Adımız; Galatasaray (protesto)

Volkan Çoban' Alıntı:
eyüp bey bırakında resmi sitemizde adımız galatasaray olarak geçsin :)
Hoca cafe crown diyor, resmi sitemiz onu GS diye yazıyor, ayrıca sarı-kırmızı medyadaki video kaydıda montaj, bak ben bunu düşünememiştim!

Murat hoca istifa:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Volkan Çoban":3w130rlu]eyüp bey bırakında resmi sitemizde adımız galatasaray olarak geçsin :)
Hoca cafe crown diyor, resmi sitemiz onu GS diye yazıyor, ayrıca sarı-kırmızı medyadaki video kaydıda montaj, bak ben bunu düşünememiştim!

Murat hoca istifa:)[/quote:3w130rlu]
montajdır o montaj , gördük montajı :) CEM YILMAZ

Murat hoca her zaman ya Galatasaray Cafe crown diyor, yada sadece Galatasaray diyor, ondan ötesi lafı-güzaf!

Bir insanı yapmadığı bir şeyden dolayı eleştirmek ise AROG kadar komik!

Burdan bir şey çıkmaz kısaca, lütfen diğer mevzulara terennüm edelim, tecrübesi yok, rotasyon yapamıyor, set çizmiyor, guard almıyor vs..... burdan devam lütfen :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Volkan Çoban":27onfudy]eyüp bey bırakında resmi sitemizde adımız galatasaray olarak geçsin :)

Murat hoca istifa:)[/quote:27onfudy]

sonunda sizde murat hoca istifa dediniz :)ilk senesinde böyle bir açıklama yapmıştı murat özyer fakat daha sonra sadece cafe crown diyerek bir açıklamasını görmedim duymadım.doğru olanda bu.

Volkan Seni çok iyi anladım :)

Ben ilk senesindede böyle bir cümle kurduğuna inanmıyorum, konu daha fazla uzamasın Volkan :)

Sevgili Eyüp konuyu niye tartışma boyutuna çekiyorsun.Bu protesto hocaya değil ki!!! tv proramına ,onun spikeri ve konuğuna yani Çetin yılmaz'a ille hocayı savunacağım diye anlamadan dinlemeden pat diye konuya balıklama dalma.

Asıl öğrenmek istediğin ise hoca bu konuya nasıl bakıyor ise!!! ben sana anlatayım fenerbahçe'den tarihi fark yediğimiz maçtan sonra soyunma odasının hemen önünde kendisine uzatılan mikrofona biz bu sene cefe crown olarak başarılıyız açıklamasını yaptı.Mış demiyorum,yaptı diyorum.
Kaynak ne diye sorarsan eğer kaynak benim işte o kadar.

Konumuza dönersek tv programında Gs ismi geçmeden yalnızca c.c. ismine yer vermek.Bize yapılmış büyük bir saygısızlıktır.

Bu konuda fikrin varsa yaz sevgili Eyüp!!!!!!!!!!!!!

Meseleye murat hocayı dahil eden arkadaşlar olunca bende araştırma yaptım, bulduklarım ortada!

Mola programını bende izledim, ama GS CC dediler diye hatırlıyorum, bu konu senin dediğin gibi ise çok haklısın!

Eyüp Bey; hatırlatmaya gerek yok Biz Galatasarayız. CafeCrown gider telekom olur ; meysu olur ; aroma olur ama kimse GALATASARAY ı pas geçemez . Heleki teknik hoca hiç geçemez ve geçmemeli. Duyarsız kalmak demek kabullenmektir benim gözümde. O yüzden sonuna kadar GALATASARAY..

Mithat Duran' Alıntı:
Sevgili Eyüp konuyu niye tartışma boyutuna çekiyorsun.Bu protesto hocaya değil ki!!! tv proramına ,onun spikeri ve konuğuna yani Çetin yılmaz'a ille hocayı savunacağım diye anlamadan dinlemeden pat diye konuya balıklama dalma.

Asıl öğrenmek istediğin ise hoca bu konuya nasıl bakıyor ise!!! ben sana anlatayım fenerbahçe'den tarihi fark yediğimiz maçtan sonra soyunma odasının hemen önünde kendisine uzatılan mikrofona biz bu sene cefe crown olarak başarılıyız açıklamasını yaptı.Mış demiyorum,yaptı diyorum.
Kaynak ne diye sorarsan eğer kaynak benim işte o kadar.

Konumuza dönersek tv programında Gs ismi geçmeden yalnızca c.c. ismine yer vermek.Bize yapılmış büyük bir saygısızlıktır.

Bu konuda fikrin varsa yaz sevgili Eyüp!!!!!!!!!!!!!

