2022-2023 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

Ben kim gelirse gelsin ilk 4 yapacağımızı düşünmüyorum. fener ile vakıf şampiyonluk için yarışır, thy ve ecza 3-4 yapar bana göre.

Gaila'nın mevki zaten Pasör Çaprazı

Voleybol sitelerinde yazan ve Gaila, Popovic olursa kadro bu şekil olur.

Pasör: Gamze, Eda Kafkas
Pasör Çaprazı : Gaila, Beren
Smaçör : Anthi,İlkin,Sude
Orta : Popovic,Aycin,Fatma,Karmen
Libero : Gizem,Sude,Bihter

Cev Cup ilk turda güçlü rakip çıkacak. Onlara eleniriz muhtemelen ligde ilk 4-5 sıra için yeter kadro ee tabi söylentiler dogruysa

Gaila'nın mevki zaten Pasör Çaprazı

Voleybol sitelerinde yazan ve Gaila, Popovic olursa kadro bu şekil olur.

Pasör: Gamze, Eda Kafkas
Pasör Çaprazı : Gaila, Beren
Smaçör : Anthi,İlkin,Sude
Orta : Popovic,Aycin,Fatma,Karmen
Libero : Gizem,Sude,Bihter

Cev Cup ilk turda güçlü rakip çıkacak. Onlara eleniriz muhtemelen ligde ilk 4-5 sıra için yeter kadro ee tabi söylentiler dogruysa
Geçen hafta Kerem Övet Galia'nın olmadığını söylemişti.

Ocak ayına kadar pasör çaprazı alinmayacaksa hiç alınmasın daha iyi Anthi Çapraz oynar. Mina Popovic yabancı orta olacak gibi birde iyi bir smaçör bulunursa ki buda çok imkansız gibi harika bir sezon başlangıcı olacak

Yalnız şöyle bir sıkıntı var, Anthi pasör çaprazı oynamak isteyen bir oyuncu değil. Her ne kadar milli takımda çapraz oynasa da her kulüp takımında smaçör oynayan bunu da özellikle isteyen bir oyuncu. O yüzden bir çapraz aranıyor olabilir ki geçen sene 4 numarada kariyer sezonunu geçirmişken çapraza çekmek bence de hata olur.

Sene başında anlaştığımız ve bütçenin onaylanmaması nedeniyle transferi gerçekleşmeyen Akimova'yı ( ya da o ayarda bir oyuncu) getirebilsek heyecan verici bir kadromuz olur.

Yalnız şöyle bir sıkıntı var, Anthi pasör çaprazı oynamak isteyen bir oyuncu değil. Her ne kadar milli takımda çapraz oynasa da her kulüp takımında smaçör oynayan bunu da özellikle isteyen bir oyuncu. O yüzden bir çapraz aranıyor olabilir ki geçen sene 4 numarada kariyer sezonunu geçirmişken çapraza çekmek bence de hata olur.

Sene başında anlaştığımız ve bütçenin onaylanmaması nedeniyle transferi gerçekleşmeyen Akimova'yı ( ya da o ayarda bir oyuncu) getirebilsek heyecan verici bir kadromuz olur.
Şuan nedir isteği bilmem ama gs ve aydın dönemlerinde smaçör oynamak istemediğini biliyorum bence anthi pç de daha verimli olur aydında bir maç pç denendi 44 sayı alarak lig rekoru kırdı şuan piyasada gaila hariç pç yok kokram japonyaya gitti oyüzden yabancı smaçör şu etapta daha mantıklı geliyor bana

Açıkçası durdun özbek dönemindende umutluyum seneye doğru düzgün bir kadro kurarlar gibi geliyor önceki dönemlerindeki kurdukları kadroyu hepimiz biliyoruz talihsiz blaj maçı olmasa şampiyonlar liginde final oynıyacaktık

Şuan nedir isteği bilmem ama gs ve aydın dönemlerinde smaçör oynamak istemediğini biliyorum bence anthi pç de daha verimli olur aydında bir maç pç denendi 44 sayı alarak lig rekoru kırdı şuan piyasada gaila hariç pç yok kokram japonyaya gitti oyüzden yabancı smaçör şu etapta daha mantıklı geliyor bana

O zaman tam tersi bir bilgiye sahibiz. Oyuncu özellikle smaçör oynamak istiyor. Zaten o yüzden gittiği her takımda smaçör olarak kullanıyor. Yoksa bu kadar iyi pasör çaprazı performansı veren bir oyuncu varken kimse smaçör olarak kullanmaz ki manşette'de (son senesi hariç) neredeyse kara delik bir oyuncudan bahsediyoruz.