ALL STAR 2005-2006 ' ya hangi Türk oyuncuyu gönderelim?

All Star 2005-2006 için oylarımızın bölünmemesi adına hangi Türk oyuncu da karara varmalıyız ?

• Burak SEZGIN

Oy: 0 0.0%
  • Umut YENICE

• Fatih SOLAK

• Huseyin DEMIRAL

• Valentine PASTAL

• Gokhan UCOKLAR

• Kullanılan toplam oy
    58

Arda Ezer

ARdaQue
04-05 Şubat 2006 tarihlerinde Türkiye Basketbol Ligleri ALL-STAR organizasyonu düzenlenecek. Bu organizasyona katılacak oyuncuların büyük çoğunluğu 16-27 Ocak tarihleri arasında http://www.tbf.org.tr ve http://www.tbl.org.tr sitelerinde açılacak anketlerde verilecek oylara göre belirlenecek. (Bir kısmı da kulüpler ve spor yazarları tarafından belirlenecek)

Oylama tarihine yaklaşık 15 gün kala internet üzerinden oylamaya katılacak Galatasaray taraftarları olarak oyların bölünmemesi adına bir karara varmamız şarttır. Bu organizasyonda yabancı karmasına Malik DIXON' ı göndereceğimiz hemen hemen kesin görünüyor ancak Türk karmasına oyuncu gönderebilmemiz için oylarımızı bölmeden bir isim üzerinde karar varmamız gerekiyor diye düşünüyorum.

İşte bu konu doğrultusunda bu anketi açtık. Hangi isim üzerinde yoğunlaşmamız gerekir. Oyları ve yorumları görelim ...

Burak Sezgin çünkü bu sene yaptıkları hırsı gerçekten hak ediyo

Sonuçta gösteri maçı

Oylarımızla Burak Sezgine bu gururu yaşatalım derim

Bu arada yönlendirmiş gibi olmayım ama benim oyum Burak SEZGIN' e dir ! Burak All Star' a yakısır. Bence de bu onuru hak ediyor.

bence fatik solak olmalı en azından bloklarıyla göz doldurur..

2. seçeneğim ise burak sezgin uzaklardan 3'lük ler yollar pek gereksiz o da az da olsa göz doldurur :)

3. ise şemso basketi bırakmadan önce all-star görsün bari :muhaha

...

ama dediğim gibi kesinlike fatih solak seçilmeli Türk oyunculardan çünkü blok yapıp seyirciye güzel hareket izlettirir en azından...

Bu Oyunculardan tereddützü oyum Burak Sezgin'e dir. Yıllardır Bizim için ter dökmesi yeterli.

yahu all star şow ister gösteri ister renk ister bunların hangisini Burakta görebiliriz pardon insanlar Burağın attığı 3lüklerimi seyretcek

Fatih Solak üzerinde birleşsek daha iyi olur kanımca en azndan blokları ve smaçlarıyla all stara renk katabilir

yaw iyi de herkes burak sezgin veya şemsettin diyor bunlar tabiki fatih den çok daha başarılı oyuncular ve eğer all-star da rekabet olsaydı kesinlike burak sezgin'e oy verirdim ama bu all-star görsel birşey nba'deki gibi olmalı bence ve tabiki bunun için en uygun isim fatih solak, üçlüklerle kimse memnun olmaz.. burak orta sahadan atmassa tabi :muhaha

Şu oyuncuların hepsi bazı özellikleriyle All-Star olmayı hakediyor.Gönlümden Umut Yenice'ye vermek geçiyor ama ben de Burak Sezgin diyeceğim.Aslında en çok hakeden de Şemsettin bu isimler arasında ama onun da geçmişteki çizikleri hala akıllarda.Burak Sezgin diyorum.

koch' Alıntı:
Şu oyuncuların hepsi bazı özellikleriyle All-Star olmayı hakediyor.Gönlümden Umut Yenice'ye vermek geçiyor ama ben de Burak Sezgin diyeceğim.Aslında en çok hakeden de Şemsettin bu isimler arasında ama onun da geçmişteki çizikleri hala akıllarda.Burak Sezgin diyorum.
^
Oylarken aynı karşılaştırmayı bende yaşadım aynı culeler ıle sanırım çogunluk bu cumlelerde sıkışacak!

burak sezgin tabiki
ancak yıllarca efeste kenarda oturup galatasaraya gelip süper hırsla oynayan pastalın orda olmasını çok isterim

Galatasaray'a yıllarını veren ve bu takımın en zor günlerinde bile yanında olan böyle bir kişi.....
Ayrıca; TBL de standartlarının üstünde bir 4 numara eğer zamanında içeri drive larını biraz daha geliştirseydi Şimdi Avrupa'nın en iyi PowerForward'lerinden biri olan Mirsad Türkcan'dan çok daha iyi yerlere gelirdi....
Ama olsun biz onun bu oyununu çok seviyoruz Umarım Basketbol hayatı Galatasarayımızda devam ettirir ve aktif spor yaşantısını Bizde noktlandırır.....
Seni Seviyoruz BuRaK SeZgİn :claps :claps :claps .....

Yukarı tükürsen bıyık aşşağı tükürsen sakal olayı Galatasaray'ımızda oynayan oyuncuşarne olursa olsun bizim gözümüzde önemlidir ,bizim için hayattaki en değerli insanlardan ibiridir , onlar sanki bizden biridir ,hiçbiri toz kondurmayız E hal böyle olunca hangisini seçelim ...

Fatih biraz formda olsa aklımı kurcalardı.
Valentinde biraz oynasaydı gitmesini düşünebilirdik.

Şu şartlar altında her zaman bir numaralı favorim Burak Sezgine benimde oyum.

tabi ki hak eden burak sezgin ama levent abinin de dediği gibi all-star şov ister ya burak sezgin mi güzel hareket yapabiliyor şemso mu??? gene de çoğunluk burak sezgin istiyorsa burak sezgin'e verecez tabi...

arkadaşlar bide şöyle düşünün
4 numara bol Kaya Peker , Mirsad Türkcan , Kerem Gönlüm gibi adamlar zaten gider Burağın burda şansıda olmaz oynama açısından 2-3 dk oynar giderse tabi
ama 5 numara bi Asım Pars geliyo akla bide Fatih Solak bu açıdanda daha çok süre bulur Fatih
herşey takımlarında iyi oynama olmamalı =)

arkadaşlar bencede burak sezgin çünkü gidecek burak daha iyi oyuncu yok geçen sene tek oyuncuyla bu sene iki oyuncuyla katılırız umarım ama bence gsden burak-malik gitmesi uyguın olur