştırmamak gerekiyor.
3-Çokta abartmamak lazım :)

LUYINDAMA
―•KAP•―

Galatasaray, Luyindama'nın 3 milyon euro bedelle kiralandığını ve satın alma opsiyonunun da bulunduğunu açıkladı

Luyindama maaş
600 bin euro..

Maaş yine çok iyi.
Sene sonunda da 2-3 daha verir opsiyonunu alırız.
Hayırlı olsun...

LUYINDAMA
―•KAP•―

Galatasaray, Luyindama'nın 3 milyon euro bedelle kiralandığını ve satın alma opsiyonunun da bulunduğunu açıkladı

Luyindama maaş
600 bin euro..

Maaş yine çok iyi.
Sene sonunda da 2-3 daha verir opsiyonunu alırız.
Hayırlı olsun...

Bu verilen 3 milyon euro transfer taksidiymiş gibi sanki ffp den etkilenmemek için sanki.Maaş konusu ise 4 yabancı transferimizinde maaş bütçesi çok iyi.

Efsane nihaî 2 gün geçirdik. Bunu beklemiyordum, beni yanılttılar.

Yarın ki Alanya maçı çok mühim şayet oradan da galebe gelirsek, bu ivme ile Diagne'nin de ilk kez forma giyeceği Trabzon maçıyla beraber psikolojik rahatlık sağlanmış olur.

Terim, bu nevi süreçleri çok iyi yönetir, Trabzon maçıyla artık tam dolulukta maçlara ev sahipliği yapar, oyuncular da o zihinsel hazırlığa geçmiş olur.

Diagne - Luyindama-Marcao gayet başarılı transferler oldu Mitroğlu ise 2.forvet olsun da ne olursa olsun mantığıyla yapılmış gibi duruyor. Yönetimi göklere çıkarmaya gerek yok zaten aylardır yapmaları gereken şeyi yaptılar ve tarihin en kolay Cl grubuna bu takımı forvetsiz yollama saçmalığını hiçbir zaman unutmayacağım.Hala oldukça berbat bir yönetim olduklarını ve tez zamanda gitmelerini diliyorum şuana kadar ki övebileceğim tek olayları futbolcu maaşlarında ki özen gerçekten güzel iş başarıyorlar o konuda.

Aytemiz Alanyaspor maçı kamp kadromuz belli oldu:

-Yeni transferlerimiz Luyindama ve Mitroglou da kadroda yer aldı.
-Diagne cezası nedeniyle kadroda yer almıyor.
-Sözleşmesi askıya alınan Maicon da kadroda yer almıyor!

Digiturk CEOsu Yousef Al-Obadidly: "Süper Lig´deki mevcut sistemi destekliyoruz. Yabancı oyuncu kısıtlaması lige zarar verir. Radikal bir değişiklik olursa bu bizi yeni bir değerlendirme yapmaya zorlar."

Ben de araba katılıyorum. Hadi bakalım siyasetin çomarları ne diyecek şimdi? Yiyorsa ses çıkarın da görelim.

Galatasaray, Belhanda'yı 9 milyon € karşılığında Al Ittihad'a sattı. Transfer için anlaşmalar şimdiden tamamlandı, oyuncu sezon sonunda takımdan ayrılacak. (BiP Spor)

Umarım doğru haberdir😊

Josef 'in 12 ye gittiğini yerde 9 iyi bir rakam değil. Yazın bu gelecek para ile kaliteli bir orta saha almalıyız Trezeguet' i çok beğensemde bir 10 milyon da ona saymayalım gerek yok. Açıkçası scout ekibi başarılı görünüyor yine kanat oyuncusunu da scout işi olmasını tercih ederim.

Tolgay ve Serdar, takım armalarını öpüyor. Bu olağan bir davranış, hele istenmeyen ve çöp yaftasıyla oraya gitmişseniz, bu yaranma davranışı sizi içsellemeleri için doğru olandır ancak Tolgay, "ben hiç BJK armasını öpmedim" demesi, tam bir çocukluk ve ekmek yediğin yerin tüm camiasına saygısızlıktır. O taraftar sana ne yaptı da, onlara mesaj veriyorsun; kötü oynarsan her yerde yuhalanır, iyi oynarsan da alkışlanırsın, bu dünyanın ve her meslek gruplarında aynı ya da benzerdir.

İşine bak, geldiğin yere saygı bırak ve gideceğin yere de negatif iz bırakma...

Son düzenleme:
Ali Koç bugünkü divan toplantısında gelecek yabancı sınırı uygulaması için yerli transferlere ağırlık verdik gibi bir açıklama yaptı.

Muhtemelen 2-3 senelik bir ceza geliyor ve geride kalmak istemiyorlar. Bundan dolayı yabancı sınırının düşmesi için lobi faaliyeti yapılıyor.

Bizde önlemimizi almalıyız...

Ali Koç bugünkü divan toplantısında gelecek yabancı sınırı uygulaması için yerli transferlere ağırlık verdik gibi bir açıklama yaptı.

Muhtemelen 2-3 senelik bir ceza geliyor ve geride kalmak istemiyorlar. Bundan dolayı yabancı sınırının düşmesi için lobi faaliyeti yapılıyor.

Bizde önlemimizi almalıyız...

yapsinlar. bizim alt yapida ne madenler var....artik yabanci sinirida onlari kurtarmaz :)

İki gol tehlikesi oluşturdular ve bunlar da rakibi cesaretlendirdi.
Savunma ikilimizin uyum endişem vardı, sanki yersiz değilmiş.

Allah'ım Ömer'i alıyor. Yandık yine...