Ahmet Dedehayır'ın Yeni Sezon Mesajı

Ben bu fiyatlara gelmem. Mesela normal maçlar 50, Avrupa 75, derbiler de 100 olsun. Bizim gibi taraftara ucuza maç seyretmek yakışmaz.

Ne de olsa NBA yıldızları kadromuzda. Türkiyede milli gelir kişi başı 2.500.000 $. Salon zaten şehrin en işlek caddesinde. 30 yıldır kapalı gişe oynuyoruz basketbol maçlarımızı.

Ben beğenmedim fiyatları. Zam yapılsın.

Sizce biletler ne kadar olmalıydı?

10 kuruş-50 kuruş-1 ytl uygun mudur ?

Geçen sene 5-10'du kaç kişi biletli girdi?

Yönetimde haklı, taraftar da haklı.

Valla Bence Kinaye Degil İsterseniz Bedava yapalım elini kolunu sallayan girsin klüpte para kazanmasın hiç

Gayet Normal Fiyatlar Taksitde Var İstanbuldaki Arkadaslar Mutlaka Almalı Bence Ayrıca Bir Yıllık Yemek Parası 240 Milyon nasıl oluyor Anlamadım Bizim Yemek Parası Bile Lise Olmamıza Ragmen 70 Milyon Aylık Gercekden Sasırtıcı

Erdal üniversiteye gidince görürsün.İstanbulda yemek 75 kuruş marmarada 1.5 ytl.Bunlar bildiğin 4 parça yemek fiyatıdır.Kimseye yalan borcum yok benim!!

Semih Ural' Alıntı:
Ben bu fiyatlara gelmem. Mesela normal maçlar 50, Avrupa 75, derbiler de 100 olsun. Bizim gibi taraftara ucuza maç seyretmek yakışmaz.

Ne de olsa NBA yıldızları kadromuzda. Türkiyede milli gelir kişi başı 2.500.000 $. Salon zaten şehrin en işlek caddesinde. 30 yıldır kapalı gişe oynuyoruz basketbol maçlarımızı.

Ben beğenmedim fiyatları. Zam yapılsın.

çıktı benim kafadan biri...
ciddiye almayacaksın zaten bu tip şeyleri...
forza kinaye hehe...

Normal Lig Maçları
Tam: 5 YTL
Öğrenci: 3 YTL

Derbiiler:
Tam:10 YTL
Öğrenci: 7 YTL

Avrupa Maçları
Tam:7.5 YTL
Öğrenci:5 YTL

Bu kadar basit. He kombineleride biraz ucuz tutmaları lazımdı bu fiyat politikasına göre.

Gökce Başaran' Alıntı:
Normal Lig Maçları
Tam: 5 YTL
Öğrenci: 3 YTL

Derbiiler:
Tam:10 YTL
Öğrenci: 7 YTL

Avrupa Maçları
Tam:7.5 YTL
Öğrenci:5 YTL

Bu kadar basit. He kombineleride biraz ucuz tutmaları lazımdı bu fiyat politikasına göre.
İşte bilet fiyatları böyle olursa ( Mac günü , saati yerinde olursa ) her mac salon dolar . Ama bunu düşünen bir zihniyet yok !!

Eren Aydın' Alıntı:
Erdal üniversiteye gidince görürsün.İstanbulda yemek 75 kuruş marmarada 1.5 ytl.Bunlar bildiğin 4 parça yemek fiyatıdır.Kimseye yalan borcum yok benim!!

Estafurullah Eren Kimseyi Yalancılıkla Suclamıyoruz Sadece Adana Aylık 70 YTL ise İstanbulda Yıllık O kadar Oluyor orda terettüd ettim gercekden İSTANBULun tası topragı altın o zaman

Erdal Icelli' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":q5bf2dp6]Erdal üniversiteye gidince görürsün.İstanbulda yemek 75 kuruş marmarada 1.5 ytl.Bunlar bildiğin 4 parça yemek fiyatıdır.Kimseye yalan borcum yok benim!!

Estafurullah Eren Kimseyi Yalancılıkla Suclamıyoruz Sadece Adana Aylık 70 YTL ise İstanbulda Yıllık O kadar Oluyor orda terettüd ettim gercekden İSTANBULun tası topragı altın o zaman[/quote:q5bf2dp6]

Normalde fiyat 6 ytl ama İstanbul üni yemeğin 5.25 ni veriyo öğrenci geri kalanını marmara ise 4.5 ytlsini veriyo.Sadece ünilerde böle lisede bizde aynı parayı verdik senle..

Erkek Takımımız için bu sezon uygulanacak maç bilet fiyatlarını da belirlemiş durumdayız.
Beko Basketbol Ligi 10 YTL, Avrupa Kupası maçlarımız 15 YTL, derbi maçlar 20 YTL?dir. Playoff bilet fiyatlarını daha sonra sizlere ileteceğiz.

