Ahmet Dedehayır'ın Yeni Sezon Mesajı

Fatih Kutlu' Alıntı:
gene 5 ytl ve 2 3 maçlık kombinelere döner seyirci gelmezse
Zaten böyle uygulamalar yapıldığı zaman bin - bin beş yüz kişi geliyor . Aslında düşünülse iyi olur ama .......

Valla bilmiyorum bu pahalı kombine, sezon başı pahalı bilet sonra dön dolaş fiyeti yarıya çek hem futbolda hemde baskette görülmeye başlandı.Başkanımızın politikası biletten taraftarı yontmakmı yoksa şubelerin ayrı ayrı düşüncesimi böyle.
Ben Arda'ya katılmıyorum biletlerin pekte uygun olduğunu düşünmüyorum.Bu takımında şu ana kadar oynadığı oyunla bize verdiği ümitle bu bilet fiyatlarını hak ettiğini hiç düşünmüyorum.

şöle bakıyorumda sanki ayhan şahenki fb ve 1 2 maç dışında çok doldurdukta eleştiriyoruz bide kombine alınması için yapılan doru bir karar olsa gerek

Gökce Başaran' Alıntı:
Normal Lig Maçları
Tam: 5 YTL
Öğrenci: 3 YTL

Derbiiler:
Tam:10 YTL
Öğrenci: 7 YTL

Avrupa Maçları
Tam:7.5 YTL
Öğrenci:5 YTL

Bu kadar basit. He kombineleride biraz ucuz tutmaları lazımdı bu fiyat politikasına göre.

İMZA

Abdi İpekçi'de,Ayhan Şahank'te maalesef ulaşım açısından çok zor salonlar.Bizim gibi anadolu yakasından gelenler için 3 vasıta kullanmadan bu salonlara gitmek mümkün değil.Bence çözülmesi gereken bu ulaşım sorunudur.Ulaşım sorunu çözülmeden bileti ne kadar ucuz yapsakta o salonlar dolmaz.

Çağlar Şentürk' Alıntı:
Abdi İpekçi'de,Ayhan Şahank'te maalesef ulaşım açısından çok zor salonlar.Bizim gibi anadolu yakasından gelenler için 3 vasıta kullanmadan bu salonlara gitmek mümkün değil.Bence çözülmesi gereken bu ulaşım sorunudur.Ulaşım sorunu çözülmeden bileti ne kadar ucuz yapsakta o salonlar dolmaz.
katılıyorum çünkü ben avrupa yakasında olmama rağmen ayhan şahenk e 3 vasıta abdi ipekçiye 2 vasıta ile gidiyorum anlayın artık :oops: :roll:

Emre Evren İçöz' Alıntı:
[quote="Çağlar Şentürk":3fmrwqsm]Abdi İpekçi'de,Ayhan Şahank'te maalesef ulaşım açısından çok zor salonlar.Bizim gibi anadolu yakasından gelenler için 3 vasıta kullanmadan bu salonlara gitmek mümkün değil.Bence çözülmesi gereken bu ulaşım sorunudur.Ulaşım sorunu çözülmeden bileti ne kadar ucuz yapsakta o salonlar dolmaz.
katılıyorum çünkü ben avrupa yakasında olmama rağmen ayhan şahenk e 3 vasıta abdi ipekçiye 2 vasıta ile gidiyorum anlayın artık :oops: :roll:[/quote:3fmrwqsm]

Beyler bırakın da o kadar olsun.
Evinizin yanında, sokağınızın başında bir salon olmasını beklemiyorsunuz herhelde...

Ayhan Şahenk ulaşım açısından çoğu kişiye ters geliyor gözlemlediğim kadarı ile.Ancak Abdi İpekçi konumu itibari ile vasıta fazlalığı ne kadar olursa olsun ulaşımı açısından en rahat salondur.

Mesela ben Şahenk'e 2 vasıta ile gitmek istiyorsam.
Evden çıkıyorum ve yaklaşık 1 km. yol yürüyorum.
Taksim arabasına biniyorum,oradan da İstinye...
Şahenk'e 3 vasıta ile gitmek istiyorsam hiç yol yürümüyorum.
Evin önünden Topkapı minibüsü,Edirnekapı'dan Tuzla aracına biniyorum.
Levent'te iniyorum.Levent'ten Darüşşafaka minibüsüne biniyorum.

Abdi İpekçi içinde aşağı-yukarı aynı şeyler geçerli.
1 vasıta ile gitmek istersem.Evin önünden Topkapı arabasına biniyorum.Topkapı'dan İpekçi'ye yürüyorum.
Bunu değiştirebilirim de.Topkapı'da inip minibüse binersem yine İpekçi'de olacağım fakat 2 vasıta ile...

Anlatmak istediğim şudur ki ; bazen Galatasaray için çok büyük olmasa da kendi çapımızda (yol yürümek kimseyi sakat bırakmaz)fedakarlıklar yapmalıyız...

Madem bilet fiyatları bunlar yapılabilecek en doğru iş, belli stratejik noktalardan maç günleri otobüs kaldırmaktır.

Sasıracaksınız ama bence Ayhan Sahenk'in ulasımı daha kolay (hele istinye üzerinden)