Geçtiğimiz senelerde skytürk adlı tv kanalında da aynı biz cafecrown olarak cümlesini kurmuştur , canlı izlediğimize mi inanacağız yoksa maksatlı hocayı koruma hamlelerine mi? Neyse cevap vermeye gerek yok artık onlar cafecrownlarıyla mutlu olsun , biz Galatasarayız

Ayrıca Eyüp Yıldız manipülasyon iel suçlamış o da ilginç duymadığımız bir şeyi mi söylüyoruz ?

Tartışmalar dönüp dolanıp malum şahsa geliyor,hemen savunma mekanizması devreye giriyor ve konu başka bir yöne gidiyor...Bende Murat hocayı istemeyenlerdenim ancak cafe crown diye bahsettiğini duymadım,duyan arkadaşlar varmış onlarda bunu doğal olarak belirtmiş,bu arkadaşlara neden tepki gösterildiğini anlamıyorum...

Tunç bey selam!

Ben Murat hocanın şubeye nasıl hitap ettiğini hem yazılı hem görsel olarak gösterdim, ama sizin söylediğiniz konuyu bilmiyorum, sanırım sizin şuan ispatlama gibi bir durumunuz yok, yalan söylüyorsunuz demiyorum, hatta hoca bu şekilde bir açıklama yapmışsa yanlışta yapmış diyorum, amma ve lakin mola programında olduğu varsayılan bir konuyu bile hocaya bağlamak bence yanlış!

Aylardır murat hocaya yapılan eleştirilere müdahil olmadım, çünkü hepimizin canı yandı, buducnost'a elenirken, dexia'dan fark yerken, doğal olarak yapılan eleştirilerin haklılık boyutları vardı!

Son olarak 'BENCE' yapmadığı bir fiilden dolayı eleştirmek MANÜPLASYON'DUR!

Eyüp bey yalancı demiyorum ama bu bir manipülasyon diyorsunuz...İkisi arasında bir fark yok,eğerki bu bir manipülasyon ise yalan söylüyor arkadaşlar,yok yalan değilse buda bir manipülasyon değil...

1 . Yönlendirme.
2 . Seçme, ekleme ve çıkarma yoluyla bilgileri değiştirme.
3 . ekonomi Varlıkları yapıcı, açıklayıcı ve yararlı bir biçimde kullanma işi.

