2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futbol kombineleri aciklamasi geldi. Basketbol icin de haber bekliyorum artik. Federasyon yalandan da olsa yuzde 30 filan aciklasa da kombine satisi baslasa.

Bu sene maclara hic seyirci alinmasa da kombine almak isterim. Bu her sezon forma almak gibi bir nevi taraftarlik gorevi. Herkes butcesi imkan verdigi kadar destek olmali. Hele ki bu sezon bu destek daha da kiymetlendi.

Bir oyuncuda Covid testi pozitif sonuç vermiş .Belirtisi yokmuş anlaşılan ama bir süre izolasyonda olacak.Bu sezon ,eğer başlayabilir ve tamamlanabilirse, geniş kadro daha da önemli sakatlık ve ceza dışında bir de bu olay var.

Basketbola ciddi yatırım yapmak saçma covid döneminde, daha önce de yazmıştım ama eleştiri aldim. Futbol açık alanda oynaniyor birinde çıksa bile bulası nadir. Basket kapalı alanda çok çabuk bulaşıyor. Aşı bulunana kadar zor oynanir maçlar. Olan kulübe olur ödediğimiz paralarla kalırız.

Başka bir yerde de gördüğüm için isim de veriyorum: Hankins'in ayrılığında yerine düşünülen isim Miroslav Raduljica. Umarım sıkıntı çıkar diyerek bu ismi buraya bırakıyorum.

(via@torinolugorkem)

Hiç olmadı bu...

Çin’den yeni bir kontrat bulabilir herhalde neden 250k’ya gelsin ki geliyorsa da oynama niyeti var demektir sanki bilemedim

Eldeki bütçeyle kurulan kadro (Hankins olayını öngörmek kolay değil) gayet başarılı diye düşünüyorum...Herşeyden önce en büyük şansımız koç...Bu tip oyunculardan verim almayı biliyor...Bu sene 30 farklı yenileceğmiz maçlar da olacaktır çok dişli rakipleri dize getireceğimizde... Her maç ayrı bir heyecan olacağı kesin...Beş numara için de kalan bütçe 250-300 k gibi ve bence bu teknik heyet oraya güzel bir ekleme yapacaktır...

Baris oyunu kurmakda 13 15 dakika lazim bunu gorduk...

Aslinda benim gorusum 2tane 5 ,bir tanede 3.5 4 oynicak adam lazim
Ayberk olmaz hakkaten olmaz.
En begendim adam Macondu ilk macda

5 için undersize ama kol uzunluğu ve ayak çabukluğu sayesinde iyi rim produr. Ben 4.5 alınmasını tercih ederim. Rishon’da 5 olarak oynadı kısa sürede NBA’e geri döndü. Bence iyi ekleme olur ama muhakkak bir 5 alınmalı

5 için undersize ama kol uzunluğu ve ayak çabukluğu sayesinde iyi rim produr. Ben 4.5 alınmasını tercih ederim. Rishon’da 5 olarak oynadı kısa sürede NBA’e geri döndü. Bence iyi ekleme olur ama muhakkak bir 5 alınmalı

Bu oyuncu yerine 4,5 alınmasını tercih ederim mi diyorsun yoksa bu oyuncunun 4,5 niyetine alınmasını tercih ederim mi? Okuduğum kadarı oldukça iyi bir de ribaundcu yalnız kolejde iyi kötü üçlük sokuyormuş profesyonel kariyerinde ise nerede ise deneniyor bile

Wiliiams pota altında doğru pozisyon alma,2.topları hucum ribaundu olarak tamamlama,smaçla bitirme gibi ozellikleri olan,savunması iyi bir oyuncu.. 3 sayı atışları veya şuta dair pek girişimi bulunmuyor. Aslında uzun oyuncunun yapması gereken çember altında doğru yerde durmak ve pası almak.

Pota altına keşke Hamed Haddadi gelse 1 senelikte olsa. 2.18 boyu ile Turkiye ligini kasıp kavurur.

Screenshot_20200905_225100_com.kokteyl.mackolik.jpg

Rishon'da ki istatistikleri.
Ribauntlarda etkili olduğunu görüyoruz.
Hayırlı olsun inşAllah 🤲
Zach gitmemiş olsa çok iyi ikili olurdular.
Ahh Zach Ahh...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...