Adımız; Galatasaray (protesto)

Kutay selam!

Forumda saygı duyduğum insanlardan birisin, ne sana nede diğer arkadaşları yalancı olmakla suçlamadım, suçlamamda!

Şamil Manüple etmenin anlamını bulup yazmış, ayrıca açıklamalarda yapmışım, bunun üzerine alınganlık yapıp sert bir ifade kullanmak hoş olmamış!

Ben Murat hocanın an itibari ile istifa etmesini doğru bulmuyorum, ama istifa etmesini düzgün bir şekilde ifade eden, bunu isteyen herkese saygı duyuyorum!

Mithat Duran hocayı istemeyen insanlardan biri, bir kere bile onunla fikir ayrılığımızı başka bir yere çekmedim, bu senin ve diğer arkadaşlar içinde geçerli.

Başka cevabım yok, ben hocanın sadece c.c diye hitap ettiğini hiç duymadım görmedim, şayet 1 kez yaptıysa dalgınlıktan yapmış olabilir veya bilerek yaptıysada bir daha yapmaması hatasını kabul ettiği anlamına gelir, çünkü hiç öyle bir telaffuzunu duymadım!

Size göre acemi, tecrübesiz, eksik bir hoca olabilir, buna saygı duyarım, ama Camia'yı ve taraftarı her fırsatta yücelten açıklamalar yaptığını kabul etmek kimseyi bozmaz.....

Tartışmayı daha fazla uzatmak istemiyorum, hocanın bugüne kadar verdiği demeçler ortada, hem yazılı hemde görsel olarak, taktir forum ahalisinin..

Herkese saygılar!

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
1 . Yönlendirme.
2 . Seçme, ekleme ve çıkarma yoluyla bilgileri değiştirme.
3 . ekonomi Varlıkları yapıcı, açıklayıcı ve yararlı bir biçimde kullanma işi.

Manipülasyon teriminin tdk daki anlamı, yani yalan ve manipülasyon birbirinden farklı şeyler bende katılıyorum Manipülasyon ( kötü anlamda yönlendirme ) yapılıyor.

Mezun olduğum bölümden dolayı kelime anlamını çok iyi biliyorum merak etmeyin...Burdaki olay ele alındığında eğer söyleyenler yalan söylemiyorsa Manipülasyon kelimesi yanlış kullanılmış oluyor...Birşeylerle beni alt etmeyi denemek yerine önceki mesajları bir gözden geçirin derim ben...

Ekleme:Eyüp bey açıklama yapmış görmedim onu sadece yanlış kullanılmış bir kelime diyebiliriz...

Çetin Yılmaz fenerin maçını anlatırken ülker demiştir çoğu kez, beşiktaşın maçını anlatırken cola turka demiştir çoğu kez, bizim maçımızıda anlatırken cafe crown demiştir çoğu kez.Bu yüzden eğer o demişse kasıtlı birşey değil adam aklına geldiği gibi kelimeleri seçmeden söylüyor.Çetin Yılmaz dışında kimin ne söylediğini bilmiyorum şuanda.

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kutay selam!

Forumda saygı duyduğum insanlardan birisin, ne sana nede diğer arkadaşları yalancı olmakla suçlamadım, suçlamamda!

Şamil Manüple etmenin anlamını bulup yazmış, ayrıca açıklamalarda yapmışım, bunun üzerine alınganlık yapıp sert bir ifade kullanmak hoş olmamış!

Ben Murat hocanın an itibari ile istifa etmesini doğru bulmuyorum, ama istifa etmesini düzgün bir şekilde ifade eden, bunu isteyen herkese saygı duyuyorum!

Mithat Duran hocayı istemeyen insanlardan biri, bir kere bile onunla fikir ayrılığımızı başka bir yere çekmedim, bu senin ve diğer arkadaşlar için geçerli.

Başka cevabım yok, ben hocanın sadece c.c diye hitap ettiğini hiç duymadım görmedim, şayet 1 kez yaptıysa dalgınlıktan yapmış olabilir veya bilerek yaptıysada bir daha yapmaması hatasını kabul ettiği anlamına gelir, çünkü hiç öyle bir telaffuzunu duymadım!

Size göre acemi, tecrübesiz, eksik bir hoca olabilir, buna saygı duyarım, ama Camia'yı ve taraftarı her fırsatta yücelten açıklamalar yaptığını kabul etmek kimseyi bozmaz.....