Manipülasyon teriminin tdk daki anlamı, yani yalan ve manipülasyon birbirinden farklı şeyler bende katılıyorum Manipülasyon ( kötü anlamda yönlendirme ) yapılıyor.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
ULEB Kupası?ndaki rakipleri Asvel?le yapacakları maç için taraftara da çağrıda bulunan Murat Özyer, ?Türkiye Kupası için verilen arada sakatların tekrar geriye dönmesi için çalışacağız. Bu arayı iyi değerlendirip Pınar Karşıyaka ve Asvel maçlarıyla tekrar kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz. Bizim için Şubat ayında çok önemli bir gün var. Bu da Şubat?ın 26?sı. Bunu önümüzdeki 25 gün boyunca söyleyeceğim. Tabii ki o gün burasının bir derbi maçı havasında olması gerekiyor. Galatasaray?ın 10 senelik tarihinde en önemli maçı olacak. O anlamda taraftarımıza şimdiden mesaj vermek istiyorum. Bizi yalnız bırakmayın demiyorum, çünkü zaten hep yanımızdalar. Ama o gün Ayhan Şahenk Spor Salonu?nun, en önemli günü olması lazım. Tecrübeli bir Asvel takımına karşı herkesin gözünün burada olduğu maçta Avrupalı seyircinin nasıl olduğunu herkese göstermeliyiz. Bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza tekrar teşekkür ediyorum? dedi.
---------------------------------------
"Antalya Büyükşehir Belediye ile oynadığımız maçı sonuna kadar mücadele etmemize rağmen kaybettik. Maçta bölüm bölüm iyi oynadık. Antalya Büyükşehir Belediye?yi tebrik ediyorum. Sezona içersinde iyi konsantre olduklarını gösteriyorlar. Play-off?ta da daha iyi oynayacakların düşünüyorum. Bu anlamda da hem idari ekibi, hem de Orhun Ene ve ekibini kutluyorum. Galatasaray Cafe Crown?a döndüğümüz zaman, başımıza bir takım şansızlıkların geldiğini görüyoruz. Dee Brown maçtan önce ısınma sırasında bir sakatlık geçirdi. Bu yüzden maçın büyük bölümünde kendisinden faydalanamadık. Charles Gaines?in de maç içinde dudağı yarıldı. O da normal performansının altında oynadı. Böyle günlerde diğer oyuncuların eksiklerin yerini kapatması gerekiyor. Bir yere kadar kapattık. Ama hep geriden gelmemiz nedeniyle çok enerji harcadık. Son topu atmamıza rağmen, top girmeyince maçı kaybettik. Daha evvel de böyle bir maç yaşamıştık. Son topu sokamadığımız için Charleroi?ya kaybetmiştik. Son topların günahı olmaz. Bundan önce yaptığımız hatalara bakmak gerekir. 77 sayı yememizin bize maçın sonunu hazırladığını düşünüyorum. Düzeltmemiz gereken pozisyonlar var. Onları tek tek inceleyeceğiz. Şimdi öncelikle Hemofarm, daha sonrada Alpella maçına bakacağız. Sakatlarımızı bir an önce iyileştirip bu maçlarda tam kadro çıkmaya gayret edeceğiz".
-----------------------------------
Maça gelen taraftarların desteğinin çok önemli olduğunu ifade eden Murat Özyer sözlerini şöyle tamamladı, ?Taraftara gelince, bu taraftar her şeyi hak ediyor. Yeni sezonda burayı bu şekilde doldurdukları sürece takımlarını çok iyi bir yerde göreceklerini düşünüyorum. Bana maçtan sonra söz verdiler haftaya oynayacağımız Efes Pilsen maçında da Abdi İpekçi?ye de geleceklerdir. Zaten Anadolu?da oynadığımız maçlarda da taraftarımızın ilgisi oluyor. Takım kazanıp mücadele ettiği sürece onlarda bizimle olacaklardır. Onlardan yeni yılda hem Avrupa?ya, hem de Türkiye?ye Galatasaraylı (cafe crown taraftarı dememiş) taraftarların gücünü göstermeye devam etmelerini istiyorum?.
----------------------------------------
William Avery?nin takımdan gönderilip yeni bir yabancı oyuncu alınması konusunda Murat Özyer, ?William Avery konusunda menajeri ve kendisiyle bir aydır anlaşma zemini arıyorduk. Euro League takımlarında bir tanesini gideceğini öğrendik. İyi bir oyuncu ve iyi bir insan ama bizle kimyası tutmadı. O yüzde bugün kadroya almadık. Oyuncu arayışlarımız sürüyor. Kaliteli oyuncu almak için sabretmeye devam ediyoruz. Taraftarımız merak ettiği için söylüyorum. İyi bir oyuncu almak için bu kadar bekledik. Galatasaray Cafe Crown ilk defa ULEB Kupası?nda mücadele edecek. Şu an takip ettiğimiz birkaç oyuncu var. Eğer esas takip ettiklerimiz olmazsa onlardan biri ile anlaşacağız? dedi.
---------------------------------
Eleştirilere her zaman saygılıyım, hatta son zamanlarda yapılan eleştirilerin(hakaretlerin deği) bazılarına katıldığımı söyleyebilirim, ama hocamızın yapmadığı bir şey için bile bu kadar eleştirilmesi bence abesle iştigaldir!

Hocamız her cümlesinde GS ismini telaffuz etmiştir, cafe crown bizim sponsorumuzdur, doğal olarak arkasından onun isminide telaffuz etmiştir, vede telaffuz etmek zorundadır!

Hocamız her zaman camiamızı ve bizleri öven demeçler vermiştir, bizimle karşılaştığında yaptığımız sohbetlerde bize anlattıkları ortadadır, yukardaki açıklamalar gs.org'daki açıklamalarıdır hocamızın, ama hala şüphesi olan varsa, resmi sitemizdeki sarı-kırmızı medya bölümündeki basın açıklamasını dinleyebilir, bakalım hoca neler söylemiş!

Şimdi avukatımısın diyeceksiniz, bende size sadece el-insaf diyeceğim!

ELEŞTİRMEYE EVET
MANÜPLASYONA HAYIR!

Ben Her seferinde Cafe Crown diyor demedim ne dediğim gayet açık. Arkadaşların da belirtiği gibi be den kulaklarımla bu ifadeyi kullandığını duydum.Anlaşıldığı kadar ile tek duyan de ben değilim. Her seferinde bu ifadeyi kullanmıyor olması. Bu ifadeyi kullandığı gerçeğini değiştirmez

Ben kullağımla duydum. Ne duydu isem onu da yazdım . Başkaları da duymuş onlar da yazmış. Herhangi bir işitme ve hafıza problemim olmadığını ispatlayabilirim . Yalancı olduğumu düşünüyorsan o konuda yapabilecek birşeyim yok.

Skytürk'te Özhan mı ne diye bir kişinin yaptığı karşılıklı olarak programda Özyer'i çağırmıştı onunla sohbet ediyorlardı , sorduğu bir soruya biz cafecrown olarak iyi sezon geçirdik diye bir şey söylemişti hatta ben bu lafa çokta sinirlendim açıkçası.

Elimde görsel bir kaynak yok bana ister inanırsın ister inanmazsın çokta farketmez ben sadece bu yazıyı maipilasyon gibi beni itham altında bırakacak sözler söylediğin için yazıyorum yoksa cevap vermeyecektim.