2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koumadje'yi biraz izledim de çok ağır ve hantal bir oyuncu. Fall aklıma geldi hemen. Kısa rotasyonuna bakınca sistemimize uyacağını düşünmüyorum.

Karadağlı 4 numara kim olabilir ki?
Zaragoza da ki Nemanja Radovic mi acaba?

Ben de baktım ama Murcia ile anlaşmış gözüküyor eurobaskette birkaç Karadağlı daha var ikisini alamayız birini de almayız .Geçen de üçüncü yerli kısayı aldıktan sonra bir çocuk Goldeni de almak İstiyor Galatasaray demişti mesela her söylenen de itibar edilesi olmuyor

Sanırım uzun rotasyonu çok daha düşük profilli isimler olacak.
Ortaya atılan isimler bana bunu düşündürttü.
Paramız çok az kaldı demek.

Ben en azından ikisinin belli bir standarta olacağını düşünüyorum.Bir de kriz bütün ülkeleri ve takımları etkiledi hemen her takımın bütçesi düşmüştür.Bu da oyuncu ücretlerini aşağı çeker bir miktar.

Çekmece'de kalacak sanırım Celep. Ben Ayberk'ten önce istiyordum. Yetenek tavanları benzer üstüne Mert, Ayberk'e göre daha basketbola hevesli. İkisi de bu seviye için yetersiz olabilir belki ama en azından birini denedik olmadı. Diğeri ondan daha kötü olmazdı.

Barış Hersek olabilir mi acaba?
1 senedir nerdeyse basketbol oynamıyor ama Ayberk'ten daha çok katkı verecektir.

3 Amerikalı derken gelecek oyuncular kesin Amerikalı mı yoksa yabancı basketbolcu denildi de Süleyman beyin kafasında yabancı basketbolcu =Amerikalı gibi bir denklem olduğu için mi böyle dedi.
Ayrıca Doğa sigorta zaten sponsor teknik olarak her transfer onların desteği ile oluyor “doğa sigortanın desteği ile “ gibi bir ibare kullanınca acaba transferlerin biri ya da birkaçı normalde bütçenin üzerinde,isim sahibi bir oyuncu da sponsor ekstra ödeme mi yapacak diye düşünüyor insan
Bir de 2. uzun değince biri kısa mı yoksa 4 numarayı uzundan kabul etmediği için mi böye dedi acaba

3 Amerikalı derken gelecek oyuncular kesin Amerikalı mı yoksa yabancı basketbolcu denildi de Süleyman beyin kafasında yabancı basketbolcu =Amerikalı gibi bir denklem olduğu için mi böyle dedi.
Ayrıca Doğa sigorta zaten sponsor teknik olarak her transfer onların desteği ile oluyor “doğa sigortanın desteği ile “ gibi bir ibare kullanınca acaba transferlerin biri ya da birkaçı normalde bütçenin üzerinde,isim sahibi bir oyuncu da sponsor ekstra ödeme mi yapacak diye düşünüyor insan
Bir de 2. uzun değince biri kısa mı yoksa 4 numarayı uzundan kabul etmediği için mi böye dedi acaba
Benim anladığım. Doğa Sigorta'nın sahibi GSYİAD üyesi hasta Galatasaraylı onu daha önce bir yerde izlemiştim. Anlaşılan sponsorluk bedeli dışında katkı yapıyor sanıyorum. Amerikalı olur herhalde, Ertuğrul Erdoğan oradan daha uygun fiyata oyuncular buluyor bence.

Benim anlamadığım şey 3 Amerikalı oyuncunun 2 tanesi uzun ise uzun rotasyonumuz eksik kalmaz mı? Bir tane 4,5 alınması gerekiyor

Hele bir aslari tam bulalim once, yedeklere bakariz.
Malum elimiz pek bol degil, hersey tastamam zor olur. Aman yedek de alacagiz diye as kadronun parasini kesmeyelim. Takim biraz iyi baslarsa uc bes ek butce cikar bakarsin, ekleriz birilerini.

Bir 10 gün kadar önce Greg&Pana transferi bitti bitiyor gibi iletiler yazılmıştı twittera hala resmi bir açıklama olmadığı gibi yeni bir gelişmeden de bahsedilmiyor pek.

3.5-4.5-5 seklinde de olabilir, ligde hunter yerine ve 4 numarada oynayabilecek biri esneklik sağlar. Wittington çoğu 3 kadar iyi dış oynayabiliyor. Geçen sezon başında hayes arapovic zach aynı anda sahadayken oldukça mobil ve degisken oynayabiliyorduk. Ball handingi oyun aklı ve atletizmi iyi temastan kaçmayan oyuncu bulmak kolay değil tabi.

Gecen sezonlarda Zach'i yedeklemekte zorlandık 4.5 da önemli. Ertuğrul hocaya güveniyorum tercihler konusunda.

Açıkçası kısa rotasyonu beni tatmin etti.
Uzun rotasyonu için ek bir bütçe çıkmaz ise sanırım 350-400k kaldı. Buna da tatmin olacak 3 oyuncu alınması zor.
Bakalım sabırsızlıkla bekliyorum uzun rotasyonunu...

Maccabi Amare ile tekrar anlaşacan deniyor bu bizimde ilgilendiğimiz uzunu almayacaklar anlamı taşır mı ya da alma ihtimalleri düşün anlamı kadro yapılarını pek bilmiyorum da

Maccabi Amare ile tekrar anlaşacan deniyor bu bizimde ilgilendiğimiz uzunu almayacaklar anlamı taşır mı ya da alma ihtimalleri düşün anlamı kadro yapılarını pek bilmiyorum da

Hankins final maçında baya ezildi. O performanstan sonra almaktan vazgecebilirler. Bu arada Hamilton'un, final maçı özelinde konuşuyorum, savunma performansı vasat bile değildi. Wilbekin ve Dorsey her istediklerinde geçtiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...