All-Star kadroları belli oldu

Ben hala Halil Üner in all star takımlarından birinin başına geçememesinin şoku içindeyim :shock:
özellikle yabancı karması için Halil Üner Düşünülmeliydi..Malik de orda zaten taktik belli sen sen sen sen durup seyrediyosunuz hucumda malik oğlum tuttuğunu at sen :muhaha

W_chen' Alıntı:
Ben hala Halil Üner in all star takımlarından birinin başına geçememesinin şoku içindeyim :shock:
özellikle yabancı karması için Halil Üner Düşünülmeliydi..Malik de orda zaten taktik belli sen sen sen sen durup seyrediyosunuz hucumda malik oğlum tuttuğunu at sen :muhaha

:D ahaha

All-Star'ın programı açıklandı

25-26 Şubat tarihlerinde Abdi İpekçi Spor Salonu'nda yapılacak olan Erkekler ve Bayanlar 2006 All-Star şölenin programı aynı salonda düzenlenen bir basın toplantısıyla kamuoyuna duyuruldu. 25 Şubat Cumartesi günü saat 13.30'da açılış töreni ile başlayacak olan All Star 2006'da bu yıl Erkeklerde üç sayı ve smaç yarışması elemeleri ile Bayanlarda üç sayı elemeleri ve finalleri yanı sıra mixed stars yarışması, dans gösterileri, konserler ve çocuklara yönelik yarışmalar yapılacak. Organizasyonda ayrıca ilk gün Bayanlar All Star müsabakası ile 100.kez milli olmuş bayan oyunculara ödüller verilecek.

İKİNCİ GÜN ADRENALİN YÜKSELECEK

All Star 2006'nın ikinci günü olan 26 Şubat Pazar günü ise heyecan en üst noktaya ulaşacak. Saat 13.30'da dans gösterileriyle başlayacak olan organizasyonda, Erkekler 3 sayı ve smaç yarışması finalleri ile ödül törenlerinin yanı sıra herkesin merakla beklediği ve büyük bir heyecana sahne olacak olan All Star 2006 Erkekler müsabakası yapılacak. Organizasyonun ikinci gününde ayrıca mixed stars maçı finali ve ödül töreni ile seyircilere yönelik yarışmalar düzenlenecek. Ayrıca basketbolseverler All Star'ın ikinci gününde de etkinlikler arasında yapılacak mini konserlerle coşacaklar.

All-Star 2006 organizasyonun basın toplantısı Abdi İpekçi Spor Salonu’nda gerçekleştirilirken, TBF ve TBL Ofisi yetkililerinin yanısıra All-Star seçilen oyuncular ve antrenörler basın mensupları ile biraraya geldi.

Toplantıya; TBF Asbaşkanı Aytek Gürkan, TBF Yönetim Kurulu Üyesi Jülide Sonat, TBF Genel Sekreteri Ali Özsoy, TBF Sportif Faaliyetler Direktörü Emin Balcı, Skytürk televizyonu Genel Müdürü Barış Tünay, The Partners organizasyon firması Genel Müdürü Fırat Kasapoğlu, All-Star seçilen oyunculardan Korona Zanze (Fenerbahçe), Kerem Tunçeri (Beşiktaş Cola Turka), Kaspars Kambala (Fenerbahçe), Şebnem Kimyacıoğlu (Beşiktaş Cola Turka) ile antrenörler Zafer Kalaycıoğlu (Fenerbahçe) ve Aziz Akkaya (Beşiktaş Cola Turka) katıldılar.

ALL STAR 2006 PROGRAMI

25 Şubat 2006 Cumartesi
13:30 Açılış ve 1. gün Program Tanıtımı
Bayanlar 3 Sayı Eleme
13:45 Mixed Stars 1. Round Maçları A1-A2 B1-B2
Dans Grubu
14:00 Erkekler 3 Sayı Elemeleri
14:20 Seyirci Yarışması için Seçim
14:30 MİNİ KONSER
14:40 Mixed Stars 2. Round Maçları A2-A3 B2-B3
14:50 Seyirci Yarışması
15:00 Erkekler Smaç Elemeleri
15:20 MİNİ KONSER
15:30 Diziler Yarışıyor
15:40 Bayanlar 3 Sayı Finali
Dans Grubu
15:50 Mixed Stars 3. Round Maçları A1-A3 B1-B3
16:05 Bayanlar All Star Takımları Oyuncu Tanıtımı
Bayanlarda 100. kez milli olmuş sporculara ödül verilmesi
16:35 All Star Maçı Başlaması
16:55 Periyot arası Dans Grubu
2. Periyot
17:15 Devre Arası MİNİ KONSER
3. Periyot
17:50 Çocuklara Yönelik Yarışma
4. Periyot
18:10 Maçın MVP Seçimi Ödül Töreni
19:30 Kokteyl (Champion Cafe Polat Oteli)

