21 Yil Sonra Gelen Final / Galatasaray-Fenerbahce Maci Zirvesi, Nevizade

Arkadaşlar, Savaş'ın bu güzel organizasyonunu konuşuyoruz burada.. Diğer konuları kendi başlıklarına yazınız.. Ayrıca kimse yalnızlık çekmez.. Şamil'den başka herkesi tanıyan yok zaten : )) Bir tek o eksiksiz herkesi tanıyor.. Çekinecek bir durum yok.

O nedenle gerçekten gelecekler isimlerini yazsınlar.. Gelemeyecek olan veya şüpheli olan lütfen durumu kesinleşmeden yazmasın.. Buradaki sayıya göre yer v.s. ayarlanacak. 100 kişi geleceğiz deyip 50 kişi gidersek olmaz..

1-Sühan Cem
2-Savaş Karadağ
3-Emre Yüksel

buradan devam..

1-Sühan Cem
2-Savaş Karadağ
3-Emre Yüksel
4-Furkan Şenbabaoğlu
5-Barış Erenkara
6. Ahmet Damar
7-Kaan Horuzoğlu
8-Onur Uncu (8'in bana kalması işaret mi acaba:))
Arca'yla maç sonu konuştuğumuz gibi başlık açılmasa bile insanlar Vera'da olmalı Cumartesi.:) Bu rahatlık isim yazdırma noktasında sıkıntı yaratabilir.
Stres bastı şimdiden.Ancak bir arada olarak bu stresi pozitif enerjiye çevirebiliriz.

bu sıralama işi bi süre sonra karışabilir yalnız burada.... yeni bir konu açılmalı ve sadece katılacak olanlar ismini yazmalı..

1-Sühan Cem
2-Savaş Karadağ
3-Emre Yüksel
4-Furkan Şenbabaoğlu
5-Barış Erenkara
6. Ahmet Damar
7-Kaan Horuzoğlu
8-Onur Uncu
9- Yunus Gökyıldız
10- E. Sarp Kocaoğlu
11- Erman Taylan

Yunus Gökyıldız ve E. Sarp Kocaoğlu unutulmuştu, ekledim. Şu an listede sorun yok.

Deplasman mı yapıyoruz yıne bu ne listesi:)

Savaş dostum organızasyonda kapıda kırmızı tshırt ve atkı kontrolu yapılacagını atlamış bunuda önemle belirtelım.

BEYOGLUNA KIRMIZI GİYİLİP ATKILI ÇIKILIR!

14'ten 16'ya atlanılmış gibi geldi bana ama neyse :).

19- Furkan Çolak. Kewell ve Cana'nın giydiği bu güzel numara da bana düştü :).