Ahmet Dedehayır?dan Açıklamalar

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Galatasaray Basketbol Takımlarında oyuncular paralarını sorunsuz alıyorsa,
-Sezon başında Taraftar Şampiyonluktan bahsediyorsa,
-Alınan yabancı oyuncular taraftarı mutlu ediyorsa,
Ahmet Dedehayır benim için KRAL'DIR ..

Senin İçin Kral olmayan yönetici yok zaten. O saydıkların o yöneticimizin görevi zaten.Onları yapmayacaksa Durmasın zaten orda.

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Galatasaray Basketbol Takımlarında oyuncular paralarını sorunsuz alıyorsa,
Evet, yani kralcı olduğunu kabul ediyorsun.Bu ligde tabiki şampiyonluğu hedefleyeceğiz.Ne diyelim yani; Playoffları mı hedefleyelim?.Yabancı oyuncular taraftarı mutlu etmek için yapılmaz takımın kimyası için yapılır.Amigoluk yapmayı bırakıp rasyonel düşünelim.Biraz yani lütfen!

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":1cdwsw9w]Galatasaray Basketbol Takımlarında oyuncular paralarını sorunsuz alıyorsa,

Senin İçin Kral olmayan yönetici yok zaten. O saydıkların o yöneticimizin görevi zaten.Onları yapmayacaksa Durmasın zaten orda.[/quote:1cdwsw9w]
Ben Canaydın yönetimini çok eleştirdim hemde çok.Görevini yapan herkez benim için Kral'dır.

Ugur Ciftci' Alıntı:
[quote="Bayram Kurtulmuş":3lhus5cv]Galatasaray Basketbol Takımlarında oyuncular paralarını sorunsuz alıyorsa,
Evet, yani kralcı olduğunu kabul ediyorsun.Bu ligde tabiki şampiyonluğu hedefleyeceğiz.Ne diyelim yani; Playoffları mı hedefleyelim?.Yabancı oyuncular taraftarı mutlu etmek için yapılmaz takımın kimyası için yapılır.Amigoluk yapmayı bırakıp rasyonel düşünelim.Biraz yani lütfen![/quote:3lhus5cv]
Amigoluk yapan benmiyim acaba :)

Öncelikle Gurovic artık bir GALATASARAY oyuncusu ve onu fb medyasından korumak bizim görevimiz.Bunu kendi aramızda tartışırsak vay halimize yazık bize.Bu kadar değerli oyuncuları getirmişiz bunun zevkini süreceğimize ki adamın kendide dedi ben basket oynamaya geliyorum diye.Ve inanıyorumki en iyide Ziziç'le anlaşırlar basketbol olarak.
Diğer bütün konularda Gökçe'ye aynen katılıyorum

Açıklama mantıksız diyenler,bidaha bidaha okusunlar,herkes uzman kesildi başımıza,oldukça yerinde ve akıllıca bir açıklama...Gerçi neresi mantıksız mesala diye soranlara bir cevap verilemediğine göre bu konuda tartışmakta ne kadar akıllıca oda tartışılır...İletişim uzmanlarına selam olsun... ;)

Ali bir cevap verildi sen kaçırdın sanırım.

Basında oyuncumuzun agresifliği değil siyasi yada hayat görüşü dile getirilmiş. Yöneticimiz de Zidane ve Hagi'yi örnek vermiş. Zidane ve Hagi'nin Gurovic'in eleştirilme nedenleriyle bir alakası yok.

İletişim uzmanı değilim ama ÖSS'de paragraf sorularını yanlışsız yapardım. Ne istendiği ve ne verildiği konusunda gayet alakasız bana göre.

Ee adamın siyasi konusu saha içinde olan birşey değil ki. adam agresifliğinin nedeni siyasi değil kazanma hırsı. ama basın bunu siyasi olarak göstermeye çalışıyor. Adamın bir dövmesi var, birde 3 parmak işareti. O da üçlük sonrası kullanmadığını kimse söyleyemez. :)

Basının gazına gelmeyin, alet olmayın bu oyunlara. Adam şov yapacak buralarda. Toz toprak kaldıracak. Ona bakalım. Herife zaten uyarı verilmiş, daha dikaktli olur. burasının Türkiye olduğunu po da biliyordur. Diğer ülkerlerde sorun olmayabilir, ama burada olabilir. Ona göre davranacaktır. Yeter ki kendi taraftarımız adamı kışkırtmasın v.s

Kerem SEÇER' Alıntı:

Basında oyuncumuzun agresifliği değil siyasi yada hayat görüşü dile getirilmiş. Yöneticimiz de Zidane ve Hagi'yi örnek vermiş. Zidane ve Hagi'nin Gurovic'in eleştirilme nedenleriyle bir alakası yok.

