2021-2022 Basketbol Süper Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fener şampiyon olur. Seride Efes en fazla bir maç alır o da çok zor...Mental açıdan Efes'te hiç bir hazırlık yok. Sezonu kapatmış gibiler...

Fb’nin kadrosunun hicte kucumsenmeyecek bir kadro oldugunu sezon basindan beri soyluyorum.İyi bir kocun elinde bu takim cok daha iyisini yapardi.Djordjevic elindeki oyunculari bir adim bile ileri goturemedi tum problem buydu.
Yoksa Henry De Colo Guduric Vesely Booker 5’i gayet iyi bir 5 mesela en basitinden.

Bugrahan disinda Efes’ten bir tane bile yerli almam.Yani dua etsinler Larkin’i devsirmelerine.Yoksa yerli rotasyonlari Semt 77 Yalova’dan kotu.

Fener'de bi halt yok. Tuhaf olan Efes'in , daha doğrusu Ergin Ataman'ın enteresan ruh hali ve huyları. Her zaman değişik psikolojide bir koç olmuştur kendisi. Zirvedeyken yenilmekten ve fark yemekten zevk alıyor gibi. Çok değişik bir karakter. Efes'in sadece 5 dakika maçı oynamasına bakar ama ne hoca ne oyuncular oynamıyor.

Fener'de bi halt yok. Tuhaf olan Efes'in , daha doğrusu Ergin Ataman'ın enteresan ruh hali ve huyları. Her zaman değişik psikolojide bir koç olmuştur kendisi. Zirvedeyken yenilmekten ve fark yemekten zevk alıyor gibi. Çok değişik bir karakter. Efes'in sadece 5 dakika maçı oynamasına bakar ama ne hoca ne oyuncular oynamıyor.
Ergin Hoca kafasında kazanamadığı hiç bir maçı kazanamamıştır. Maçı kafa da kaybettiği çok belli...Bizim maçlardaki konsantrasyon ve agresifliğinden eser yok. Şu an ağır rezil oluyor...Çok yazık...

Fb’nin kadrosunun hicte kucumsenmeyecek bir kadro oldugunu sezon basindan beri soyluyorum.İyi bir kocun elinde bu takim cok daha iyisini yapardi.Djordjevic elindeki oyunculari bir adim bile ileri goturemedi tum problem buydu.
Yoksa Henry De Colo Guduric Vesely Booker 5’i gayet iyi bir 5 mesela en basitinden.
Ben de özellikle De Colo ve Vesely yokken fener daha serbest ve akıcı oynuyor diye düşünüyorum. Ama Ergin Hoca bugün zaten hiç maça gelmemiş gibiydi.

Bence belliydi böyle olacağı. 3 sezonluk bir süreç olarak düşünürsek ilk 2 sezonu hem Türkiye hem de Avrupada bir dominasyon, bu sezon ise El de kötü oynayarakta olsa kazanılan back to back şampiyonluğu ile bu kadro devrini kapattı.Şu an Efes'li oyuncuların umrunda değil gibi belki bizim seride bu şekilde olabilirdi de ilk maç öyle bir rezil ettik noluyor lan diyip motive oldular.

Gönlüm Cimbombomun Çocuğu Ergin hocam kazansın diyor. Ama hem çok yıprattık, hem yerlilerden beko daha çok katkı alıyor, hemde Micic'in sakatlığından dolayı Fenerbahçe Beko'yu bir adım önde görüyorum...

Nedenleri ile daha önce demiştim ve dediğim gibi de çıktı☝️ Bu iletiden öncede Fenerbahçe Beko'nun şampiyonluğu hayırlı olsun dediğimde, o zor işte demişti Mustafa kardeşim 😀
Seri 4 maç olsaydı belki şansı olurdu ama şimdi çok zor...

Zaten bu sezon ana hedefleri Eurolig'de backtobackti. Eurolig'de sükse yaptıktan sonra koç Türkiye Ligi için belli ki opsiyon tanıdı oyuncularına. Kenarda hiç direktif verdiğini dahi görmedim seri boyunca. Zaten son yıllarda ligi alıp duruyor. Bir daha kasacağını zannetmiyorum. Ama şu ruh hali tamamen karakterindeki enteresan detaylardan. 40 fark yese keşke 50 olsaydı der. Zirvede herkesi alt edip Avrupa'nın patronu olduğunu ispat ettikten sonra yenilen farkın da başka bir fantezisi oluyor diye düşünüyorum. Ergin Ataman da bu tip uç fikirlerde yaşamayı seven bir insan. Zaten şu olanların başka da bir izahı yok gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...