Umarım 3 - 4 hafta sonra akıllanırsın Ahmet Dedehayır, umarım :(

Ögle Diyorsan Öyledir AmA hAla bilet fiyatları gayet uygun diye düşünüyorum taksitde ek avantaj

Estafurullah Eren Kimseyi Yalancılıkla Suclamıyoruz Sadece Adana Aylık 70 YTL ise İstanbulda Yıllık O kadar Oluyor orda terettüd ettim gercekden İSTANBULun tası topragı altın o zaman[/quote]

Normalde fiyat 6 ytl ama İstanbul üni yemeğin 5.25 ni veriyo öğrenci geri kalanını marmara ise 4.5 ytlsini veriyo.Sadece ünilerde böle lisede bizde aynı parayı verdik senle..[/quote]

Ögle Diyorsan Öyledir AmA hAla bilet fiyatları gayet uygun diye düşünüyorum taksitde ek avantaj[/quote]

İletini kendi elinle düzelt Erdal.

Canım kardeşim sırf benim kitap masrafım ilk dönemlik 210 ytl tuttu ki üniye gidenlerin çoğunun bu kadardır.Sen babandan bunun üzerinede bi de 240 ytl kombine parası istermisin? Şahsen ben istemem.Benim gibi düşünenlerde zaten bedava olsun demiyoruz diğer takımlar gibi kademe kademe olsun.100 veya 150 ytlden başlasın hiç değilse.Ayrıca 240 kombineye ödüyosun yol parasıda var yemek parasıda var.İstanbulda öğrenci olarak yaşamadığın içi az gelir sana 240...

Eren Aydın' Alıntı:
Canım kardeşim sırf benim kitap masrafım ilk dönemlik 210 ytl tuttu ki üniye gidenlerin çoğunun bu kadardır.Sen babandan bunun üzerinede bi de 240 ytl kombine parası istermisin? Şahsen ben istemem.Benim gibi düşünenlerde zaten bedava olsun demiyoruz diğer takımlar gibi kademe kademe olsun.100 veya 150 ytlden başlasın hiç değilse.Ayrıca 240 kombineye ödüyosun yol parasıda var yemek parasıda var.İstanbulda öğrenci olarak yaşamadığın içi az gelir sana 240...

Sadece avantajları Sölüyorum Kredi Kartı Olması Ve Sonucta Galatasarayı İzlemek Normal Biletleri Almak Pahalıya gelcek bende Kombine al izlemek istiyorsan diyorum bazı seylerden feragat etmessen olmaz saten bu işler cünkü bi gereksinim degil hobin icin ama bişey diyemicem herkesin kendi durumu üninin herseyi pahalı olabilir kitap vs.. ancak dediginiz gibi o kadarda pahalı degil biletler

Önce bu bilet fiyatlarına bugüne kadar Türkiyede hangi takım hangi salonu kaç kere doldurabilmiş bana bunun cevabını verin ondan sonra sizinle ciddi olarak tartışalaım "heheh" yapmadan.

Aylardır kombineler pahalı diye bi tarafımı yırtıyorum sonucta satılan kombine sayısı belli. Bu bilet fiyatları da pahalı kimse kusura bakmasın. New yorkta zengin bir işadamının oğlu değil hiç kimse.

En basitinden bir ögrenci Ali Sami Yene de kombine almış olsun 500+240= 740 ytl ödemesi gerekicek. Ögrenciden bahsediyoruz. Çogumuz üniversite okuduk ne olduğunu biliyoruz bu fiyatların.

Ben basketbolu sevmeye başladığım zaman babam beni ve kardeşimi alır spor sergiye, abdi ipekçiye maça götürürdü. Şimdi bir baba alsın bakalım çocuklarını da maça gitsin. 30 lira minimum bilet + yol +yemek, su parası.

Asgari ücretin 500 ytl bile olmadığı ülkemizde sanki çok zenginmişsiniz gibi yorumlar yapıyorsunuz ya daha komik oluyorsunuz. Fiyatlar normalmiş. Geçen sene daha ucuzdu hatta takıma olan inanç daha fazlaydı neden salon sezonun 4te3ünü boş geçirdi sizce?

Bu sene çok akıllı bir hamleyle fiyatlar ucuz tutulup süper bir ortam sağlanabilirdi ama fırsat kaçtı artık. Biletler çok uygun diyen binlerce taraftar bulabilirseniz eger sokarsınız salona. Ben çalışan halimle hem ASY hem de salon masraflarını tam olarak karşılayamıyorum malesef.

Neyse siz kendi aranızda "hehe" yapmaya devam edin. Sezon başlayınca görücez uygun! olan bilet fiyatlarını. O zaman tekrar konuşur güleriz kendi aramzıda.

Yazık oluyor geçen senelere..