İletişim uzmanı değilim ama ÖSS'de paragraf sorularını yanlışsız yapardım. Ne istendiği ve ne verildiği konusunda gayet alakasız bana göre.

Ya Kerem abi adam saha içinde siayasal ne yapıyor. Maç içinde Siyasi Örgüt kurup diğer oyuncuları bu örgüte üye mi ediyor :) Alex her maçdan önce dua ediyor bişi olmuyor bizimki bi hareket yapıyor diemi oluyor( B urada Alex in duasına hiçbir şey sölemiyorum , sadece örnek ) ?

mustafakaya' Alıntı:
Ya Kerem abi adam saha içinde siayasal ne yapıyor. Maç içinde Siyasi Örgüt kurup diğer oyuncuları bu örgüte üye mi ediyor :) Alex her maçdan önce dua ediyor bişi olmuyor bizimki bi hareket yapıyor diemi oluyor( B urada Alex in duasına hiçbir şey sölemiyorum , sadece örnek ) ?

Siz mi anlamıyosunuz biz mi anlatamıyoruz bilmiyorum ki. Yahu Kerem ya da ben ya da başka birisi çıkıp adamın siyasi görüşünü mü eleştirdi? Agzımdan Guroviçle ilgili olumlu yada olumsuz tek bir kelime çıkmadı daha. Ama geldiği günden beri tartışılan konu adamın siyasi duruşu. Dedehayırın çıkıp bu tartışmalara son vermesi gerekirken yaptığı açıklama abesle iştigal. Başka da tek kelime yazmıycam hala anlamak istemeyen varsa.

Guroviç belki çetnik selamı da veriyordur ama resimdeki el hareketinde masum bir 3 den başkasını yapmıyor. Çetnik selamı isa tanrı kutsal ruh üçleminde ,tasvirlerde İsa nın baş ve serçe parmakları avuç içinde diğer parmaklar açık olarak gösteriliir.. Baş parmak açık bir çetnik selamı muteber değildir ...Saygılar

Bir iletişim uzmanı olmasam da okuduğumu anlama yetisine sahibim.

Ahmet Dedehayır'ın bu açıklaması göz boyamaktan başka birşey değildir.Sezon içinde Gurovic'in siyasi tutumu yüzünden oluşabilecek bir sorun durumunda,bunun büyük oranda sorumlusu şuan bunu görmezden gelip alakasız açıklamalar yapan Ahmet Dedehayır'dır...

Semih Ural' Alıntı:
mustafakaya' Alıntı:

Siz mi anlamıyosunuz biz mi anlatamıyoruz bilmiyorum ki. Yahu Kerem ya da ben ya da başka birisi çıkıp adamın siyasi görüşünü mü eleştirdi? Agzımdan Guroviçle ilgili olumlu yada olumsuz tek bir kelime çıkmadı daha. Ama geldiği günden beri tartışılan konu adamın siyasi duruşu. Dedehayırın çıkıp bu tartışmalara son vermesi gerekirken yaptığı açıklama abesle iştigal. Başka da tek kelime yazmıycam hala anlamak istemeyen varsa.

Aynen böyle. Artı olarak ben gelmesini olumlu karşılıyorum. Benim için önemli değil yazılanlar falan. Amacım Semih'le aynı :)

Kerem SEÇER' Alıntı:

Ben o cümleyi politik bir hamle olarak değerlendiriyorum,bazen böyle kelime oyunlarıyla konunun gidişatının yönü değiştirilebilir,bu bir saptırma ancak yararlı bir saptırma,ortada olumsuz bir durum olduğunu hepimiz biliyoruz bunun üzerinden yorum yapmaktansa olayı başka güzergahlara çekmekte yarar var kanımca...Doğru yararlı olduğu ölçüde doğrudur...Bu arada Paragraf sorularını iyi çözdüğünü söylemişsin seni kutluyorum... ;)

Bu takımın yardımcı antrenörü Bosnalı yani Boşnak Aziz Bekir.Bu transfere onay verenlerden biri.

Bu bazı şeyleri net açıklıyordur.Artık basının yazdığı provakatif haberleri değilde takımımızı konuşalım..