Galatasaray Daikin 2024/2025 Kadın Voleybol Takımı

İtalyan bir gazete İmoco bu sene 6 milyon euro bütçe ayırdı Fenerbahçe ve Eczacıbaşının bütçesi daha yüksek gibi bir haber yaptı doğruluk payı nedir bilmem ama bana yalan gibi geldi voleybol da ücretler bu seviye civarına geldiyse korkunç.

Fenerbahçe madem bu kadar bütçe ayırdı bence bu sene yanlış kullanılmış bütçe.Ana Meliha Vargas Liza hariç takımda köşe oyuncusu yok piyasada da oyuncu kalmadı üst düzey bir oyuncu çekmeleri de zor Çin ligi geç biter Arina dönemezse bence Fenerbahçe bu kadar bütçesi olmasına rağmen Vakıf ve Eczacının gerisinde kalır ama Arina gelirse ikinci devre yine zirve yarışına girerler.

Hollanda Polonya arasında hazırlık maçı gerçekleştirilmiş Hollanda maçı 3-2 almış maçı izlemedim ama Hollanda taraftarı maçın yıldızını oyuncumuz Timmerman seçmiş.İstatistik olarak gördüm iki kere üst üste 3 sayı almış bir orta oyuncu için ciddi rakamlar ama hazırlık maçı olduğu içinde olabilir Vnl de bu performansı devam etirir umarım.

Yeniden hoş geldin Alexia Carutasu! 💛❤️

✍️ Galatasaray Daikin Kadın Voleybol Takımımız, eski oyuncularımızdan Alexia Carutasu ile iki yıllık sözleşme imzaladı.

Alexia Carutasu ise şunları söyledi:

“Geri dönmek gerçekten harika bir duygu. Kulübün yeniden bir parçası olmak onur verici. Sezonun başlamasını sabırsızlıkla bekliyorum. Taraftarımızdan da desteklerinin devamını bekliyorum. Her zamanki gibi heyecanım da yüksek. Çok mutluyum. İlkin benim yakın arkadaşım. O da Galatasaray’ın bir değeri. Gelmeden önce onunla konuştuk, umuyorum takım olarak harika bir sezon geçireceğiz.”

Son düzenleme:
Mehmet Cibara geçtiğimiz 2 sezon toparlanma süreciydi bu sezondan itibaren zirveyi zorlayacağız demiş ama kendisi 1,5 sene boyunca bizim hedefimiz 5-8 arasında olmak, yukarıları hedeflemeyeceğiz;yetiştirici olacağız diyordu ne değişti merak ediyorum?! Hangisini söylerken yalan söyledi mesela? Gs camiasına yan branşlara yatırım konusunda inanamıyorum maalesef

Transferlerden bağımsız Saliha Şahin 'e niye gitmedik acaba çok mu pahalı bir oyuncudur?
Çok basit bir şekilde şöyle özetleyebilirim. Hande, İlkin, Derya ve hatta Tuğba'nın bayağı gerisinde. Yanısıra, halen kadromuzda bulunan Lazovic ve Sude'den daha iyi denemez. Özellikle de defansif anlamda ve hatta hücum etkinliği açısından. Hücum etkinliğini artırmak amacı ile Kalandadze alınırken, Saliha transfer edilse bile bench'den kalkamayacağından ve bunun da olası gelişimine de engel olacağından, en bir yıl daha Beşiktaş'da oynayıp, kendisini yeterince kanıtlaması halinde transfer edilmesi daha mantıklı olur. Kimbilir, belki önümüzdeki yıllarda gerçekleşebilir.

İlkinin ağlamasından sonra camiaya bir şey oldu bende anlamadım.İlkin her röportajında böyle olacağını bilseydim daha önce ağlardım diyor zaten.O günden sonra İlkin her Galatasaray ödül törenine çağrıldı bence uzun süreli bir yatırım söz konusu değildi ama İlkin şuan da Galatasaray camiasında yer edindi en büyük yatırım etkeni İlkin ve taraftarın tepkisi oldu bence.

İlkinin ağlamasından sonra camiaya bir şey oldu bende anlamadım.İlkin her röportajında böyle olacağını bilseydim daha önce ağlardım diyor zaten.O günden sonra İlkin her Galatasaray ödül törenine çağrıldı bence uzun süreli bir yatırım söz konusu değildi ama İlkin şuan da Galatasaray camiasında yer edindi en büyük yatırım etkeni İlkin ve taraftarın tepkisi oldu bence.
O zaman 2 sene için toparlanma süreci denmesi saçma sanki en başından beri böyle bir planda devam etmişler gibi lanse edilmesi komik.

O zaman 2 sene için toparlanma süreci denmesi saçma sanki en başından beri böyle bir planda devam etmişler gibi lanse edilmesi komik.
En azından bir yatırım gelicek diye sorun etmiyorum yıllardır belediye takımları bütçesi ile çıkıyoruz bu sene kaliteli genç yerli temeli atıldı bu sene ilk 4 yapıp seneye kaliteli 3 yabancı çekilip ilk 3 yarışına girilirse ben geç de olsa takdir ederim ama laf da kalırsa bu sözler Cibara zaten büyük taraftar eleştirisiyle bir şekilde görevinden alınır.Ama Kosheleva Dobriana Neslihan gibi yıldızlar karması takımı Cibara kurmuştu yatırım yapıcaz diyorsa Cibara doğrudur.Ama haklısınız sene başında yetiştirici kulüp olucaz diyip İlkin olayından sonra Özbek de bu branşa sahip çıkınca zirve demeye başladı neyse zirve yarışına soksun da bizi ne derse desin.

Hoş geldin Yasemin Özel! 💛❤️

✍️ Galatasaray Daikin Kadın Voleybol Takımımız, pasör çaprazı Yasemin Özel ile 1 yıllık anlaşma imzaladı.
Bence Yasemin bu sezon ciddi oranda smaçör oynıyacak.Smaçör oynayabilen bir oyuncu uzun boylu smaçör sıkıntısı var şuan takımda.Kalandadze İlkin ikilisinin ikisininde hücum da tıkandığı bir maç olursa Milli de Ebrara yapıldığı gibi arka turda Lazovic ön turda Yasemin oynatılabilir bence.