Abdi İpekçi'ye Ulaşım

Murat Liman' Alıntı:
biz kocaeli darıcadan gelecez nasıl abdi ipekçi ye gelebiliriz.

Murat merhaba,otobüsle gelecekseniz topkapıda veya topkapıya yakın bir yerde inersen salona ulaşman daha kolay olur,ındiğin yerde zeytinburnu minibüslerine binebilirsin veya taksıyle geçebilirsin salona.

Salon topkapıya 3 km mesafede..

Galatasaray-Ülker maçına bilet alacağım hafta arası. Mecidiyeköy'den 93m otobüsüne binip, belgratkapı durağında ineceğim, ondan sonra 3-4 dakika yürüdükten sonra salona ulaşacağım değil mi? İşimi garantiye almak açısından soruyorum, kusura bakmayın...

Murat Liman' Alıntı:
biz kocaeli darıcadan gelecez nasıl abdi ipekçi ye gelebiliriz.

Murat selam.

Trenle gelmenizi öneririm.

Trene atlayın ordan.İstanbul'da Söğütlüçeşmede inin.İstasyondan iner inmez metrobüs çıkacak karşınıza.

Metrobüse binip Topkapıya gelin.Ordan yardım ala ala dolmuşla ulaşabilirsiniz salona.

Bizde 3-4 arkadaş gelicez.Anadolu Yakasından gelicez Acıbadem'den büyük ihtimalle de.Nasıl gelmemizi tavsiye edersiniz metrobüsle mecidiyeköye gidip ordan otobüsle geçmek mantıklı mıdır?

Doruk Ünlü' Alıntı:
Bizde 3-4 arkadaş gelicez.Anadolu Yakasından gelicez Acıbadem'den büyük ihtimalle de.Nasıl gelmemizi tavsiye edersiniz metrobüsle mecidiyeköye gidip ordan otobüsle geçmek mantıklı mıdır?

metrobusle geliyorsan, mecidiyekoyde degil de, edirnekapidan bir durak once topkapi duraginda in. ordan zeytinburnu minibuslerine bin. sofore sorarsin.. yakin oraya..

arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim salona her türlü ulaşım mevcut.normal maç günlerinde her şekilde gelinebilir.

fakat bu haftasonu fb maçı olduğu için size birkaç tavsiyede bulunacağım.

Şimdi bu haftasonu oynanacak maçta 12000 kişi var olacağını düşünürsek burada haliyle trafikte ister istemez sıkıntılar yaşanacaktır.

arabayla gelecek arkadaşların çoğu topkapı yı bildiğinden orada da abdi ipekçi tabelasını takip ettiklerinde kolayca salona ulaşabileceklerdir.

Ancak geç kalıp arabayla gelecek arkadaşlarımıza tavsiyem arabalarını silivrikapı(benim oturduğum yer) yada belgratkapıya parketmeleri ve oradan yürüyerek gitmeleridir. Yani iç yolları kullanarak buradaki surlara yakın olan otoparklara.

toplu taşıma kullanacak arkadaşlar için

eminönü(93)-taksim(93T)-bayazıt(93A)-mecidiyeköy(93M)
-bu mevkilerden zeytinburnuna kalkan bütün araçlar salona yakın mesafeden geçmektedir.

-metrobüsle gelecek arkadaşlar ise topkapı durağında indikten sonra zeytinburnu istikametine giden dolmuşlara binerek salona ulaşabilirler.yürüyerekte gidilebilir topkapıdan ama yürüme mesafesi yorabilir.

-halkalı - sirkeci treniyle salona en yakın durakta inip yürüyerek

-merter den zeytinburnu tramvayına binerek salona en yakın durakta inilip yürüyerekte gidilebilir.çok yakın değil ancak çok uzakta değildir bu iki seçenek.

burada en az yürünerek gidilebilecek en iyi seçenekler topkapı dolmuş ve zeytinburnu otobüsleridir.

Salona en yakın durak Kazlıçeşme değil mi abi ? Zeytinburnu değil :roll:

abicim salona en yakın durak zeytinburnu yazmadım zaten :)

tam hatırlayamadığım için en yakın durak hangisiyse onda inilebilir demek istedim.

evet abicim şuan internetten baktım en yakın durak kazlıçeşme yazıyor bilgine

ayrıca düzeltme yapıyorum zeytinburnu otobüsleri aşağıdaki gibidir.

eminönü(93)-taksim(93T)-bayazıt(93C)-mecidiyeköy(93M)

Arkadaşlar Merhaba

Avcılar'dan ulaşım için Metrobüsten topkapıda inip zeytinburnu dolmuşuna binmekmi daha kolay olur benım için yoksa başka türlü nasıl gelebilirim.

Ceyhun Coşkun' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba

Avcılar'dan ulaşım için Metrobüsten topkapıda inip zeytinburnu dolmuşuna binmekmi daha kolay olur benım için yoksa başka türlü nasıl gelebilirim.

abicim
metrobüse binip cevizlibağ dan sonraki durakta yani topkapı da inip topkapıdan kalkan abdi ipekçinin oradan geçen dolmuşlara binmen

Kubilay Yelkenci' Alıntı:
Kadikoyden metrobüsle gelicez nasil bir yol izlememiz lazim?
Metrobüsle topkapıya kadar gel oradan üsgeçitten sahil tarafına doğru geç köşede bekleyen dolmuşları göreceksin o dolmuşlar salonun önüne kadar geliyor yada 3 kişi falansanız tokapıdan taksi en fazla 5 milyon yazar, hatta o kadar da yazmaz.

Topkapiya kadar metrobus ve sonrasinda Taksi mantikli gorunuyor, vapurla Eminonune gecip, Rayli sistemle gidilmeside aklimda benim, kararimi yarin vericem
Internetten aldigimiz biletleri yarin herangi bir giseden alabiliyor muyuz?