2021-2022 Basketbol Süper Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KSK Akil Mitchelli almış pek maliyetli bir oyuncu değildir sanırım diğer 4 yabancı görece maliyetli olunca oraya pek bütçe kalmadı demek bence de artık parayı 5 numaraya gömmek pek mantıklı değil

KSK Akil Mitchelli almış pek maliyetli bir oyuncu değildir sanırım diğer 4 yabancı görece maliyetli olunca oraya pek bütçe kalmadı demek bence de artık parayı 5 numaraya gömmek pek mantıklı değil

Madem paraları kalmadı o zaman 4-5 rotasyonunu neden bu kadar kalabalık tuttular onu anlamadım.

Mahir-Semih-Mitchell-M'Baye-Burakcan-Berkan olmak üzere 6 oyuncuyla geçiyorlar uzun rotasyonunu ki hepsi kaliteli oyuncular. En azından bir tanesini almayıp 5 numaraya daha kaliteli birisine gidebilirlerdi

Son yabancı için düşük bütçeleri kalması sadece tahminim öte yandan Semihle henüz uzatmadılar bildiğim kadarı ile Berkan da daha çok 3 numarada süre alır diye tahmin ediyorum zaman zaman 4 numara olarak süre alsa bile

Ksk da geçen sezonda mali sıkıntılar vardı hatta bütçesi baya aşılmış bazı yöneticiler sorun çıkarmışlardı yanlış hatırlamıyorsam.

Pınar Karşıyaka, 29 yaşındaki Panamalı pivot Akil Mitchell ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Pozisyonu için atlet, hareketli ve çembere yakınken iyi bir bitirici Akil. Kaf Kaf taraftarının seveceği türden de oyun tarzı var uçan kaçan zıpzıp haliyle.

Dış atış çok fazla denemiyor ama orta mesafede bitiriciliği var. İsrail Ligi'nde 30 maçta 15.6 sayı, 8.8 ribaund ve 2.8 asist ortalamaları ile geliyor. Mevcut kaliteli yabancı rotasyonunda böylesi bir uzun, faydalı işler yapabilir özellikle M'Baye - Colson ikilisi etrafındayken.

(via@NeoRock06)

Son düzenleme:
Ksk da geçen sezonda mali sıkıntılar vardı hatta bütçesi baya aşılmış bazı yöneticiler sorun çıkarmışlardı yanlış hatırlamıyorsam.

KSK diye yazılır basketbol diye okunur falan diyorlar ama futbol şube bu halde iken basketbola yapılan yatırıma ciddi tepkisi olan bir kitle var orada dönem dönem tribündergide oldukça sert tartışmalar oluyor kendi aralarında

Ksk güzel kadro kurdu, parayı çöp etmediler.

Bizim 8-9m $ harcadığımız kimyası bozuk pahalı takımlarımızı unutmamak lazım sakat Domercant 'a sözleşme verdik vs.

Erman Kunter sezonunda 4m $ harcandı diye biliyorum. Rakeem Hopson vs ucuza oynamadılar Renfroe ve Hendrix dışında vasatı geçen olmadı.

Karsiyaka sanmıyorum ki abuk subuk kontratlar versin Blackmon Colson gibi adamlar da verilen 400 hadi en fazla 500 bin $ dir. Kaldı ki paranın karşılığını alıyorlar ligde de avrupada da.

Ekrem Memnun ile uzun vadeli bir plan ile bizim de bir basketbol geleneğimiz olabilir. Ve biz bunu başka kulüplerden çok daha iyi yapabilecek potansiyele sahibiz. Peki sabredebilecek miyiz? Galatasaray basketbolunun direği bu forumda bile iki maç kaybedersek istifa konusu açarım diyen insanlar var.

Ekrem Memnun ile uzun vadeli bir plan ile bizim de bir basketbol geleneğimiz olabilir. Ve biz bunu başka kulüplerden çok daha iyi yapabilecek potansiyele sahibiz. Peki sabredebilecek miyiz? Galatasaray basketbolunun direği bu forumda bile iki maç kaybedersek istifa konusu açarım diyen insanlar var.

Benim tanıdığım kadarıyla en başta Furkan açar 😀
Öyle bir sabır kimsede kalmadı. Hele ki geçen senenin üstüne bu sene en kötü play off yapabilmeliyiz. Ekrem Hoca'ya bu konuda güveniyorum. İnşAllah bizi yanıltmayacaktır...

Benim tanıdığım kadarıyla en başta Furkan açar 😀
Öyle bir sabır kimsede kalmadı. Hele ki geçen senenin üstüne bu sene en kötü play off yapabilmeliyiz. Ekrem Hoca'ya bu konuda güveniyorum. İnşAllah bizi yanıltmayacaktır...

Ben ekrem hocayı çok severim o yüzden kendisi zarar verdiğini görürse zaten bırakır. Benim meselemin kimle olduğu belli. Kendisinin de marifetleri belliyken seveni de çoktu. Haliyle kaşıntı yaptı bende.

Ben ekrem hocayı çok severim o yüzden kendisi zarar verdiğini görürse zaten bırakır. Benim meselemin kimle olduğu belli. Kendisinin de marifetleri belliyken seveni de çoktu. Haliyle kaşıntı yaptı bende.

Şaka yapıyorum Furkan. Ekrem hoca zarar verdiğini düşündüğü anda bırakacak ilk kişidir. Fatih hocanın bile önündedir bence bu konuda. Galatasaray söz konusu ise asla zarar verecek durumda olmaz kendisi. İnşAllah başarılı olur o da bizde mutlu oluruz...

Bursaspor, 25 yaşındaki ve 1.75 boyundaki ABD'li guard Marlain Veal ile anlaşma sağladı.

2019-20 Sezonunda TBL'de mücadele eden oyuncu 24 maçta 23.1 sayı 7.8 reb. 7.3 sayı ile sezonu tamamladı.

Hem top sürekli onda kalıyordu hem çok top kullanıyordu izlemesi keyifli ve sevimli bir oyuncu ama arada geçen bir senede çok güçlenmedi ise üst seviye için hem çok kısa hem ince hem güçsüz.

Evet, İsmail Şenol da iki yıl önce attığı twiti alıntılamış. Basketbolda boyu kısa olanı savunmak zordur ancak bu kadar anormal kısalığa rağmen Westbrook'vari atletizme sahip olanını savunmak bilemedim. Böyle ilginç oyuncu figürleri için hep takipte kalmışımdır. Maçlarını merakla bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...