2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

Kadro iyi.Kotu olan yetersizler otesi teknik eleman. Bu kadro Fatih Terim'i cagirir.Gelecekte. Yeter artik. 10.sinif coluk cocuga Mata,Icardileri yonet hocam dersen boyle olur. Teknik sorumlumuz Goztepeyi bile calistiramaz. Ceketi atiyor birde artist.

Top bizde olsa bu takım is yapar ama top bizde kalmıyor.Begenilmeyen Kerem,Gomis ne kadar önemliymiş belli oldu.Ama ikinci yarı girseler bile geçmiş olsun.

Okan Buruk maçtan önce oturttuğumuz oyun var ve onu devam ettireceğiz demiş halbuki.Yani bir tek kendisi görüyor,biz göremiyoruz oturmuş oyunu.

Golden önce en az 2-3 kez bomboş geldiler mi geldiler.2 gol yedik mi aynı şekilde yedik.

Galatasaray gibi takım bir Anadolu takımınının 1 devrede en az 5 kez bu kadar kolay gelmesine izin veremez.Veremez.

Bu maci 2-8 bile kazansak acilen hoca kovulmali. Bu ne ya...Bu kadroya Okan Buruk mu verilir. Birde Ronaldo,Hazard deniliyordu.Ronaldo akilliysa Okan Buruk denen ne oldugu belirsizin olusumuna katilmaz. Ben futbolcu olsam takmam bile ne oldugu belirsizi. Fatih hocamin kaleye 25 sut cekip gerekirse maglup olmasini seviyorum ben. Dursun Ozbek eger Alanya macini beklerse yanariz.

Bu maci 2-8 bile kazansak acilen hoca kovulmali. Bu ne ya...Bu kadroya Okan Buruk mu verilir. Birde Ronaldo,Hazard deniliyordu.Ronaldo akilliysa Okan Buruk denen ne oldugu belirsizin olusumuna katilmaz. Ben futbolcu olsam takmam bile ne oldugu belirsizi. Fatih hocamin kaleye 25 sut cekip gerekirse maglup olmasini seviyorum ben. Dursun Ozbek eger Alanya macini beklerse yanariz.
Haddini bil ne olduğu belirsizmiş, ligde şampiyonluğu olan bir antrenöre saygılı olmalısın.. Sen Terim sevdana devam et adamın bizde misyonu BİTT her maçta hoca değiştirmeye kalkıyorsun Futbola bakış açını değiştir.... Okan hoca elbet gerekli tedbiri alacaktır Galatasarayın geleceği vizyonu olan genç antrenörler olmalı...

Haddini bil ne olduğu belirsizmiş, ligde şampiyonluğu olan bir antrenöre saygılı olmalısın.. Sen Terim sevdana devam et adamın bizde misyonu BİTT her maçta hoca değiştirmeye kalkıyorsun Futbola bakış açını değiştir.... Okan hoca elbet gerekli tedbiri alacaktır Galatasarayın geleceği vizyonu olan genç antrenörler olmalı...
okandan tekniktör mekniktör olmaz! olsa olsa traktör olur onda da boş tarlayı sürer

Arda Kardeşler'in bugün neden bu maça verildiği belli oldu az önce attığımız golde.

Bu golün iptalinin VAR'daki hakemle ilgisi falan yok.

Yediğimiz ilk golde faulü incelemiyorlar,ofsayt çizgisi dakikalarca çekilmiyor,ekrana verilmiyor.Biz evet tek kelimeyle bugün berbatız ama bize karşı olan bu tutum samimi değil.

Ne yazık ki Tudor dönemindeki BJK maçıyla birlikte Süper Lig'de oynadığımız maçlar arasında tarihi bir skorla bitmeye en yakın maçı oynuyoruz.

Maçın başında İcardi’nin çektiği şut rakibin eline çarpıyor Var uyarmıyor. Attığımız gılde Barış’ın eli dibine kadar kapalı. Ama Var golü iptal ediyor.

Yediğimiz golde Boey’e tabanla giriyor ama Var yine çağırmıyor.