--------------------------------------------------------------------------------
26 Şubat 2006 Pazar
13:30 Açılış ve 2. gün Program Tanıtımı
Dans Grubu
13:35 Erkekler 3 Sayı Final
13:50 MİNİ KONSER
14:05 Seyirci Yarışması için Seçim
14:15 Mixed Stars Final Maçı
Mixed Stars Ödül Töreni
DANS GRUBU
14:30 Erkekler Smaç Finali
14:50 Seyirci Yarışması
15:05 MİNİ KONSER
15:30 Erkekler All Star Takımları Oyuncu Tanıtımı
Erkekler 3 Sayı ve smaç Şampiyonu Ödül Töreni
16:00 All Star Maçı
16:20 Periyot Arası MİNİ KONSER
2. Periyot
16:40 Devre Arası MİNİ KONSER
3. Periyot
17:15 Çocuklara Yönelik Yarışma
4. Periyot
17:35 Maçın MVP Seçimi Ödül Töreni

halil yabancılar karmasının koçu olsaydı yerlilerin bir lansı olabilirdi

Spor / Basketbol
Basketbol All Star
25 Şubat Cumartesi 13:00 - 26 Şubat Pazar 13:00
Mekan : Abdi İpekçi Spor Merkezi (info)
Bilet Fiyatları : Tribün: 11 YTL Kombine: 17 YTL - Sahaiçi Loca: 22 YTL Kombine: 34 YTL

ben kendımce basketbol maclarına gıderım. ve yukarıdakı fıyatlarla cok fazla ınsanın gıdıp ızleyecegını zannetmıyorum. zaten abdı ıpekcı bı mıllı maclarda doluyor. yada ulker ve efesın okullara bedava bılet vererek doldurma cabalarıyla.. onun dısında abdı ıpekcı dolu gormedım ben.. bıde ucretın dısında yapılan all star maclarını cazıp hale getıren varmı. sadece basıt bır lıg macı gıbı organızasyon yapılır. ben gecen sene gıttım ama bu sene gıtmema kararı aldım. hem bu kadar saıbelı bır lıgın all star macı yapmasının anlamsız oldugu kanaatındeyım. gıtmek ıcın ıcı ıcını yıyen varmı. yada sabırsızlıkla macı bekleyen. benım hıc oyle bır derdım yok...
bu sadece benım fıkrım, katılmama hakkına sahıpsınız dogal olarak...

bıde son bı not: burak'a bende oy verdım. hemde 6 defa oy kullandım. ama burak son zamanlardakı performansıyla all star'ı hak edıyormuydu...
ondakı durgunluk nedenı acıklanmalı.. ben merak edenler arasındayım.. ne oldu burak'a.. cunku o bızım kaptanımız...

Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenen All-Star haftasonunun ilk günü birbirinden zevkli organizasyonlara sahne oldu. Bayanlar Üç Sayı şampiyonluğuna Fenerbahçe'den Şaziye Karslı ulaşırken, Smaç Elemelerinde ise Ülkerspor'dan Marcus Haislip ve Jeff Trepagnier ile Pınar Karşıyaka'dan Ersan Özseven finale yükseldi. Bayanlar All-Star maçını TBBL Türk Karması'nı 79-96'lık skorla mağlup eden TBBL Yabancı Karması olurken, en değerli oyuncu Nyree Roberts oldu.

arkadaslar hepiniz vadoslama caktınız mrsic bugun cokk guzel elendi hmde sadece 14 puan aldı aslanım harun elemelerde 1. oldu smactada cok sasırdım ama gecen sene sampiyonu cevher 131 puanla elendi ne yazıkkı

Malik az önce günün en güzel hareketini yaptı. :) Maç baya güzel geçiyor.Bu arada smaç yarışmasını kim kazandı?Ben izleyemedim. :(

