all - star kadroları

Bence Murat hoca gelecek için ne kadar öenmli bir hoca olacağını kanıtlıyor. Kendisini yürekten tebrik ediyorum ve eger okuyor ise ona çok teşekkür ediyorum. Gelelim Tufan'a belkide suan kendini en çok geliştiren Türk basketbolcu. Nasıl olurda alınmaz kadroya anlamıyorum bu çocuk bunu fazlasıyla hak ediyor. ve kesinlikle katıldıgım bir nokta semih meselesi. semih ne kadar oynamış kendi takımındaki All star a çağırılıo. tek kelimeyle yazık...

Üç Sayı Yarışması:
Kenton Paulino (Beykoz)
Tufan Ersöz (Galatasaray Cafe Crown)
Mike Jones (Darüşşafaka)
Ömer Ünver (Casa TED Ankara Kolejliler)
Andrew Nicholas (Efes Pilsen)

Smaç Yarışması:
Sinan Can Güler (Darüşşafaka)
Marcus Slaughter (Pınar Karşıyaka)
Ersan Özseven (Mersin Büyükşehir Belediyesi)
Marcus Haislip (Efes Pilsen)

Yetenek Yarışması
Mithat Demirel (Galatasaray Cafe Crown)
Brandon McKnight (İstanbul Tekelspor)
Altan Erol (Oyak Renault)
Berent Kavaklıoğlu (Casa TED Ankara Kolejliler)

en azından 3lük yarısmasında Tufan Ersöz'e başarılar dilerim her nekadar daha fazlasını hak ediyor olsada hadley'in hiçbir şekilde yokluğunu hissettirmedi bu son 4-5 haftadır başarılar
Mithat'ta pek iyi bir sezon geçirmesede onada başarılar diliyorum

3'lük yarışmasında Tufan'a, yetenek yarışmasında da Mithat'a başarılar. İnşallah ikiside kazanırlar yarışmalarını. Özellikle Tufan'ın yarışmayı kazanması çok iyi olur zira kendisini All-Star'da bekliyorduk ama seçilmedi. O da bu yarışmayı kazanarak kendini göstermeli. Smaç yarışmasınında kesin favorisi Haislip tabiki. Bakalım nasıl smaçlar vuracak :)

Sırf su Haislip-Slaughter yarışını izlemek için bu All-Star izlenir. Nba'deki smaç yarışmasından daha güzel olacaktır :D

Can Akan' Alıntı:
en azindan fitchin 3 luk yarismasinda olmasini beklerdim
graves te smacta olabilirdi
graves baya kalıplı bi basketbolcu çok atletik hareketler yapacağını sanmıyorum gerçektende slaughter haislip mücadelesi izlenmeye değer ;)

Üçlüğü beklenmedik şekilde Beykozspor lu eleman kazandı , Tufan Ersöz'e saat bozuldu ! All star da saat bozuluyor rezalet desem yeridir ! adam ritmi tutturmuşken hemde pöfff

2 oyuncumuz da gayet güzel temsil ettiler.Saat bozulmasa ambargomuzu koymuştuk olaya. :) Smaç yarışmasını baya üstünkörü yapmışlar.Haislip de olmayınca tadı tuzu kalmadı.
Bu arada Fitch'in yerine Mitchell var Fitch'in sakatlığı nedeniyle.Sevinmedim desem yalan olur.
Dudleyle Slaughter'ın dansları süper. :)
edit:Orlando kızlarının günün yıldızı olduğunu söylemeyi unutmuşum ya kendimden utanıyorum. :)

bence çok güzel bi maç oldu en azından yabancılar erken koparmadılar maçı ama son periyotta mirsad ekrandan gördüğüm kadarıyla dudleye bi küfür salladı(tabi yanlış görmüşde olabilirim) bence eğer doğruysa hiç hoş birşey değildi.hadi normal maçta kabul edilebilir ama allstar maçında hiç olmaması gereken bi hareket bence

güzel maçtı gercekten mvp ödülü tam adresine gitti ibrahime verselerdi hata olurdu kaan kuralın dediği gibi marques de alabilirdi murat özyer i tekrar tebrik ediyorum takımı gayet iyi yönetti mitchell ı da tebrik ediyoruz pek görev alamdı ama olsun iyi maçtı cok eglendim crazy dunker in uyesine de gecmiş olsun insaallah bir sey olmamıstır :(

Dersanem olduğu için izleyemedim All-Star'ı. Organizasyonun tamamında neler oldu biri anlatırsa izleyemeyenler için iyi olur. Bide maçın ve diğer yarışmaların tekrarını verecek mi tv? Ayrıca bu organizasyonda yer alan tüm oyuncularımızı tebrik ediyorum. Mithat'ta beklemediğim halde kazanmış yeteneği helal olsun.