Tartışmayı daha fazla uzatmak istemiyorum, hocanın bugüne kadar verdiği demeçler ortada, hem yazılı hemde görsel olarak, taktir forum ahalisinin..

Herkese saygılar!

Eyül selam !

Alınganlık yapmadım.

Sert ifade nerede kullandım hiç anlamadım.

Sorması ayıp sert ifade derken kast ettiğin nedir ?

Ben ve daha birçok kişi farklı seferler bu ifadeyi kullandığını duymuş.Bu ifadeyi kullanmadığı yerler olması bu ifadeyi kullandığı gerçeğini değiştirmez.Zaten hiç kimse her seferinde kullanıyor demedi.

Biz kulaklarımızla duyduğumuz bir konudan yola çıkarak fikir belirtik. Kulaklarımızla duyduğumu söylediğimiz şeylere itimat varsa ortda yalan da yok manipulasyonda. Gerçekler ışığında yorum var sadece.

Diyorum ki takımın baş antrenörü bu ifadeyi kullanıyorsa (her seferinde kullanıyorsa değil kullanıyorsa ) başkalarına birşey söylemeye hakkımız yok . Hepsi budur.

Kulaklarımızla duyduğumuzu söylediğimiz şeylere itimat yoksa. Diyebilecek birşey yok .Tüm söylediğim bu.

Ali Bozgeyik' Alıntı:
[quote="Şamil Turançiftçi":u5dunpsu]1 . Yönlendirme.
2 . Seçme, ekleme ve çıkarma yoluyla bilgileri değiştirme.
3 . ekonomi Varlıkları yapıcı, açıklayıcı ve yararlı bir biçimde kullanma işi.

Manipülasyon teriminin tdk daki anlamı, yani yalan ve manipülasyon birbirinden farklı şeyler bende katılıyorum Manipülasyon ( kötü anlamda yönlendirme ) yapılıyor.

Mezun olduğum bölümden dolayı kelime anlamını çok iyi biliyorum merak etmeyin...Burdaki olay ele alındığında eğer söyleyenler yalan söylemiyorsa Manipülasyon kelimesi yanlış kullanılmış oluyor...Birşeylerle beni alt etmeyi denemek yerine önceki mesajları bir gözden geçirin derim ben...

Ekleme:Eyüp bey açıklama yapmış görmedim onu sadece yanlış kullanılmış bir kelime diyebiliriz...[/quote:u5dunpsu]
Kendini nerede görüyosun bilmiyorumki seni neden alt etmeye çalışayım önem verdiğimi mi sanıyosun. Fikrimi beyan ettim ve kelimenin anlamını yazarak kendimce doğru olduğunu yazdım. Ben sizin fikirlerinize alt etmeye çalışacak kadar değer vermiyorum merak etmeyin üzerinize alınmanızı gerektirecek bir durum yok.

Kutay dostum!

Yalancı olduğumu düşünüyorsan o konuda yapabilecek birşeyim yok.

Bu şekilde yazmışsın, biraz üzüldüm, sohbetimiz belli, bazen farklı şeyler düşüne biliriz, bu seni yalancı gördüğüm anlamına gelmez, bunu sert buldum.

Neyse konu 2 taraf içinde netleşti, ne Ali Bozgeyik ne Tunç Altanlar, nede sen, hiç kimseyi yalancı görmüyorum, diyerek konuyu kapatıyorum.

Kim ne demiş bilmiyorum ama Ülker'siz günler göreceğiz umarım. Renkleri açıkça belli olan bu firma sponsorluktan öteye, kulüplerin içine sızmaya kadar gitmiştir. Yazık gerçekten..

Hem her mesajımın altına bir cevap çakacaksın hemde senin düşüncelerini önemsemiyorum diyeceksin...Neyse seninde yapın bu demekki,Marjinal insanları oldum olası severim...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Kutay dostum!

Yalancı olduğumu düşünüyorsan o konuda yapabilecek birşeyim yok.

Bu şekilde yazmışsın, biraz üzüldüm, sohbetimiz belli, bazen farklı şeyler düşüne biliriz, bu seni yalancı gördüğüm anlamına gelmez, bunu sert buldum.

Neyse konu 2 taraf içinde netleşti, ne Ali Bozgeyik ne Tunç Altanlar, nede sen, hiç kimseyi yalancı görmüyorum, diyerek konuyu kapatıyorum.

