Neler yeni

2018-2019 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

Bizim takımın huyudur zaten fark çift hanedeyken seti vermek. Basketbolda anlarım ancak voleybolda çift haneli farktan set vermek mucize gibi duruyor ve bunu da genelde bizim takım yapıyor.

Kendi evimizdeki maçı neredeyse sabahın köründe oynamışız, hakem hataları kızlarımızı sinir krizlerine sokmuş. Ekstra sette tüm ritmimiz bozulmuş. Salonda bir tek yönetici yok. Üstüne, şube sorumlumuzun şu tweetine bakın. Mütemadiyen kötüye gidiyoruz yönetim bazında. "Daha kötüsü olamaz" dediğimiz her şeyde daha berbatı karşımıza çıkıyor.

Bir Ataman Güneyligil klasiği!
Her sene aynı şey.
Biz yorulduk o yorulmadı.
Okan Böke Bey artık gerekeni yapmalı ve göndermeli hocayı.
Yazık günah!!!

Ataman Hoca ne zaman istifa edecek yeter artık bu kaçıncı başarısızlık. Geldiğinden beri 1 kupası yok geçen seneki yıldızlarla dolu kadroyu bile 4. yaptı. Bu kadar loserlik fazla. Ne buluyorlar bu hocada anlamış değilim.

Tamam diyorum. O sene bu sene Cev Cup'ta bu sene dişli bir rakip yok geçmişteki Dinamo Kazan, Krasnodar gibi. Unendo Yamamay biraz zorlu belki ama eleyecek güçteyiz. Bir bakıyorum geçen sene senin liginde ilk 5 yapamayacak takıma elenip üstüne bu sene de aynı şekilde eleniyorsun. Hep loser tabirlerine karşı çıktım çünkü Vakıf, eczacı, fb'den bütçelerimiz çok daha düşük olduğu için 4. Olmamız çoğu senelerde gayet normal dedim ama şu maçtan sonra bence de bu şube losermış anladım. Ataman hocayla artık olmuyor.

Şu an konu'yu görüntüleyenler: (Kayıtlı: 1, Misafir: 0)