Maliğin hareket harikaydı ya
Maç öncesi acunun röportajlarındada çok sempatikti ilk defa böyle gördüm :)
Smacı bende izliyemedim ama Haislip götürmüş galiba

All Star karsilasmasini 98-113 Yabanci Karma yendi. MVP olarak ise 33 sayi ile Jeff Trepagnier secildi. Maca baktigimizda Ibo ve Haislip gibi oyuncularda MVP adaylarindan birileridi. Ne yazik ki Malik Dixon cok az süre aldi ve 11 sayi ile maci tamamladi ve Fatih Solak da cok az süre aldi ve sayi atamadi. Smac yarismasi cok cekismeli gecti Trepagnier ve Haislip arasinda ama Sampiyon olan isim Haislip di. 3 lük lerde ise Murat Kaya ve Harun Erdenay cekismesi yasandi ama son saniye lerde Harun un üst üste atigi 3 lük lerle sampiyon oldu.

Kötü güne denk geldi Beşiktaş - Fener maçı olması fln filan
bide seneye yapılcaksa bu org. mümkünse İstanbulda olmasın gitsinler Anadoluda yapsınlar dolsun salon.

Gerçekten adam Malik Dixon'u Melik diye anons edip durdu benim de kulağımı çok tırmaladı.Bu arada sanırım diğer sunucu da televizyonda fazla rap vs. program izlemiş.Eli kolu rahat durmuyodu kilosuna rağmen ama organizasyonu hareketlendirdi.
Seyirciye Türk takımının desteklenmesini istemeleri ve yabancıların ara sıra ıslıklanlamarı hoş değildi.Fatih çok az süre aldı.Dixon günün keyfini çıkardı,çok keyifliydi.Trapagnier,Domercant ve Dixon aynı takımda olsalar o takımın sonu ne olurdu düşünmek istemiyorum.Maçın bana göre de en çok dikkat çeken hareketi Dixon'ın Kerem'in başını döndürdüğü pozisyondu.Bir anda salonda inanılmaz bi alkış koptu gerçekten görülmeye değerdi.
Jeff Trapagnier Mvp'yi sonuna kadar hak etti.Bana göre günün hayal kırıklıkları Fatih Solak ve Damir Mrsic'di.En güzel anları ise Ebru Destan'ın bi kuğu misali süzüldüğü anlardı. :ehue

Ve küçük bir ayrıntı maçta oynayan 24 oyuncudan sadece Fatih 0 çekti :oops:

Ülker oyuncularıda neymiş be hem yerli hemde yabancı karmada en yüksek skorları aldılar ...

milliyet gazetesinin web sitesinde Fatih 2 sayı attı yazıyor ve hesaplayınca skor tutuyor. Bu işte bir yanlışlık mı var

Vallaa çok mükemmel olmasada güzel bir haftasonu geçirdik (özellikle pazar günü). organizasyon iyiydi denilebilir. smaç yarışmasını beklendiği gibi haislip kazandı. üç sayıyıda harun kazandı. harun çok iyi bir oyuncu ama bana göre üç sayıyı kazanmasında becerisinden çok şansı vardı. maçta çok zevkliydi. bence yabancılar karması 30 sayı filan fark atardı ama oyunu zaman zaman askıya aldılar. böyle oluncada fark kapandı. aslında farkın kapanmasıda iyi oldu çünkü maça zevk geldi. maçın mvp'si olan jeff trapagnier bu ödülü kesinlikle haketti. zaten inanılmaz bir maç çıkarmıştı. ayrıca maçın en güzel hareketini ise çoğu kişi gibi bende malik dixon'un kerem tunçeri'nin kafasında top sektirdiği an olarak görüyorum. o anda hem stattakiler hemde televizyonun başındakiler gülme krizine girmiştir sanırım. ben malik dixon'un aldığı süreye göre çok iyi bir maç çıkardığını düşünüyorum. keşke daha fazla oynasaydı. fatih'in ise sayı atamaması üzücü. sonuç olarak iyi bir haftasonu geçirdik ve Galatasaray'ımızın maçlarında alamadığımız zevki bu all-star maçında aldık.

Bide bu organizasyondaki tek önemli eksik halil ünerdi sanırım. ya onun gibi bir adama nasıl görev verilmez anlamıyorum. insan en azından top toplayıcı olarak koyardı bi köşeye (aslında bu görev halil üner'e çok yakışırdı ama neyse artık)... :D