Ama biz fanatiğiz ya yanlı düşünüyoruzdur. Objektif arkadaşlarınız gelip anlatsınlar

Sonuna kadar doğru düşünüyorsun.Arda Kardeşler-Yaşar Kemal Uğurlu-Halil Umut Meler-Ali Şansalan benim şu an aklıma gelenler.Bu hakemler ve aynı tipteki hakemlerin yönettiği maçlarda,daha maç başlamadan bizlerin ciddi derecede karamsar olması normal mi ? Bunlar hakem falan değiller.VAR'lık bir şey olmasa bile saha içi kararla maça etki ediyorlar.VAR'lık bir durum olduğundada VAR öyle dedi böyle dedi bahanesine sığınıyorlar.

Milli ara yok mu? Okan Buruk icin milli ara,bay haftasi lazim.Olmadi top kapmaca oynasin oyunculari ile.Belki alisma donemi 4 ay kisalir :)

bizim gol resmen güme gitti. aynı pozisyonda rakip futbolcuya çarpsa , hakem kol kapalı işareti yapar devam ettirirdi. Ama bize olunca iptal.
Takımda biraz Abdulkerim iyi idi. onun dışında herkes çok kötü idi.
Yaahu bu maç sacha yı nasıl 90 dk sahada tutarsın okan hoca. takım hiç bir şey çalışmıyor mu. Takımdan orta saha çıkartıp , forvet ve kanat almak hangi akla sığar.
Olivereda resmen bize atılmış 4 yıllık bir kazık. sadece sağ ayağıyla şut çekecek diye , pres yok , pas yok , ikili mücadele yok , duran topları kötü kullan .
Nelsonda bitikti bu gün.
Ya muslera kaç yıldır insan topu oyuna sokma konusunda 1 milim kendini geliştirmez mi insan.
Kazım can da hiç iyi ışık vermedi.
genede 90+3 de Abdulkerim dügün kafa vursa maç 2-2 bitecekti. Ha sadece +1 puan olurdu. Yoksa oyun adına sahada hiç bir şey yok.
Karşı takımda transfer yasağı olan , hiç oyuncu transferi yapamayan , sıradan bir takım.

Bu macta iyi degildik kaybettik eyvallah.Ama su hakem ve Var yonetiminin iyi niyetli oldugunu soyleyebilecek var mi ? Icardi’nin 30. saniyede cektigi sutun rakibin eline carpmasi,Kayseri’nin attigi gol de Boey’e resmen yapilan faul ve bence en buyuk skandal attigimiz golun macin hakemi olan musvedde tarafindan hic izlenmeyip iptal edilmesi..Yahu cocuk neresine soksun elini ? Bu kadar mi kontrolu kaybettiniz ? Vucuda yapisigi gectim kol vucutla butunlesmis durumda.Kotu oyunu,Okan Hoca’yi herseyi konusuruz da biz ne kadar kotu olursak olalim boyle bir hakem yonetimi kabul edilemez.Artik Erden Timur mu cikar konusur,Dursun Ozbek mi bilmem ama ciddi bir aciklama veya hodri meydan gelmezse bu dogranma devam edecek.Yok oyle hakemlerimiz kotu diyip kestirip atmak.Cikacaksiniz sezon basindan beri rakiplere ve bize yapilan muamelenin niyetini,aklindan gecenleri hatta varsa arka sokaklarda donen oyunlari ki ben bunu dusunuyorum aciklayacaksiniz.Bugunku mac yetti artik.Cikip birileri konusmayacaksa,hodri meydan demeyecekse Gs yonetimi niye var ?

Talihsiz bir açıklama yapmış Muslera.Hem ders çıkarmak hemde dün ortaya oyun koyamayıp,işin savunma kısmındada dökülürken çokta ciddiye almamak zıt şeyler.

“Çok kaliteli ve deneyimli oyuncularımız var. Buradan pozitif şeyleri çıkarmamız lazım. Sonuçta kaybettiğimiz ikinci maç . Dolayısıyla çok ciddiye almaya gerek yok. Buradan dersler çıkarıp kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz.”