21 Yil Sonra Gelen Final / Galatasaray-Fenerbahce Maci Zirvesi, Nevizade

Fener ile oynadığımız son finalin kadrosuna bakın:
Galatasaray’ın çifte kupayla tamamladığı sezonun kadrosunda şu oyuncular yer alıyordu: Turgay Demirel, Paul Dawkins, Michaelle Scearce, Nihat İziç, Mehmet Baç, Remzi Dilli, Mehmet Altıoklar, Okan Gedik, Cihat Levent, Mehmet Şenova. Antrenör: Nur Germen.

Şu an en çok "kulağını çınlattığım!" birinci adam Turgay Demirel. Nur Germen'de ilk 3'tedir.
Şaka gibi...

Arkadaslar baslık yapacagımız zırve ıle alakalı ama konusulan seyler konu ıle alakasız. Rıca edıyorum konudan farklı seyler konusulmasın. Cumartesı beraber olalım, hep beraber yasayalım fınal coskumuzu..

cumartesi tek başıma geleceğim. bu forumdaki arkadaşlar ile ilk kez böyle bir organizasyonda bulunacağım, umarım yabancılık çekmiş olmayız :)

Ben ilk maç için Sinan Erdem'de olacağım bir aksilik olmassa, eğer yapılırsa 2. maç için olacak organizasyonda görüşmek dileğiyle. Herkese şimdiden iyi eğlenceler

organizasyona gelen herkes birbirini tanıyan gruplar mı yoksa tek başına gelipte gruba kaynayan kişilerde oluyormu:) tek geleceğim için yalnız kalmaktan korkuyorum :)

Başlık İstanbul buluşmasına ait ama konu bir serinin 2-2-1-1-1 olmasına dönüyor, bir Ankara buluşmasına. : )

Kızdırmayın Arca´yı... : )

Gelen kimse tek kalmaz. Mutlaka kaynaşma olur. Bu zirvelere gelen insanların çoğunluğu bu şekilde tanıştı zaten. Tabi sizin de uzak durmamanız gerekiyor. Mümkün olduğunca konuşun, tanışın, kaynaşın.

Savaş Karadağ'ı mutlaka bulun, o sizinle özel olarak ilgilenecektir :)

Gelen kimse tek kalmaz. Mutlaka kaynaşma olur. Bu zirvelere gelen insanların çoğunluğu bu şekilde tanıştı zaten. Tabi sizin de uzak durmamanız gerekiyor. Mümkün olduğunca konuşun, tanışın, kaynaşın.

Savaş Karadağ'ı mutlaka bulun, o sizinle özel olarak ilgilenecektir :)

bu cevap beni çok mutlu etti. mutlaka geleceğim bu heyecana ortak olmayı kim istemez :) Onur sanırım sen ve benim gibi tek gelecek arkadaşlar ile bir olursak o akşam grup içinde ayrıca özerk tarzında bir grup bile oluşturabiliriz :p