2021-2022 Euroleague

Micic önemli bir rol olmadığı sürece NBA yapmak istemiyormuş. Clyburn'le de sözlü olarak bir anlaşma sağlanmış. Efes'de oynamak istiyormuş o da. Bunun dışında kalan oyuncuların seneye yüksek ihtimal takımda yer almayacağını söyledi İsmail. Sadece Pleiss kalacak büyük ihtimalle. Onu da zaten hep yazdım. Burada hangi akla hizmet yollanmak istedi onu da anlamadım :D Adam kariyer zirvesini yaşıyor zaten. Dün bizim maçta da örneğini gördük yine. Bambaşka bir oyuncuya evrildi.

Micic önemli bir rol olmadığı sürece NBA yapmak istemiyormuş. Clyburn'le de sözlü olarak bir anlaşma sağlanmış. Efes'de oynamak istiyormuş o da. Bunun dışında kalan oyuncuların seneye yüksek ihtimal takımda yer almayacağını söyledi İsmail. Sadece Pleiss kalacak büyük ihtimalle. Onu da zaten hep yazdım. Burada hangi akla hizmet yollanmak istedi onu da anlamadım :D Adam kariyer zirvesini yaşıyor zaten. Dün bizim maçta da örneğini gördük yine. Bambaşka bir oyuncuya evrildi.

Larkin de "kalan oyuncular" kapsamında mı 🤔

Yanlış anlaşılma olmasın? Beaubois ve Bryant’ın kapalı kontratı var diye biliyorum. Ayrıca Ataman takım ruhu bozulmasın diye en azından Moerman ile Singleton’dan da birini tutar diye düşünüyorum

Larkin'e teklif yapmış Efes. Zaten geçen gün 2 yıllık 7M önerdiği yazılmıştı. Tahminim kalır. Onu katmayarak yazdım ben yukarıdaki mesajımı. Bryant ismini saymadı gidecekler listesinde. Zaten gönderileceğini zannetmiyorum. Efes için olmazsa olmaz bir yan parça oldu. Beaubois ismini de hatırlayamadım. 1 sene daha kalır muhtemelen. Singleton, Moerman, Anderson, Dunston, Simon gibi isimleri saydı ama yüksek ihtimal takımda olmayacaklar diye. Köklü bir yenilenme yapacaklarını söyledi İsmail zaten hepimizin tahmin ettiği üzere.

Bu arada Larkin konusu enteresan. Efes belli bir dönem teklif yapmamış. O arada birçok takımla görüşmüş Milano, Fenerbahçe gibi

Efes acilen yabancilarin Micic-Larkin-Pleiss-Bryant-Beabouis disindakilerini degistirmesi lazim. Turklerden sadece Egemen,Bugrahan kalabilir.Geri kalanlarida yetersiz.

Real Madrid Hezonja’yi kadrosuna katmis.Barcelona Satoransky ve Vesely ile anlasti.Efes Clyburn isi bitti gibi.Diger takimlarla bircok oyuncuyla temas halinde.Yalniz gelecek sezon butce arttiracagiz diyen ve Itoudisle anlastigi soylenen Fbye bakiyorum adinin gectigi oyuncu Calathes :) Henry Calathes’ten cok daha iyi topcu.Eger surpriz hamlelere donmezlerse pazardaki curuk cilekler onlara kalacak gibi.Bir de takimin en iyi iki oyuncusu;Vesely’i kaybettiler,De Colo’da ayrilacak.

Hamleler çok iyi her takım için. Fakat Okobo hamlesi yanında oynatan bir guard olmadıkça pek bir şey değiştirmeyecek gibi. Zaten Okobo da savruk ve konsantrasyonu çok inişli çıkışlı bir oyuncu.
Tobey hamlesi de biraz tuhaf Efes için. Zaten Pleiss varken, Dunston da emekliliğe gelmişken daha atlet bir siyahi tercih edilebilirdi.
En çok Vesely-Barça birlikteliğini bekliyorum merakla.

Hamleler çok iyi her takım için. Fakat Okobo hamlesi yanında oynatan bir guard olmadıkça pek bir şey değiştirmeyecek gibi. Zaten Okobo da savruk ve konsantrasyonu çok inişli çıkışlı bir oyuncu.
Tobey hamlesi de biraz tuhaf Efes için. Zaten Pleiss varken, Dunston da emekliliğe gelmişken daha atlet bir siyahi tercih edilebilirdi.
En çok Vesely-Barça birlikteliğini bekliyorum merakla.

Bence Petrusev yerinedir. Çoğunlukla Pleiss'ı da dinlendirir. Dunston yerine atletik oyuncu da muhakkak alınacaktır. Motley olsaydı keşke ama olmadı. Bakalım oraya kimi alacaklar...