2022-2023 Hazırlık Dönemi

Henüz erken belki zamanla oturur ancak her maç Floyd'a alley oop ya da devrilip pas alacak diye basit top kayıpları yapıyoruz. Floyd'a pozisyon hazırlanmaz hata kovalayıp sayılarını ordan kendi çıkarır Alex Tyus Larry Richard gibi

Maç sonucu | Galatasaray Nef Basketbol 78-76 Yukatel Merkezefendi Basket
#YenilmezArmada

Braian 25, Yunus Emre 14, Dee 9, Göksenin 6, Sadık 5, Muhaymin 4, Mahir 4, Jehyve 4, Angelo 4, Raymar 3

Bugün turnuvadaki 3 maçtanda hiç keyif alamadım.Tofaş'ın ev sahipliği yaptığı turnuva daha keyifliydi.

Büyükçekmece-Darüşşafaka maçını izledim kazansak ne kaybetsek ne havasında geçen maçtı.

🆚 Petkimspor X 𝗚𝗮𝗹𝗮𝘁𝗮𝘀𝗮𝗿𝗮𝘆 𝗡𝗲𝗳 Basketbol 🟨🟥
🏆 Frutti Extra Cup | 🗓 23 Eylül Cuma
🕒 16.45 | 🏠 Barış Spor Salonu, Bursa
📺 Tivibu Spor
🦁 #HereComeTheLions

Baya iyi savunma yapan sert bir takım hüviyetindeyiz hazırlık maçlarında. Beceri noksanlığı bazen olabilir ama mücadele eksikliği asla.

ilk çeyrek ; sahada basketbol oynamıyoruz. Bu seneki yabancılardan bir tek Ennis , biraz zorlasak Angelo bizde forma giyer normal şartlarda.
diğerlerinin tamamen felaket. serbest atış atamıyoruz , 3 lük atamıyoruz , saha içi organizasyon yok.
Bu arada Debostu geçen sene izlemesek , kim bulmuş bu adamı , bize kazık atmış derdim bu performansına göre.

Göksenin sahada iken resmen 4 kişiyiz. Gökseni ni basketbocu olarak anmak , adlandırmak basketbol cinayeti ve basketbola en büyük hakaret olmalı.
Geçen seneden bi Debost kaldı dedik , ilk yarıya göre keşke oda kalmasa idi , sırf zarar takıma.