2020-2021 Galatasaray Futbol Takımı

Hocanın artık belhanda ısrarı bitmeli. Kerem yavaş yavaş ilk 11'e alınmalı. Belhanda yerine kim oynasa zaten en kötü bu rezilin verdiği performası verecektir ama hiç değilse bir şey yapmaya çalışacaktır.

Ve mümkünse ligin en tecrübeli teknik direktörüne de, ne zaman oyuncu değiştirmesi gerektiğini, formayı hakedene vermesinin doğru olacağını da biz hatırlatmak zorunda kalmayalım lütfen.

Kerem gibi yetenekli, formda bir genç varken; 90 dk Emre Akbaba, bu manasız Belhanda ısrarı nedir? Herkes adaletli olsun.

Ve mümkünse ligin en tecrübeli teknik direktörüne de, ne zaman oyuncu değiştirmesi gerektiğini, formayı hakedene vermesinin doğru olacağını da biz hatırlatmak zorunda kalmayalım lütfen.

Kerem gibi yetenekli, formda bir genç varken; 90 dk Emre Akbaba, bu manasız Belhanda ısrarı nedir? Herkes adaletli olsun.

Bu konuda katılıyorum. Emre Akbaba ile ilgili her türlü eleştiri de bende varım. Golden önce Kerem'in taç çizgisinden sürati ile getirdiği topu tekrar izleyin. İnşAllah bu çocuğa Onyekuru geldiği için yazık etmeyiz.

En büyük sorun duran toplar. Çok açık ki takım duran top çalışmıyor hatta ben şut çalışması yaptığımızı bile düşünmüyorum.

Şu sahada iyi futbol kötü futbol tartışması anlamsız. Ne kadar oynanırsa o kadar oynadı takım. Çok önemli bir galibiyetle dönüyoruz.

Bireysel iyi ve kötü performanslar vardı. Linnes günün en kötüsüydü.
Emre Akbaba’nın saymıyorum. Oynamadığı için bir performansını göremedik.

İlk 11 olması durumunu anlayabilirim. Ama bu kadar sahada kalması. Hele ki Arda çıkarken oyunda kalması açıklanamaz bir durum.

Yerden pasta 3 kere sekerek giden bir zeminde maksimum bu kadar oynanırdı. Hamleler daha erken gelebilirdi tabi. Hadi Linnes şu an oynamalı, yapacak bir şey yok. Ama şu Emre Akbaba'yı oynatmanın tek mantıklı açıklaması İrfan takasında kullanılacak olması herhalde. Başka hiçbir mantıklı açıklaması yok.

Hoca COK formsuz ARDA oynarken...EMRE YOKKEN
ardayı alıp emre akbabayı sahada tutması intihardı !!!

Hocanın bu adam kayırmalarız artık illahlah ettirdi.Hocanın 70 den Hoca oyuncu değişikliği olmaz gibi davranmasın illahlah ettirdi artık.

Süleyman Rodop: “Galatasaray Başakşehir'e
İrfan Can Kahveci için 4 Milyon euro sonraki satıştan % 50 pay teklif etti.”

%50 pay nedir yahu?
Manyak mısınız?
Dünya üzerinde başka oyuncu mu yok?
İnşAllah gerçekleşmez şu transfer...

Rodos’un söylediği teklif gayet makul. İrfan bugün bizde oynasa ve 4.5m € ya satılıyor dense o yönetimi taksim meydanında sallandırır taraftar. Şimdi o fiyatlara transferin gerçekleşmesini istiyor. Çok şaşırıyorum :)

İrfan gelir bizde performansını katlar ve Avrupa’ya satılı olursa hem biz kazanırız hem de karşı taraf mağdur olmamış olur. Zaten şu şartlar altında başka oluru yok.

Rodos’un söylediği teklif gayet makul. İrfan bugün bizde oynasa ve 4.5m € ya satılıyor dense o yönetimi taksim meydanında sallandırır taraftar. Şimdi o fiyatlara transferin gerçekleşmesini istiyor. Çok şaşırıyorum :)

İrfan gelir bizde performansını katlar ve Avrupa’ya satılı olursa hem biz kazanırız hem de karşı taraf mağdur olmamış olur. Zaten şu şartlar altında başka oluru yok.

Yüzde 50 pay çok Kaan yaaa😏
Bu arada Fenerbahçe'de devreye girmiş,muhtemelen ücretini arttırmak için.
Yönetimden ricam gaza gelip fazla para vermesinler. Bir Emre Akbaba ve Diagne faciası daha kaldıramayız.

Bide fenerbahçe transfer için girişimlere başladıysa onların şansı daha fazla. çünkü takasta kullanacakları adam bizlere göre daha çok. mesela sosa + para verebilir, deniz türüç + para verebilir gibi.

bizim luyindama ve marcao gibi 20-25 yaşında çıkışa geçen 1-7 m arası oyuncular almamız gerekiyor. tutmasa bile elden çıkarabiliriz. tutarsa hem katkı alır hem de sağlam paralar kazanabiliriz. şuan bir oyuncuya 10 üstü vermemiz için bir şeyleri kanıtlaması gereken ve en fazla 26'larında olması gereken isimler olmalı. sneijder gibi.

Şuan yapılacak en değerli iş, luyindama ve diagne satıp para yaratıp gerekli yerlere transfer yapmak olmalı. eksiklerimizi doldursak şampiyon oluruz ama irfancanı alıp eksikleri doldurmazsak şampiyon olamayız. hatta 2. bile olamayıp şl gelirinden olabiliriz.

Son düzenleme: