#9 Manuchar Markoishvili

1+1 Anlaşmışız akşam açıklanır diyorlar. Son günlerde aldığım en güzel haber :p
Güzel haber,sevindim ama bugün açıklanır mı o konuda çok iyimser değilim açıkçası:) zira Galatasarayda gerçekleşen bir olayın aynı gün resmi siteden duyurulması çok alışık olunan bir durum değil.Zamanında Antonio Graves'in transferi öğrendiğim günden 1-1.5 ay sonra filan açıklanmıştı,benzer örnekler de çoktur..ama umarım bu sefer yanılırım ve resmi sitemiz herşeyi hızlı hızlı açıklar.

Güzel haber,sevindim ama bugün açıklanır mı o konuda çok iyimser değilim açıkçası:) zira Galatasarayda gerçekleşen bir olayın aynı gün resmi siteden duyurulması çok alışık olunan bir durum değil.Zamanında Antonio Graves'in transferi öğrendiğim günden 1-1.5 ay sonra filan açıklanmıştı,benzer örnekler de çoktur..ama umarım bu sefer yanılırım ve resmi sitemiz herşeyi hızlı hızlı açıklar.

Graves ne oyuncuydu ama :)

Müthiş bir 4-5 oyuncusuydu.

Gelmesini çok istemiştim.

Marko haberi çok güzel oldu. Umarım dogrudur bu haber :)

sen Jeff Graves'i diyorsun:) benim söylediğim kuzeniydi onun:)

He evet Can Bey :)

isim karmaşıkliği :)

Antonio da Fransa'dan gelmişti o sezon. Penetresi müthiş bir oyuncuydu. O sene Gurovic,Milojevic ve Zizic ile birlikte gelmiş ve şampiyon olacak kadro demiştik. Ama Murat Özyer'in guard tercihini o sene Alpella'dan aldığı Strickland ile kullanması ile o sezonu çöpe attık.

Sahi nerde şimdi Graves ?

He evet Can Bey :)

isim karmaşıkliği :)

Antonio da Fransa'dan gelmişti o sezon. Penetresi müthiş bir oyuncuydu. O sene Gurovic,Milojevic ve Zizic ile birlikte gelmiş ve şampiyon olacak kadro demiştik. Ama Murat Özyer'in guard tercihini o sene Alpella'dan aldığı Strickland ile kullanması ile o sezonu çöpe attık.

Sahi nerde şimdi Graves ?

O zamana kadar kurulan en iyi kadromuzdu o kadro hatta taraftar bazında da kıvılcımı ateşleyen senelerden biriydi ama Strickland hamlesi ile çöp olmuştu daha sonra Özyer gitti, takım içi huzursuzluklar kavgalar oldu sorunlu bi sezon olmuştu adımıza.

Antonio Graves bizden sonra çok sakatlık geçirdi üst seviyeye çıkamadı hiç geçen sezonda Aartland Dragons'ta Almanya'da oynadı

Kesin bilgi mi 1 + 1 ? Eğer doğruysa aşırı mutlu edecek bir haber hırsı ve takım kimyasına etkisi ile bitanedir Marko Paşa . İyi bir sezon geçireceğinden hiç şüphem yok . Hastasıyız 3 'Lük attıktan sonra ki sevinişinin :))

Takım ruhu olmadan başarıya ulaşmak çok zordur. Bu yüzden Marko çok çok yüksek ücret istemediği sürece yolları ayırmak ihanet olur. Ben Marko'yu takımın ruhu olarak görüyorum. Umarım devam eder bizimle.

Cantu'dayken de sevdiğim basketbolculardandı Marko, bize transferi gündeme geldiğinde taraftar tarafından pek hoş karşılanmamıştı ama ben sevinmiştim. Zaten kendisi de demişti "Hawkins gibi değilim ama savaşacağım" diye. Sağolsun yanıltmadı hiç bir zaman.

Forma giydiği iki sezonda taraftarın gözbebeği oldu Arroyo'yla. Hele bu sezon sakatlıktan sonraki performansı efsaneydi, forumun yüzde 99'9u böyle bir geri dönüş beklemiyorduk desem abartmış olmam herhalde. Her basketbolcuya nasip olmayacak cinstendi. Önce Kuban maçında TOP 8'i getiren hamleyi yaptı, sonra play-off çeyrek finalinde Beşiktaş deplasmanında bizi ipten aldı. Ve sonrasında Banvit serisi uzayacak derken izlediğim en olağanüstü performanslardan birine imza attı, Banvit'i yerle bir etti.

Şimdi Arif Kızılyalın'ın tweetiyle umutlandık, umarım doğrudur. Hem Ergin hoca hem de taraftar için özel bir isim Marko, inşallah o bu forma altında savaşmaya biz de onu övmeye devam ederiz...

Hocaya bugün isyan edercesine Murat Özyer vede Şubeye el atması için yazdım .Benim lafımla olmamıştır tabiki ama Şubeyı Taraftarların çok sıkı takip ettiğini bu zamanlarda görmüstür umarım

Dün akşam Arif Kızılyalın Marko için, Ergin Ataman bastırınca takımda kaldı diye yazdı. Hala içimde bir umut var.Evet her oyuncunun yeri doldurulur ama Marko candır. Bu şekilde giderse yazık olacak.