2022-2023 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

20220816_132022.jpg

Yeni sezon transferlerini sürdüren Galatasaray HDI Sigorta Kadın Voleybol Takımımız, genç orta oyuncu Karmen Aksoy’u kiralık olarak kadrosuna kattı.

Kulübümüz, 2003 doğumlu, 1.92 boyundaki orta oyuncu ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
 
Akimova Fransa da bir takıma gitti diye biliyorum. Ayçin Akyol un 2 yıllık olması bence güzel. İyi hamleler yapıldı sadece Pç kaldı bakalım o hamlede bir şekilde yapılacak
 
Ayçin Akyol: “Galatasaray gibi büyük bir camianın parçası olduğum için inanılmaz mutlu ve gururluyum. Bu beni çok heyecanlandırıyor. Umuyorum ki bu sezon ve önümüzdeki sezonda birlikte çok güzel işler başaracağımıza, çok güzel başarılara imza atacağımıza inanıyorum.
 
Karmen Aksoy: “Galatasaray camiasına katıldığım için çok mutluyum öncelikle. En çok da Galatasaray taraftarının önünde oynayacağım için çok mutluyum. Bütün takım arkadaşlarıma sağlıklı bir sezon geçirmeyi diliyorum.”
 
Fulden Ural: “Öncelikle böyle büyük bir camiada olduğum için çok mutluyum. Umarım bir sezon hedeflerimizin hepsine ulaşırız. Taraftarımızın desteğini bekliyoruz. Herkese mutlu, sağlıklı, güzel bir sezon diliyorum.”
 
Lorrayna Marys yada başka bir Pç zaten bonservis ödemeden alınacak oyuncu kalmadı. Alexia yı da Vakıfbank göndermez umarım bu kadroya yazık olmaz iyi bir Pç ile 4. peşinde koşabiliriz
 

Üst