2020-2021 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Her yazılana inanmayın arkadaşlar. Bu Zofia haberini twitterda üfüren arkadaş hakkında da çok ağır konuşmak istemiyorum ama okuyup okuyup millet kime sulanıyorsa ya da kime kılıçları çektiyse hemen bir transfer söylentisi atıp duruyor. İlk değil son değil, bir değil on değil. Her seferinde de yutup yutup sonunda unutuyorsunuz.

Erdoğan bizde yönetim geçte olsa hatasının farkına vardı, transfer yapacak diye seviniyorduk. Aslında olmasın gereken bu, yani kısa bir skorer oyuncu ama malesef haklısın...

Herkesin umut ettiği, dışardan bakanın da mantıklı gördüğü şey bu. Zaten hep böyle konularda duyumculuk yapıyor bu arkadaş. Şaşkaza sahanın içinde yer aldı, biraz çevresi var diye millet de kapılıp duruyor. Burdan kimseyi de suçlamak için öyle yazmadım, o twitterdaki elemanın halt etmesi bunlar hep...

Onların Alina'sı varsa bizim Allah'ımız var 😃 Galatasaraylı olarak üzüldüm ama Fenerbahçeli olsam kısa süreli sevinç yaşardım.Eka gibi kadın basketbolunun süper gücü varken diğer takımların şampiyonluk hayali bile kurmaya hakkı yok.

Midesizliği geçtim. Mersin hedefimiz Avrupa ve KBSL şampiyonluğu demiş böyle bir hedefi olan takım 2 ay kendi oyuncusunun maaşını ödeyemiyor mu? Üstüne Euroleague'de falan sakatlansa ne için sakatlanmış olacak. Hayatımda böyle rezalet görmedim ben

Courtney Williams dedesinin vefati icin Amerika’ya gitti, orasi tamam ama sanirim geri de donmeyecekmis, yerine oyuncu bulmak zaten zor, insallah gelir geri :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
Dedesinin vefatından sonra dönmemek ne demek, bu nasıl bir iş anlamadım. Basketbolu mu bırakıyor yani bu nasıl saçma bir neden. Demek ki kaçmak için bahane arıyormuş. Hem biz nasıl sözleşmeler yapıyoruz. Hiç mi hakkımız yok niye sözleşme yapılıyor o zaman. Biz oyuncuların maaşını ödemediğimiz zaman eninde sonunda faiziyle çatır çatır alıyorlar bizden. Şimdi biz mağdur oluyoruz hiç hakkımız yok mu yani. En iyi oyucumuzdu bir de. Hiç mi bişey yolunda gitmez, her branşta farklı sıkıntılar var.