2021-2022 Galatasaray Futbol Takımı

Bosman yasasını kaale almayan farkında olmayan takim avrupada basarili olurken sözleşme bitimleri yaklaşmış oyuncuları aklına getirmeyen ödemeleri bile düzgün yapamayan gelecegi öngörmeyen planlama yapamayan sözde efsane yöneticilerin hatası yok tabi. Terim de uzatmadı Arif Hakan Ünsal Akyel gitmek için kendilerini parçaladılar sözleşmeleri bitiyor olsaydı onlarda giderdi diğerleri gibi. Dortmund maçından sonra sözleşme uzatmalıydın. Sen ise burnu büyük demeçler verdin mayısı bekleyin dedin. Galatasaray ödemeleri düzgün yapar kulüp içi gerçek saygı sevgi ortamı olur da oyuncu buna rağmen giderse sattı derim. Başarıyı karakter olarak da kaldıramadılar Terim de Emre de Okan da Faruk Süren de herkes kendinden bildi başarıyı.

Bu takımda ki oyuncular ne yeteneksiz ne de boş adamlar sadece onları işleyecek bir teknik direktör gelmedi Fatih hoca bu oyunu oynatıyor diye eleştirdik ama gidip daha kötüsünü buldular. Gelecek başkanın hem oyunu hem de oyuncuları geliştirecek bir teknik direktör getirmesi gerekiyor.

Keremi hemen hemen gelen teklife veririm yine arkadaş fişlemelere parmakla işaret etmeler başlamış.

Messi, Ronaldo, Zidane, Figo, Ronaldino bu isimler dünya futbolunun gelmiş geçmiş en iyileri arasında ben bunlardan fişleme görmedim dünkü çocuk fişleme yapıyor.

Takımdaki en iyi futbolcu olması bunları yapması anlamına gelemez.

Taylan, Berkan Süperligde başka bir takımda olsalar o takım küme düşer...

Ardayı oyuna sokcagına sok Barış Alperi Gomisi sokucağına Niğdeye göndermediğimiz genç kardeşimizi soksanıza...

Burak Elmas Kibar konuşmak dışında 0 vizyon sahibi biriymiş.

Türk Hoca gelcekse Sergen Hoca dışındaki herkes muammadır.

Yabancı Hoca için Eşref bey Alman Hoca demiş varım biraz eli yüzü düzgün alman hoca bu ligde bizi uçurur

Keremi hemen hemen gelen teklife veririm yine arkadaş fişlemelere parmakla işaret etmeler başlamış.

Messi, Ronaldo, Zidane, Figo, Ronaldino bu isimler dünya futbolunun gelmiş geçmiş en iyileri arasında ben bunlardan fişleme görmedim dünkü çocuk fişleme yapıyor.

Takımdaki en iyi futbolcu olması bunları yapması anlamına gelemez.

Taylan, Berkan Süperligde başka bir takımda olsalar o takım küme düşer...

Ardayı oyuna sokcagına sok Barış Alperi Gomisi sokucağına Niğdeye göndermediğimiz genç kardeşimizi soksanıza...

Burak Elmas Kibar konuşmak dışında 0 vizyon sahibi biriymiş.

Türk Hoca gelcekse Sergen Hoca dışındaki herkes muammadır.

Yabancı Hoca için Eşref bey Alman Hoca demiş varım biraz eli yüzü düzgün alman hoca bu ligde bizi uçurur
Kerem yetenekli ama , kesinlikle fazla gaz veriyoruz kendisine.
Maç sonu Torrentede acayip acayip bir şeyler anlatıyordu.
Marcoa olayında da , aslında ilk hata onda idi.
Çok erken havalara girdi.
İyi paraya satmaz isek , elde kalıp , ilk 5 e anca giren takımın yıldızı olarak devam eder bizde.

⭐️ Alexandru Cicâldău'nun 2021/22 sezonu performansından öne çıkan istatistikler:

⏱ 29 Maç - 2293 Dakika
⚽️ 4 Gol
🅰️ 3 Asist
🥇 85 Araya Girme
🥈 27 Rakip Sahada Top Kazanım
🥈 69 Kazanılan Ofansif 1-1
🥉 6.51 xG

ℹ️ Sıralamalar Cicâldău'nun Süper Lig'deki merkez orta sahalar arasındaki yerini ifade etmektedir.
(via@ComparisinatorT)

Fatih hocamın istediği oyuncu olduğu için çöp muamelesi yapılıyor. Seneye yeni hoca ile görmek gerekiyor. Morutan da aynı şekilde...

Şükürler olsun diyorum küme dusmedigimiz için.

Böyle oyun mu var ya 2.yari ne gol atma düşüncesi,ne gol girişimi,hatta şut girişimi vs hicbir sey yok.

Altay 1 kez organize olsa kazanamayacağız.Poko'nun pozisyonu ofsayt mi anlamadım,Muslera kurtardi bizi orada.

Yedekten oyuna zorunlu olarak Alpaslan giriyor,bu adam stoper degil,kaleci olduğuna bile inanirim ama stoper değil.

Yine yedekten Ömer-Arda giriyor muazzam bir kadro planlaması.

Torrent Malatya ve Altay’i yenerek puan ortalamasini yukselttigine gore haftaya kovulabilir mi lutfen ? Gorevini tamamladi sonucta.
Morutanla Baris Alper’i kadroya almadigin yerde son 20 dakika Ardayla Omer Bayramla tac cizgisinin orada zaman gecire gecire Altay’i yendi “Mr. Bu Kadroyu Ben Kurmadim”..

Torrent'le enerjinin tutmadığını düşünüyorum. Genç oyuncuları kadroya almayıp sürekli gidecek oyuncularla oynamak da geldiğinde verdiği sözlere aykırı. O yüzden devam edilmeyeceğini düşünüyorum tazminat konusu bir şekilde hallolur.

Malatya'yı ve Altay'ı yenmiş en azından, yenemeyenler de var tabiki neticede futbol :)

Torrent'le enerjinin tutmadığını düşünüyorum. Genç oyuncuları kadroya almayıp sürekli gidecek oyuncularla oynamak da geldiğinde verdiği sözlere aykırı. O yüzden devam edilmeyeceğini düşünüyorum tazminat konusu bir şekilde hallolur.

Malatya'yı ve Altay'ı yenmiş en azından, yenemeyenler de var tabiki neticede futbol :)
Dogru abi Fatih Hoca yenemedi,basarisiz oldu ve gitmesi gerektigi gibi gitti :) Bence bir daha hoca olarak gelmemeli zaten Galatasaray’a daha once de yazmistim bunu.
Benim derdim Fatih Terim’in yerine gelen kisi ve onu getirenler :)

Bu da gitsin benim için fark etmez açıkçası zaten böyle bir kadro yapılanmasını bırakın canlı seyretmek, televizyonda zap yaparken bile görmeye tahamülüm yok. Onu getirenler de işte 100 milyon dolar vaat edenleri seçimde kapalı kapılar ardında destekleyenler. Tencere dibin kara durumu yani.