2021-2022 Basketbol Süper Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dayanamadım kapattım maçı. Yoksa uykudan sızacaktım. Doğuş'un maçın başından beri salak saçma hücum ve şut tercihleri zaten baştan Fener'e verdi maçı. De Colo ve Vesely'nin şutları olmasa onlardan da bir halt olacağı yoktu ya...

Bu Daçka'nın 23 Nisan'da ligin bitimine yakın Bjk deplasmanında bir maçı vardı.2 yabancıyla pota altında Furkan'da olmadan Daçka'yı süpürmüştü Beşiktaş.Üstelik Daçka o gün ağır favoriydi,öyle böyle değil.

O zamandan beri ciddi düşüş var takımda.Fenerbahçe'den deplasmanda 1 galibiyet almaları yinede iyidir.

DHA’nın haberine göre bu sezon özellikle Avrupa’da şampiyonluk hedefi erken son bulan Karşıyaka, transferde yabancı oyuncularını değiştirmeyi planlıyor. Bu sezon ilk kez takımda forma giyen yabancılar Tyus, Colson, Roll ve sakatlanıp sezonu kapatan Blackmon’la yollarını ayıracak yeşil-kırmızılılarda 3 yıldır kadronun en önemli isimleri olan M’Baye ve Taylor da yol ayrımında.

Colson'u kaçırmamak lazım...

M'baye yaşlandı ve bence fizik olarak gerilemeye başladı. Fazla şut odaklı oynuyor. Faul problemine girmemeyi öğrenen Blackshear'i tercih ederim

Ancak Colson ligden alacağım ilk yabancı olur

M'baye yaşlandı ve bence fizik olarak gerilemeye başladı. Fazla şut odaklı oynuyor. Faul problemine girmemeyi öğrenen Blackshear'i tercih ederim

Ancak Colson ligden alacağım ilk yabancı olur

KB'nin kolay faul yapmasında fiziksel probleminin de etkisi olabilir malesef öyle bir soruna rağmen şu düzeyde aktif sporculuk yapıyor olmasını da takdire şayan bu arada

KB'nin kolay faul yapmasında fiziksel probleminin de etkisi olabilir malesef öyle bir soruna rağmen şu düzeyde aktif sporculuk yapıyor olmasını da takdire şayan bu arada

Olabilir zaten fiziksel problemi olmasa bana Euroleague oyuncusu gibi geliyor. Patlayıcılık ve atletizm üst seviyeler için oyunundaki tek yetersizlik ki 2.08 boyunda siyahi bir oyuncu da en başta rastlanan özellikler bunlar aslında. Bu eksikliklerin de fiziksel problemiyle ilgili olması kuvvetle muhtemel

Evet seri Euroleague sertliğinde geçiyor, evet çok iyi mücadele ediyoruz. Ama bu seriden kazançlı çıkan asıl takım Fenerbahçe Beko oldu. Hem daha fazla dinlenme şansı buldular. Hemde geniş rotasyonlu ve yerlilerden daha fazla katkı almasından dolayı final serisi için diğer finaliste göre çok daha avantajlı konuma geldiler. Bu yüzden seri uzaması eminim çok hoşlarına gidiyordur...

Ben artık fenerbahçe'nin şampiyon olacağını düşünüyorum. Efesin bu şampiyon kadrosu artık son nefesiyle oynuyor ve doygunluğa ulaşmanında etkisi büyük. Açıkcası biz çıkarsak finale fb ye daha fazla sorun çıkarırız gibi düşünüyorum.

Gaziantep Muhsin Yasar ve Metin Turenle anlastiktan sonra Can Korkmaz’i da kadrosuna katmak istiyormus.Ayrica Alpha Kaba ve Qj ile sozlesme uzatmak istiyorlarmis.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...