4000 nescafe çok şey anlatir

• Konbuyu başlatan Veysi Deniz Baskın
  • Başlangıç tarihi
V

Veysi Deniz Baskın

Misafir
5. hafta yapacagımız sey cok basit bir plan olabilir. Cafe crowni protesto icin 1000 kisiyi organize etsek kişi başı 4er tane cafe crown ürünü olmayan 3u 1 aradayi sahaya atsak cafe crowni cok iyi protesto ederiz.
Isin guzel tarafi oyuncular da onlara bir tepkı vermediğimizi anlarlar ve mactan 15 dakika once yapsak maca kadar saha da temizlenmis olur.
Hatta Eyüp Abi ise el atsa ve cafe crown'ı istemediğimize dair bir de pankart ayarlasak super olur.
Ertesi gun gazetelerde 4000 tane 3u 1 aradayla dolmus olan salonun resimleri cikar ve gazete ve tvde olay yankı uyandırır boylece herkes sesimizi duyar ve amacımıza ulasmıs oluruz

Polis sokacak mı onları? 1000 kişiyi nasıl bulacağız ve hepsine nasıl 4 tane aldıracağız? Herkes atmayı kabul edecek mi birileri engellemeye çalışmayacak mı? vb...

zaten bu sorunlari asmak icin erkenden organize olmaliyiz
1 lira tutuyo 4 tanesi bu para sorun olcaksa hic aglamayalim cafe crownı istemiyoruz diye
Ultraslan işe olumlu bakarsa 1000 kisi oluruz
Iceri sokmak icin ayakkabıni , boxerini ve cuzdanini kullanabilirsin
Bayanlar ise cantalarını kullanabilir

Fikir hiçte fena değil...İlahi Eren içeri nasıl sokulacağı en sona kalsın...Bu işin en kolay kısmı,millet neler sokmuyorki,3'ü bir aradamı sokulmayacak...3'ü bir arada almakta sorun olmaz bu konuda biraz para toplayıp herkese dağıtılabilir,çok pahalı birşey değil sonuçta...Organizasyonun en zor ksımı destek kısmı...ultrAslan ile biri iletişime geçip destek alabilirse çok kolay olur bu iş..Neyse fikir kaynamasın arada baştada belirttiğim gibi yaratıcı ve güzel birşey olur...

Bence de çok iyi bir fikir.
Maça ha 200 kişi gitmiş ha saha kapanmış ne farkeder ki.
19 Mayıs 2006'de yapılanlarından sonra sahamız 5 maç kapatıldı, ama daha sonra neler olduğuna bir göz atalım isterseniz.

Çok yerindedir ancak bu konu bu sitede durdukça maç zamanı polis burayı görüp gerekli önlemleri alır ki almaması lazım termosla ile kahvelerle maça gitmek serbest olmalı.

1 Sene önce bu fikir'i söylemiştim.İçeri sokma işi basit zaten üstümüzü aramıyorlar bile 1 kişi 10 tane bile sokabilir bence..

istediğiniz kadarını atın yönetim taraftarın isteğine göre davranmaz kim bilir kaç yıllık para aldılar nerelere harcadılar attığınızla kalırsınız bence onları atmayın ihtiyaç sahiplerine verin başka türlü şeyler düşünün

Umutsuzluğa yelken açmaktansa böyle anlamlı mesajlar her zaman iyi olur.
Forum misyonun var ve misyonun gözlerini kapayanların gözlerini açmak.

Zaten anlamadığım birşey var yok taraftar birşey yapmıyor,tepkisini koymuyor diye eleştirenler oluyor sonra birkaç fikir ortaya atılıyor taraftar tarafından bu sefer taraftar birşey yapmıyor diyen kişiler o fikirleri çürütmek için,o fikirleri gereksiz göstermek için herşeyi yapıyor.Bırakın bari siz yapmıyorsanız bir fikri olan'a negatif enerji vermeyin.Herşeye muhalefet olmak,yada herşeyi anlamsız bulmak bir meziyet değil ki o konu hakkında yaratıcı bir fikrin yoksa yok,olmaz,saçma,anlamsız gibi şeyler yazarak o fikri lekelemeye çalışmasınlar en azından.

Bu fikri'de her şekilde destekliyorum,bu fikri ortaya atan kardeşimizide tebrik ediyorum mazeret bulmaktansa,fikir üretmiş.

Burak'ın değindiği nokta çok önemli...O olaylı maçın kazandırdıklarına ve kaybettirdiklerine iyi bakmak lazım...Bu bir risk fayda analizidir...Mutlaka her tepki birşeyler kaybettirecektir ama kazandıracakları ile arasında nasıl bir orantı olacaktır buna bakmak lazım...Olaylı maça birçoğu utanç tablosu olarak baktı ancak tamamiyle Galatasaray taraftarının biz burdayız demesidir o maç...Armayı sahiplenmesi ve bizi küçük düşüren işlere isyanıdır o maç...Bunları iyi tahlil etmek lazım...

eyup abi ultraaslan isini organize edebilir dicem ama buraya birsey yazmadigına gore ilglenmiyor sanirim
3u 1 aradalar sorun değil ufak bir meblaya bir suru alırız yeter ki bir olalım
Hep ilgi çekmek istiyoruz ama işe geldimmi hepimiz geri cekiliyoruz bence bu tutumla biryere varamayiz

:) ilginç ve güzel bir fikir küfür edilip salona gitmeyip protesto edileceğine böyle bir tepki gösterilmesi daha güzel olur

Mustafa Kaya' Alıntı:
FB maçında daha çok şey ifade eder bence
Etmesine eder ama milletin umrunda degil millet "cafe crownla da olsa hadi bi umut yuruyun aslanlar" modunda olmayacak sampiyonluğun peşinde koşuyorlar.
En çok da şu an 13-14 yaşinda olup henüz galatasaraya yeni yeni bağlananlara üzülüyorum ve hala bu çocukları da galatasaray türkiye'ye basketbolu getirdi diye avutuyorlar
Bütün forumdaki abilerime,arkadaslarıma ve kardeşlerime sesleniyorum şubeye tepki vermezsek bu oluşumla nereye gidebiliriz. Ya da burda abilerimiz maça getirebildiğinizi getirin diyorlar ama bi arkadaşımızı eşimizi dostumuzu hangi vaatle hangi ilgi çekici şeyle maça goturebiliriz?
Şahsen benim gibi veya benden genç arkadasların maçlara ilgi gostermemesini cok iyi algılıyorum cunku şimdiyi incelemek yerine hala daha "gs turkiyeye basketbolu getirdi,gs yenilmez armada" diyoruz ama bu denilenlerin su an hicbisey ifade etmedigini bildiğimiz halde biz kendimizi kandırıyoruz.
Hadi diyelim yendik hatta 40 sayi fark attik ama sonra ne olacak ?fener sienayla oynarken biz haftasonunu beklices ve 5 numaramız yok diye birbirimize saldırcas...
Bu bir özeleştiridir dilerim herkes demek istediklerimi anlamistır.
Herkese tekrardan saygılarımla

İlgilenmediğimden değil nasıl ikna edeceğim insanları!