#9 Manuchar Markoishvili

Yolun açık olsun. Cskada oynamak daha cazip tabi en olayın maddi olduğunu düşünmüyorum adam euroligde şampiyonluk hedefleyen bir takımda oynayacak normal gitmesi. Yeri dolacaktır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Maçlarda hep ısınırken kenardan sana Marko Marko diye bağırdım bir bakmadın :D . Finale kadar çıktıysak Beşiktaş maçında son 10 saniye kala attığın 3´ lük sayesinde çıktık. Banvit ve Fenerbahçe maçlarındaki performanslarını da unutmamak gerek. Basketbol için doğmuş birisisin. Yolun açık olsun :)

Kadronda Marko gibi oyuncun varsa takımın 15, 20 sayı geri olsa bile hep bir umudun vardır. Eli titremeden o kritik üçlüğü hep atar, oyunu çok ciddiye alır teşekkürler Marko CSKA´da başarılı olacaktır yolun açık olsun.

Bence cok buyuk bir kayıp değil,sakatlıktan önce öyle aman aman oynamıyordu.Bir maç var bir maç yok.Sakatlıktan sonra cok iyi oynadı ama bana göre yeri rahat dolabilecek oyuncu.En az 1 sene kalmalıydı işin ucuna para girince yürek kürek oluyor.

Bence cok buyuk bir kayıp değil,sakatlıktan önce öyle aman aman oynamıyordu.Bir maç var bir maç yok.Sakatlıktan sonra cok iyi oynadı ama bana göre yeri rahat dolabilecek oyuncu.En az 1 sene kalmalıydı işin ucuna para girince yürek kürek oluyor.

Paranın yanı sıra cska gibi bir kulüp final foura kalması her sene garanti.Onun etkiside var...

Mesele her maç 20 atıp atmaması değil. Ortaya koyduğu bir karakter var. Kötü de oynasa en azından savunmada istekli. Bi karakteri var.

Marko kadromuzun demirbaşlarındandı.CSKA ile onu belki de EL'yi kaldırırken göreceğiz.Yolu açık olsun.Biz onu ense kıllarıyla sevmiştik.:(

10 Yıldır takip ediyorum basketbolumuzu ama hiç kimsenin gidişi bu kadar üzmemişti beni. Seni ne kadar sevdiğimi ve ne kadar özleyeceğimi bir ben biliyorum :(
Yolun açık olsun yüreği büyük adam başarılar senin olsun
Umarım yolun bizim taraflardan bir daha geçer...

Başlığı taşırken içimden bir şeyler koptu, Marko iz bıraktı giderken...

Daha iyi bir isim gelse bile Marko kadar verimli olabilecek miyiz, bunu zaman gösterecek. Teşekkürler Paşam!

8mEOa7.png

Galatasaray’dan ayrılık süreciniz nasıl gelişti?

Ben sözleşmemi uzatıp iki sene daha kalmak istiyordum. Fakat Galatasaray tüm sözleşmelerini 1+1 şeklinde yapıyordu. Kimsenin gelecek sene için garantisi yoktu. CSKA’dan iki senelik garanti kontrat teklifi aldım. Ayrıca küçük bir çocukken her zaman CSKA’da oynamayı hayal ettim. Bu yüzden gelen teklif beni çok mutlu etti. Yeni takımımda çok mutluyum. Benim için bir maceraydı ve bu maceraya atıldığım için mutluyum.

'Galatasaray'da kalmak istiyordum' | Al Jazeera Turk - Ortadoğu, Kafkasya, Balkanlar, Türkiye ve çevresindeki bölgeden son dakika haberleri ve analizler

Özlüyoruz kendisini. Bir gün Galatasaray formasını yeniden giyeceğine inanıyorum. Micov - Marko ikilisi çok can yakabilirdi ama kısmet değilmiş.