Aile Toplantısı - ÖNDER ÇİÇEKOGLU

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Re: Aile Toplantısı (Bu haftaki konuk ÖNDER ÇİÇEKOĞLU)

Yeni üyelerin attığı abuk subuk mesajlara[zamanında benimde attığım gibi] nasıl tahammül ediyor?

Röpörtaj dışında Önder Abi hakkında yakın dostlarından görüşleri aldık ilk röpörtaj olması nedeniyle bunları da yayınlıcaz ilk röpörtaj tadından yenmicek 8)

Konunun ağırlığına uygun sorularla devam etsek:)

Galatasaray için ya da Gsbasket için yapmayı düşündüğü projeler var mı ?
Yoksa Gsbasket hep aynı çizgede mi gidecek ?

Kendisinin basketbol sevgisini biliyoruz ancak bayan basketboluna daha da ilgili bunun nedeni bayan basketboluna olan ilgisizlik mi yoksa bayan basketbolunun mücadeleci ruhunu mu seviyor ?

Ayrıca Amatör Şubelere taraftarın ilgisizliğinden hep söz edilir bu sorun sizce nasıl çözülür ?Şubeyi size verseler ne gibi çözümlerle aşardınız bu sorunu ?

Son 4 gün röpörtaj için

Son 3 gün

bi daha elinize geçmicek fırsat sorularınızı bekliyorum

Erdal Icelli' Alıntı:
Röpörtaj dışında Önder Abi hakkında yakın dostlarından görüşleri aldık ilk röpörtaj olması nedeniyle bunları da yayınlıcaz ilk röpörtaj tadından yenmicek 8)
Yakın dostlarının ismini Önder e sorduysanız, o korkudan benim ismimi söylememiştir.
Geçen gün msn de görüşürken bu söyleşi konusu geçti. Geçmiş ile ilgili hatrladıklarımı duyunca çok şaşırdı ;)
Bilginize.

site konusunda şubeden yada yönetimden olumlu-olumsuz tepkiler alıyor mu?
alıyorsa hangi konularda?

Soruları bugun yavaş yavaş toparladım ve bir metine attım artık son 2 gün gelen sorular olursa onlarıda eklicem ayrıca daha önceden de dedigimiz gibi Önder abinin yakınlarından onun hakkında yazılar aldım ben okudum cok ama cok zevkli umarım sizde begeneceksiniz cunku gercekden göründügü kadar kolay bir iş değil

Acaba burası bir basketbol forumu olmasına rağmen,basketbol bölümüne hiç yazmayıp, sürekli futbol bölümünde olan kişilerin çokluğu kendisini rahatsız ediyor mu?Sitenin bu kadar büyümesi bu gibi sebeplerden dolayı kendisini rahatsız etti mi hiç?

Tekerlekli Basketbol Takımımıza olan ilgisizliği neye bağlıyor Abimiz ?
Hem forumda hem de maçlara olan ilgisizlik ?

Röportaj uzamış olabilir, çünkü herkes soru sorsun istiyoruz. Daha önce söylediğim gibi güzel sorular var ve aslında yeterli. Son gün cuma diye hatırlıyorum. İsteyenler o güne kadar sorularını yollasınlar.

Aslında röportajda olmazsa olmaz bir şey var o da fotağraf. Bizde fotoğraf olmayacak, o yüzden bir yönü eksik olacak. Biz de söyleşiye biraz da edebiyat katarak röportaja yakınlaştıracağız. Ben, Erdal ile dün konuşamadım, Önder abi ile irtibata geçtin mi?

Sn Çiçekoğlu'na şu soruları da iletirseniz sevinirim,

Hayatta değer verdiği en kıymetli şey nedir, ya da şöyle belirteyim;
Galatasaray AŞ ve Galatasaray Sportif AŞ'den daha önemli birşey var mı?
Basketbol şubesine başkan olsa, yapmak istediği ilk 5 faaliyet nedir?
Arkadaşlarına yeteri kadar vakit ayırabiliyor mu?
Galatasaray Spor Kulübü Basketbol Şubesine ayırdığı mesai yüzünden, profesyonel mesleğinden hiç geri kaldığını düşünüyor mu?
Bu şube için yaptıklarının 100'de 1'ini şube de herhangi şahıs yada kurumun kendisine iyilik olarak döndüğünü düşünüyor mu?

Site elinde olsa 5 yıl önceki halindeki kalite ve insanlarla devam etseydi diyor mu?
Voleybol'u basketbol'dan çok daha iyi bildiği halde, neden basketbol şubesiyle daha çok ilgili?

Sn. Çiçekoğlu, sevgili abim,
senin gibi 3 adam daha diye yalvarıyorum... forum için değil, dünya için istiyorum.