2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RJ yerine 3.5 alsaydık en azından başlangıç için 5 yabancı normal karşılanabilir ama Hankins zaman zaman faul problemine de girebiliyorken 5 yabancı başlamayı düşünmemek gerekiyor. Bütçe çok azaldı 2 oyuncuya da para var gibi görünüyor ama çok yukarılara çıkamayacağız gibi ama kariyer olarak yükselişte bir oyuncuyu daha aldık bence güzel bir iş oldu bizim için. İhtimal olursa Ben Moore'ye okeyim 4.5 için.

Oliver işi olmaz bence. 400-500'klar konuşuluyor kendisi için

RJ yerine 3.5 alsaydık en azından başlangıç için 5 yabancı normal karşılanabilir ama Hankins zaman zaman faul problemine de girebiliyorken 5 yabancı başlamayı düşünmemek gerekiyor. Bütçe çok azaldı 2 oyuncuya da para var gibi görünüyor ama çok yukarılara çıkamayacağız gibi ama kariyer olarak yükselişte bir oyuncuyu daha aldık bence güzel bir iş oldu bizim için. İhtimal olursa Ben Moore'ye okeyim 4.5 için.

Oliver işi olmaz bence. 400-500'klar konuşuluyor kendisi için

Meraktan soruyorum bu rakamlar nerelerde konuşuluyor bir kullanıcı da twitter’da Zach İle 100 k fark vardı demek ki kapandı yazmış.Bir şekilde menejerlerle falan mı bağlantı var.

Tek korkum Macon’ın bu kadronun Kloubucar’ı olması. Uyum sağlamazsa çok zorlanırız. Diğerlerinin ne vereceğini az çok kestirebiiliyoruz.

Ben Moore ayakları hızlı oyuncuyu takipte iyi ancak undersize kalıyor iceriyi kapatmakta güçsüz kalıyor orta mesafe sutu yok hücumda takip sayıları atabiliyor ancak. Backup 5 icin yeterli görmüyorum. Teması seven vücudunun üstü kulacı daha geniş kuvvetli atlet bir 4 ü tercih ederdim. Sutu olmasa da E.Terry olabilir o kadar ederi piyasası olmaması lazim 400 ler bandına çıkmışsa başka oyuncu da bulunur. Zach' i mutlaka doğru oyuncuyla yedeklemek lazım. Mobil 4.5 bulunur 200-250 bandına

Back up 5 almayacağız ki. 4.5 olacak Terry’nin de 4 ile alakası yok zaten adam düz 5 numara. O yüzden kısa karşısında kalabilen ilk adımı hızlı pasör 4.5 çok absürt bi ekleme olmaz bence

Tek korkum Macon’ın bu kadronun Kloubucar’ı olması. Uyum sağlamazsa çok zorlanırız. Diğerlerinin ne vereceğini az çok kestirebiiliyoruz.

Macon takımda en güvendiğim kısa diyebilirim. Doğal bir skorer ve yarı saha hücumlarında muhtemelen Barış ile beraber hücumları domine edebilecek iki oyuncudan birisi.

Bana da Hamilton biraz beklentilerin altında kalabilir gibi geliyor. İllaki katkı verecektir ama bu takımının kısa rotasyonun lokomotifi Hamilton değil de Macon olacak diye düşünüyorum.

Hamilton istatistik kağıdının her tarafına katkı verebilecek potansiyelde bir kısa ancak şutu çok kötü olmamasına rağmen şutuna karşı çok özgüvensiz ve bu da savunmacısı tarafından hissediliyor. Perdesini alttan geçip içeriye gömülünce de set hücumundaki bütün yaratıcılığı kısıtlanıyor.

Şutuna olan özgüvenini artırmazsa özellikle tanındıktan ve biz de hedef takım haline geldikten sonra Hamilton'dan set hücumlarında bir katkı alamayabiliriz. İsrail Ligi F4'ünde sezonun en iyi 5'ine seçilmiş bir oyuncu olarak önlem alınarak savunuldu ve zorlanmadan durduruldu

İndirim yapmış olabilir mi böylece bütçemiz artmış olabilir mi ?

Bu site hiç muteber bir site değil, hatta herkesin dalga geçtiği bir site, haberin ilk kaynağı eurobasket sanırım oraya da Fersu Y. girmiş haberi, ama haberin dili bir yeniden yapılandırma gibi de değil. Bir önceki sözleşmeyi sistemlerine girerken yanlışla bu sezon sonu bitiyor gösterdi iseler belkii o durumu düzeltmek için yapılmış birsey olabilir.

Ekleme: Oliver kampanyası 2 yıl öncesine ait sanırım

Son düzenleme:
Galatasaray’ın 4 numaradaki hedefi Brock Motum. Avustralyalı oyuncu NBL’den de teklifler varsa da Galatasaray kendisine ilk 5 oyuncusu olarak bir teklif yaptı. (@Carchia )

Brock Motum mu 😏

Son düzenleme:
Motum bizim seviyeler için kaliteli ancak yumuşak bir adam. Konuşulan bütçeler içinse pahalı birisi. Onu ikna edebileceğimiz paraya daha ihtiyacımızı karşılayacak biri alınabilir

Macon takımda en güvendiğim kısa diyebilirim. Doğal bir skorer ve yarı saha hücumlarında muhtemelen Barış ile beraber hücumları domine edebilecek iki oyuncudan birisi.

Bana da Hamilton biraz beklentilerin altında kalabilir gibi geliyor. İllaki katkı verecektir ama bu takımının kısa rotasyonun lokomotifi Hamilton değil de Macon olacak diye düşünüyorum.

Hamilton istatistik kağıdının her tarafına katkı verebilecek potansiyelde bir kısa ancak şutu çok kötü olmamasına rağmen şutuna karşı çok özgüvensiz ve bu da savunmacısı tarafından hissediliyor. Perdesini alttan geçip içeriye gömülünce de set hücumundaki bütün yaratıcılığı kısıtlanıyor.

Şutuna olan özgüvenini artırmazsa özellikle tanındıktan ve biz de hedef takım haline geldikten sonra Hamilton'dan set hücumlarında bir katkı alamayabiliriz. İsrail Ligi F4'ünde sezonun en iyi 5'ine seçilmiş bir oyuncu olarak önlem alınarak savunuldu ve zorlanmadan durduruldu
Macon inşallah o seviyede katkı verir. Verirse zaten hiç sorunumuz olmaz. Eğer kısa rotasyonda Macon ana oyuncumuz olursa çok başarılı bir sezon bizi bekliyor diyebilirim.

Şimdi de Motum demişler. Valla Motum belli bir kalitesi olan, zaten sürekli Euroleague’de oynayan bir oyuncu ama bizim kurmaya çalıştığımız atletizm odaklı dinamik takım kavramına uyuyor mu tartışılır. Yoksa geniş bir kadromuz olsa Motum bir alternatif olarak her zaman iş yapardı. Motum için çok kararsız kaldım ama onun yerine başka bir seçim yapsak daha iyi olur gibi. Savunması da pamuk helva kıvamında zaten.

Bizdeki bütçe ile Motum çok zor bencede. 6 yabancı düşünülüyormu bilmiyorum ama Olivier ve Terry ile birlikte yabancı kadro tamamlansa fena olmaz sanki.

İlgi yoktur demiyorum,ki belki de yoktur, ama haberin dili tam menejer haberi dili ,GS için ilk opsiyon NBL’den de teklifler var yok mu artıran tadında olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...