2022 Bitci Erkekler Türkiye Kupası

Geçen gün yanlış kişiyi etiketlemişim,maç için çekinceniz var mı abi derken :) @Ayhan Bozdeniz'e soracaktım aslında :)

Bir ara Efes 27-22 öndeyken 14-2 seri geldi Efes'ten.

Bizim Fenerbahçe'ye kaybetmemizin tek iyi yanı Efes'in formu son maçlarda çok fazla artmışken karşılaşmamak oldu.
vardi tabiki..Henry den once de sonra da. Larkin + Micic in yanina Ahmet, Ege falan koysan gene iddialı olurlar,

Fenerbahçe taraftarının psikolojisi magmaya doğru ilerliyor son sürat. Ciddi ciddi ergen gibi ''Micic, Larkin, Moerman, Simon'' sakat olsun bakalım noluyor yazmışlar İsmail'in twiti altına. E daha 3 gün önceye kadar ''De Colo, Vesely dönmesin böyle süperiz'' demiyorlar mıydı bu cahil sürüsü ? Ayrıca tam kadro çarpışmalarda da son 3 yıldır ciddi bir Efes eziciliği yok mu ?
Bu arada Efes alınabilecek maksimum 9 kupanın 6.sını almış bugün, son 3 yılda. Çok çok ciddi bir başarı. Ki Eurolig oynansa 19-20 sezonunu da cebe koyacaklardı. Bu da yıllardır süregelen, senede 1 defa yaşanan inanılmaz Ergin Ataman şanssızlıklarının bir tanesiydi.

Fenerbahçe taraftarının psikolojisi magmaya doğru ilerliyor son sürat. Ciddi ciddi ergen gibi ''Micic, Larkin, Moerman, Simon'' sakat olsun bakalım noluyor yazmışlar İsmail'in twiti altına. E daha 3 gün önceye kadar ''De Colo, Vesely dönmesin böyle süperiz'' demiyorlar mıydı bu cahil sürüsü ? Ayrıca tam kadro çarpışmalarda da son 3 yıldır ciddi bir Efes eziciliği yok mu ?
Bu arada Efes alınabilecek maksimum 9 kupanın 6.sını almış bugün, son 3 yılda. Çok çok ciddi bir başarı. Ki Eurolig oynansa 19-20 sezonunu da cebe koyacaklardı. Bu da yıllardır süregelen, senede 1 defa yaşanan inanılmaz Ergin Ataman şanssızlıklarının bir tanesiydi.
sanirim son 15 macin 13 unu kaybetmiş olduk. ama söyle de bir durum var:
efese karşı eksikler:
2019 kupa finalinde vesely,lauvergne ve ennis;
2019 final four’da lauvergne,datome,ennis ve kalinic-vesely (birer idmanla);
2019 final serisi vesely,lauvergne,ennis,datome,erick green
2019 cumhurbaşkanlığı vesely ve lauvergne
2022 türkiye kupası vesely,de colo,henry,shayok,barthel

2019 daki maclar son 15 e dahil degil sanirim. her sene 2 lig, 2 el, 3 playoff, 1-2 de kupa maçları oynuyoruz.

Evet ben GS'li biliyordum da FB maçlarını yorumlarken bir garip geliyor bana . Normalde hakem kararlarina hatalı imasinda bulunabiliyor ama Micic'in Şehmusa dokunmadigi halde faul çalınan pozisyonu için hiç birşey demedi mesela bu sadece tek bir örnek
Tek pozisyona takılmamak lazım. Her iki tarafın da lehine ve aleyhine kararlar oluyor basket maçlarında..

Tek pozisyona takılmamak lazım. Her iki tarafın da lehine ve aleyhine kararlar oluyor basket maçlarında..
Tufan Ersöz fb li mi bilmiyorum ama maç anlatırken bariz fb tarafında yorum yapıyor ,ama bildiğim bir şey var,gs de oynamış olsada sadece gs fb maçlarında değil, gs nin diğer maçlarında da alenen gs aleyhtarı yorumlar yapıyor ve bunu çok belli ediyor.

Tufan Ersöz fb li mi bilmiyorum ama maç anlatırken bariz fb tarafında yorum yapıyor ,ama bildiğim bir şey var,gs de oynamış olsada sadece gs fb maçlarında değil, gs nin diğer maçlarında da alenen gs aleyhtarı yorumlar yapıyor ve bunu çok belli ediyor.
Ben lig maçlarını seyredemediğim icin bilemiyorum. Denk gelirse açık kanalda dikkat ederim.