ABVL GALATASARAY - Fenerbahçe

Murat Sari' Alıntı:
her bransta oldu gibi arada kalite farki var.
anca ilk setin ortalarina kadar basa bas oynadik.
Bu yönetim oldugu sürece gurur bile duyabiliriz bu takimla, gecen sene 25-13 biten setler oluyordu bu gene iyi halimiz.

Set almamız süpriz olurdu zaten,bu takım 4'üncü olur,bu kadar basit...Fener'i zaten bir tarafa bırakalım,bu takım Eczacı ve Vakıf ilede yarışabilecek bir takım değil...

Kerem Bozgeyik' Alıntı:
Set almamız süpriz olurdu zaten,bu takım 4'üncü olur,bu kadar basit...Fener'i zaten bir tarafa bırakalım,bu takım Eczacı ve Vakıf ilede yarışabilecek bir takım değil...
Bence Vakifbanka sansimiz tutar diye düsünüyorum,Neslihani kayip etmisken,umut tabi bizimkisi. :roll:

Beklenen skordu. Bence sponsor Bayan takımına değil Erkek Takımına olmalıydı. Yatırım yapıp Fenerbahçe, Eczacıbaşı ve Vakıfbank'ı yenemedikten sonra anlamı yok. Gençlerle yola devam etmek en güzeli olurdu. Bu sezonu 4. Bitirir playofflara yarı finallerde eleniriz.

Bence Eczacı-VBGSTT-FBA bizden iyiler bizim 4. olmamız ne başrıdır ne başarısızlık. Takımı ileriye odaklı hazırlıyorsak sorun yok ama bu sene yapılan transferler Erica ve Arzu. ikiside voleybol hayatalrının sonundalar. Özlem Özçeliği saymıyorum.

Takımımız kadro kalitesi bakımından oynayabileceği en üst oyunu oynadı bana göre , günün en kötüsü Bence GÖKHAN EDMAN'dı almadığı molalarla özellikle 1.sette takımı kötü etkiledi.

Mustafa bey'e söylediği konuda katılıyorum...Bu takım 4.Lükten öteye gidemeyecekse,yani kısacası hedefsiz ise bu parayıda harcamaya gerek yok,harcıyorsanda bunu genç oyunculara yatıracaksın benim kulvarım sizden farklı kardeşim diyeceksin...Biz ne yapıyoruz,açıkcası hiçbirşey...Dostlar bizi alışverişte görsün...

ohooo ona bakarsan fenerbahce de vakifbanki tek basina yikan skrowonska yoktu dünya sampiyonasinda en iyi blokör secilen fürst yoktu.
gerci yabanci sinirlamasi yüzünden iki oyuncu oturcak mecburen.
ivana olsaydi 3 5 sayi fazla alirdik baska da hic birsey olmaz.
ligi muhtemelen 4 sirada tamamlariz