2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Basketten anlamıyorlar ama Süleyman Rodop ile Kadir Çetinçalı'nın dünkü YouTube yayınlarında basket takımı yöneticileri ve sponsor büyük bir sürpriz üzerinde çalışıyorlar dediler. Neden bahsettiklerini bilen var mı? Macon'u kastetmediler diye umuyorum.

Basketten anlamıyorlar ama Süleyman Rodop ile Kadir Çetinçalı'nın dünkü YouTube yayınlarında basket takımı yöneticileri ve sponsor büyük bir sürpriz üzerinde çalışıyorlar dediler. Neden bahsettiklerini bilen var mı? Macon'u kastetmediler diye umuyorum.

İlk defa sizden duydum.
Pappas değildir inşAllah.
Kısa rotasyonu yeterli çünkü..

38. dakikada söylüyorlar. Doğa Sigorta'nın sahibi Galatasaraylı belki oradan bir katkı geliyordur.

Son düzenleme:
Şimdi dinledim de çok üstü kapalı konuşmuş kast ettiği direkt transfer mi yoksa başka birşey mi pek belli değil .”Bir eşik aşaması,uğraşımız var olursa taraftarlara müjde olacak “.Haftaya netleşir gibi konuşmuş.

Şu an bir sponsor yoksa yeni sponsor olabilir.Sponsorla birlikte bir çalışma var gibi birşey söyledi.Ortada bir sponsor varsa o sponsorla yapılacak birşey.Kast ettiği transfer ise epey flaş bir transfer olmalı.Öte yandan konuşan beyfendi de çok da olağandışı olmayan bir durumu olağandışı birşeymiş anlama ya da anlatma kapasitesi de var gibi geldi :)

Sponsor haberi gibi duruyor.
Esik atlatcak kadar bûyük ise butce olucak gibi,Uzun oyuncu isimleri hakkinda duyum alan yokmu

Genelde bu dönemde şubede yaprak kımıldamaz ve biz buralarda kadrolar yapardık. Bu sene hem hızlı hem de iyi bir dönem geçirdiğimiz söylenebilir. Takviyelere gelince muhakkak bir yerli 4.5 numara bulmamız gerekiyor ve pota altında mobil ve ribaundçu bir uzun lazım. Ayrıca alınacak 4 numarada yardım savunmasının muhakkak iyi olması lazım çünkü özellikle R.J. Hunter'ın iyi bir savunmacı olduğunu düşünmüyorum

Sanırım salonla ilgili . Dün divan toplantısında Yusuf Günay "Spor Salonu projesi iptal edilmediği gibi tam tersine bugünlerde spor salonunun gerçekleştirilmesi için önemli çalışmalar içerisindeyiz." demiş.

Galatasaray'da 5 numara için Christ Koumadje sesleri konuşuluyor. Gelirse riskli bir transfer olur ama ribaund ve bloklarda ciddi katkı verebilir.

Alakamız olmaz muhtemelen. O boyla tek uzun olarak almak büyük risk 30 dakika sahada tutamazsın. 4.5 sürekli sağlıklı olmak zorunda kalır.

Koumadje'yi biraz izledim de çok ağır ve hantal bir oyuncu. Fall aklıma geldi hemen. Kısa rotasyonuna bakınca sistemimize uyacağını düşünmüyorum.

Karadağlı 4 numara kim olabilir ki?
Zaragoza da ki Nemanja Radovic mi acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...