:) İyi de bu sert değil tam tersi muhlis bir ifade.O noktada elimden bişi gelmez demişim sadece .

Neyse özelden yazdım zaten .Konu dışına çıktık biraz

Ali Bozgeyik' Alıntı:
Hem her mesajımın altına bir cevap çakacaksın hemde senin düşüncelerini önemsemiyorum diyeceksin...Neyse seninde yapın bu demekki,Marjinal insanları oldum olası severim...
Manipülasyon kelimesinin manasını biliyorum ( Eyüp abi ne anlamda kullandı orasını bilemiycem ama) ve duruma cuk diye oturduğunu düşünüyorum o yüzden bir ileti yazdım, senin her iletine cevap kondurmakla alakası yok inan, öyle olsaydı kendimle çelişirdim zaten. Bunu sana cevap olsun diye yazmadım oyüzden bunu saymazsan seninle sadece birkere ikili tartışmaya girdik, nasıl her iletinin altına cevap kondurduğum fikrine kapıldın şaşırdım doğrusu.

Altı üstü bir protesto yahu ne kadar büyüttünüz.Olay nerelere vardı herkesin ortak bir fikirde buluşacağı bir konuyu bile benim babam senin babanı döver kavgasına çevirdiniz.Ayıp oluyor beyler,silkinin ve kendinize gelin.

Murat Hoca'yı eleştirmek için herşeyi yapan insanlar var.
Murat Hoca yandaşlarını haksız göstermek için herşeyi yapan insanlar var ve sanırım bunu da bir insan bir konuda hatalı ise her konuda hatalıdır gibi bir felsefeleri olduğu için yapıyorlar...
Bunun yanında herşeyi yanlış anlayan insanlar da var,herşeyi üzerine alınan insanlar da var,sözüm sizce sizi ilgilendiriyorsa,SİZ KENDİNİZİ ÖYLE GÖRÜYORSANIZ,sözlerimi üzerinize alının...

Değerli,sevgilii,bilgili HOCAMIZIN üçüncü sezonu ve bugüne kadar basketbol takımımızın ismini binlerce kez kullanmıştır ve sadece üç-beş defa cafe-crown demiştir... Bu üç-beş seferi cımbızla çekip almak bana kalırsa iyi niyet değildir...Çok önemli bir insanın bir açıklaması var ama yine yanlış anlaşılacağımdan korktuğum için yazmayacağım.
Teşekkürler,saygılar...

NOT:Eyüp Abi göreve başladım... :)

Alperen Kaplan' Alıntı:
Murat Hoca'yı eleştirmek için herşeyi yapan insanlar var.
Murat Hoca yandaşlarını haksız göstermek için herşeyi yapan insanlar var ve sanırım bunu da bir insan bir konuda hatalı ise her konuda hatalıdır gibi bir felsefeleri olduğu için yapıyorlar...
Bunun yanında herşeyi yanlış anlayan insanlar da var,herşeyi üzerine alınan insanlar da var,sözüm sizce sizi ilgilendiriyorsa,SİZ KENDİNİZİ ÖYLE GÖRÜYORSANIZ,sözlerimi üzerinize alının...

Değerli,sevgilii,bilgili HOCAMIZIN üçüncü sezonu ve bugüne kadar basketbol takımımızın ismini binlerce kez kullanmıştır ve sadece üç-beş defa cafe-crown demiştir... Bu üç-beş seferi cımbızla çekip almak bana kalırsa iyi niyet değildir...Çok önemli bir insanın bir açıklaması var ama yine yanlış anlaşılacağımdan korktuğum için yazmayacağım.
Teşekkürler,saygılar...

NOT:Eyüp Abi göreve başladım... :)
Bende emekliliğin tadını çıkarayım, mola bölümünde 8)

Daha staj aşamasındayım abi... :)
Desteklerini esirgeme karşı tarafın kurtları(kötü manada değil yanlış anlaşılmasın) benim gibi kuzuyu anında yerler... :p

Alperen Kaplan' Alıntı:
Daha staj aşamasındayım abi... :)
Desteklerini esirgeme karşı tarafın kurtları(kötü manada değil yanlış anlaşılmasın) benim gibi kuzuyu anında yerler... :p
Sen Mithatı bana bırak o zaman, Volkan senin olsun:)